The Incredibles (Pixar)

To się dzieje naprawdę <3
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Czad :)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
[Obrazek: DQfWov5UEAAT-Ch.jpg:large]
Myślałem, że czekają tyle lat, żeby pokazać już starsze dzieciaki. Oby tylko polski dubbing był taki sam jak w jedynce, Fronczewski, Segda, Gruszka, i Kora pewnie powtórzą swoje role, tylko Maxowi muszą znaleźć jakiegoś nowego dzieciaka, bo zapewne tamten nie ma już takiego głosu.

Odpowiedz

Odpowiedz
Wreszcie jakieś konkrety ;)

Nie mogę się już doczekać.

Odpowiedz
Silna niezależna superbohaterka ratująca świat i jej superbohater-mąż niańczący dzieciaki w domu - idealny film dla patchworkowych rodzin nazifeministek :P #spisek #nwo #pstoprawda

A już na poważnie, to ładnie to wygląda. Szkoda tylko, że nie poszli w wariant z ciut starszymi dzieciakami. Może trzymają to na ewentualną trzecią część ;)

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Totalne meh. Mam wrażenie, że Pixar rozpisał sobie wszystkie możliwe ścieżki, jakimi może podążyć sequel "Incredibles" i wybrał najmniej ciekawą.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Aż dziwne, że animowana rodzinka superbohaterów nie ma tematu. No chyba, że ma a ja nie potrafię posługiwać się wyszukiwarką.

No, ale mniejsza. W sieci pojawił się pełny zwiastun:

Ogólnie mam wrażenie, że spóźnili się kilka lat z tym sequelem - co innego, jakby zdecydowali się na starsze dzieciaki, ale mniejsza. Do kina na bank zawitam :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Jest i kolorowy plakat
[Obrazek: incrediblesposter-0.jpg]

Super! :D Uwielbiam pierwszą część, też na pewno wybiorę się do kina. Szkoda tylko, że przez mundial przyjdzie nam czekać dodatkowy miesiąc.

Odpowiedz
Mam wrażenie, że ten szop jest tam jakoś tak trochę z tyłka :D Może będzie robił za comic reliefa w samym filmie.

Odpowiedz
rocket raccoon?
tak że o.

Odpowiedz
GoG się dobrze sprzedawali na świecie to Disney dodał i tutaj szopa. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
OK, nic się nie zmieniło - parcie na feminizm dalej w modzie. Meh.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jakoś mnie trailer nie ruszył. Też meh. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Chyba to przesyt superbohaterszczyzny w kinie, bo trailer też mnie nie ruszył. Ktoś tu dobrze wspominał przy potwierdzenia sequela, że to za późno.

Co do dzieci - z jednej strony też chciałbym nieco starsze, choć tu mogą zrobić to na przekór przewidywaniom widza...

W sumie bardziej intrygujący jest plakat z drużyną bad guya i ciekawi mnie ich geneza w kontekście fabuły.

Odpowiedz
(13-04-2018, 18:58)Mefisto napisał(a): OK, nic się nie zmieniło - parcie na feminizm dalej w modzie. Meh.
Bo film w 2018 roku pokazuje pracującą mamę i tatę opiekującego się dziećmi?

Bardzo fajne, ale zachowuję ostrożność, bo współczesnego Pixara nie dażę zaufaniem.

Odpowiedz
Cytat:Bo film w 2018 roku pokazuje pracującą mamę i tatę opiekującego się dziećmi?

Bardzo fajne, ale zachowuję ostrożność, bo współczesnego Pixara nie dażę zaufaniem.

+1

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Pixar ostatnio bawi się albo w kontynuacje dawniejszych hitów ale wciąż umie zaserwować jakąś rewelację (Inside Out, Coco). A co do Iniemamocnych to nie jestem wielkim fanem jedynki, dla mnie sredniak, uważam tak od czasu seansu kinowego jakieś 14 lat temu. Ale jak będą dobre recki, to może obejrzę ;)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(13-04-2018, 23:43)Mierzwiak napisał(a): Bo film w 2018 roku pokazuje pracującą mamę i tatę opiekującego się dziećmi?

Nie, bo ma wyraźne parcie na zrobienie z Eleastyny głównej bohaterki ratującej cały świat, zamiast, no nie wiem - ciągnąć historię całej grupy, która współpracuje (jak ktoś tu ładnie zauważył, dzieciarnia powinna być już znacznie dojrzalsza na ten przykład)?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jedyne parcie jakie tu jest to twoje na przeforsowanie swojej paranoicznej tezy. Widziałeś film ze wiesz że Elastyna w pojedynkę uratuje świat? Wiesz że film nie kontynuuje historii całej grupy (choć z trailera wynika że kontynuuje) która nie współpracuje? (choć z trailera wynika że współpracuje?)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon