The Last of Us - seria

Odpowiedz
Stop propagandzie LGBT! Jako użytkownik PC, ostatni raz miałem do czynienia z PS1 jakieś 20lat temu. Ostatnio w końcu nabyłem PS4 i number1 game w która absolutnie musiałem zagrać było TLOU. Bardzo chciałem w to zagrać, dużo o niej słyszałem. Specjalnie też nie oglądałem żadnych zwiastunów 2 części. No i w końcu udało mi się w zagrać i zarwanymi nockami przejść cała grę. Niesamowite emocje, wciągająca fabuła i super rozgrywka. Nie zawiodłem się. Aż do czasu zagrania w dodatek: Left behind. Gram, gram i co ja pacze? Ellie zaczyna się całować z koleżanką. No w tym momencie miałem dość. Wydali dodatek aby podążyć za tym nurtem chorej psychicznie ideologii lgbt i zrobić z tego fundamenty dla kolejnej części. tego już za wiele. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby od razu w podstawowej grze była postawiona sprawa jasno. A nie po jakimś czasie wydają dodatek gdzie próbują coś wcisnąć i przeinaczać bo tak teraz jest w modzie. To tak jak J.K. Rowling wyjawiła po zakończeniu serii że Dumbledore jest gejem. po co? co to teraz wnosi do całości? No i oglądając trailery 2 częsci już wiadomo co będzie motywem przewodnim - homo propaganda. Cała siła 1 części opierała się na relacjach międzyludzkich ale przede wszystkim na tej jednej najważniejszej - ojciec opiekujący się córką, która traci a Ellie miała być dla niego pewną "rekompensatą" po tej stracie. I mimo, że Joel nie napawa z początku do niej chęcią, to wszyscy wiedzieli do czego będzie dążyć fabuła i to było największą siłą gry. A teraz? Będziemy się uganiać z zemstą za czym właściwie? I jeszcze ci twórcy gry w wywiadach z ochoczym uśmiechem na twarzy i tęczowym logo na koszulce z zadowoleniem wypowiadają się o "postępie" gry. A paradoksalnie stworzyli mega brutalny świat gdzie Ci wszyscy tęczowi, weganie, feministki i im podobni, nie przeżyliby nawet tygodnia.

Odpowiedz
Podstawka też nie jest bez winy! W końcu to opowieść o tym jak czarna kobieta chce ocalić ludzkość a przeszkadza jej w tym biały patriarcha!
#WhiteGenocide

Odpowiedz
(04-02-2020, 03:03)peju napisał(a): Nie miałbym nic przeciwko, gdyby od razu w podstawowej grze była postawiona sprawa jasno.
Czyli chora psychicznie propaganda lgbt jest spoko pod warunkiem, że od razu wykłada kawę na ławę? :)

Pytanie brzmi skąd wiesz że w pierwszej części gry Ellie była hetero? Gdzie to było powiedziane / pokazane?

Cytat:To tak jak J.K. Rowling wyjawiła po zakończeniu serii że Dumbledore jest gejem.
Zacznijmy od tego, że Rowling zrobiła to już PO zakończeniu serii swoich SIEDMIU książek, podczas gdy TLOU zaledwie po jednej części gry, w której nie było nic, co przeczyłoby temu, że Ellie jest lesbijką / bi. Tak jak zdaje się w serii HP nie było nic co przeczyłoby temu, że gejem jest Dumbledore.

Cytat:już wiadomo co będzie motywem przewodnim - homo propaganda. (...) Będziemy się uganiać z zemstą za czym właściwie?
Co to znaczy "my"? Chcesz powiedzieć że świadomie przyłożysz rękę i wesprzesz finansowo chorą psychicznie homo propagandę? Pojebało?

Cytat:A paradoksalnie stworzyli mega brutalny świat gdzie Ci wszyscy tęczowi, weganie, feministki i im podobni, nie przeżyliby nawet tygodnia.
Myślę że o przeżyciu w takim świecie zadecydowałoby pierdyliard czynników, w tym spryt, zaradność, inteligencja itd, a nie orientacja seksualna i poglądy.

Odpowiedz
Cytat:A paradoksalnie stworzyli mega brutalny świat gdzie Ci wszyscy tęczowi, weganie, feministki i im podobni, nie przeżyliby nawet tygodnia.

Peju, wiesz co? Mam pomysł na dużo brutalniejszy świat. A patrząc po tym, co wyrabia Naughty dog, jak mocno zaznacza w swoich grach chore ideologie, być może trzecia część "Last o Us" będzie tak wyglądała (a może zrobią reboot?) - postapokaliptyczna rzeczywistość, w której homoseksualizm zaczyna przenosić się jak wirus, w powietrzu, drogą kropelkową, czego skutkiem jest rozkład społeczeństwa, upadek państw i wszelkich zasad. Heteroseksualny, biały mężczyzna od lat pomieszkuje w ruinach wielkiej metropolii, z żalem wspominając swoją córkę, którą stracił na początku epidemii, kiedy agresywna lesbijka wyskoczyła z ciemności i wbiła się w jej usta. Swoimi ustami, oczywiście. Niestety, ojciec musiał ją zastrzelić. Teraz w wyniku splotu różnych okoliczności, bohater jest zmuszony eskortować inną dziewczynkę i lawirując pomiędzy gniazdami homoseksualistów, ale i heteroseksualnych, głównie czarnych bandytów, próbuje bezpiecznie doprowadzić ją do celu. Mają mnóstwo przygód, zżywają się ze sobą, ale niestety w końcu okazuje się, że jego podopieczna jest lesbijką. O dziwo, bohater nie został zarażony przez tyle czasu, tak jakby wirus w tym przypadku zmutował w coś innego. Mężczyzna kieruje się z dziewczyną do ocalałego centrum badań nad epidemią, gdzie dowiaduje się, że z mózgu homoseksualistki można uzyskać antidotum, które uratuje cały świat. Bohater bez zastanowienia poświęca lesbijkę i z uśmiechem wychodzi na zewnątrz.

Odpowiedz
(04-02-2020, 10:32)patyczak napisał(a):

Peju, wiesz co? Mam pomysł na dużo brutalniejszy świat. A patrząc po tym, co wyrabia Naughty dog, jak mocno zaznacza w swoich grach chore ideologie, być może trzecia część "Last o Us" będzie tak wyglądała (a może zrobią reboot?) - postapokaliptyczna rzeczywistość, w której homoseksualizm zaczyna przenosić się jak wirus, w powietrzu, drogą kropelkową, czego skutkiem jest rozkład społeczeństwa, upadek państw i wszelkich zasad. Heteroseksualny, biały mężczyzna od lat pomieszkuje w ruinach wielkiej metropolii, z żalem wspominając swoją córkę, którą stracił na początku epidemii, kiedy agresywna lesbijka wyskoczyła z ciemności i wbiła się w jej usta. Swoimi ustami, oczywiście. Niestety, ojciec musiał ją zastrzelić. Teraz w wyniku splotu różnych okoliczności, bohater jest zmuszony eskortować inną dziewczynkę i lawirując pomiędzy gniazdami homoseksualistów, ale i heteroseksualnych, głównie czarnych bandytów, próbuje bezpiecznie doprowadzić ją do celu. Mają mnóstwo przygód, zżywają się ze sobą, ale niestety w końcu okazuje się, że jego podopieczna jest lesbijką. O dziwo, bohater nie został zarażony przez tyle czasu, tak jakby wirus w tym przypadku zmutował w coś innego. Mężczyzna kieruje się z dziewczyną do ocalałego centrum badań nad epidemią, gdzie dowiaduje się, że z mózgu homoseksualistki można uzyskać antidotum, które uratuje cały świat. Bohater bez zastanowienia poświęca lesbijkę i z uśmiechem wychodzi na zewnątrz.

Grałbym.

Odpowiedz
Mam wrażenie, że niektórzy "grają" w coś podobnego na co dzień i nie wiem co w tym fajnego.

PS. Peju, dobrze rozumiem - boisz się całujących się dziewczyn, ale w świecie opanowanym przez zombie wytrzymałbyś więcej niż tydzień?

Odpowiedz
Jak jesteś dobry w gry, to nadajesz się też na przywódcę ludzkości w przypadku apokalipsy. To jest fakt. 

[Obrazek: V2jheQT.gif]

A tak na poważnie... U cray? This sexy.

[Obrazek: MX18lFY.gif]
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
No nie wiem... Ta z lewej ma brzydki nos.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Zacznijmy od tego, że Rowling zrobiła to już PO zakończeniu serii swoich SIEDMIU książek, podczas gdy TLOU zaledwie po jednej części gry.
Nie. absolutnie ten fakt nie ma żadnego znaczenia, że było to wydane akurat po zakończeniu książek. ważne jest odniesienie do obecnych czasów. Akurat tak wyszło że tęczowa moda stała się popularna i mocno propagowana w ostatnim czasie, stąd Rowling jedynie co mogła zrobić to publikować jakieś głupie wpisy. Ale gdyby teraz były zakonczone dwie częsci książek a pisała by kolejną to mielibyśmy jak w banku pewne, że w Hogwardzie roiłoby się od homo dzieciaków i wyimaginowanych pierdyliona płci.

Mierzwiak napisał(a):Chcesz powiedzieć że świadomie przyłożysz rękę i wesprzesz finansowo chorą psychicznie homo propagandę? Pojebało?
Wątpię, gdyż przestało mnie to najzwyczajniej w świecie interesować.

Mierzwiak napisał(a):Pytanie brzmi skąd wiesz że w pierwszej części gry Ellie była hetero? Gdzie to było powiedziane / pokazane?
no tak... to już jest podstawą do wszystkiego? a więc nie było też powiedziane, że Ellie jest kosmitką, fizykiem kwantowym, umie wciągać spagetti nosem i zna koreański. słaby argument. a może gdyby tak nie było nic powiedziane i darować sobie te parytety i przywileje dla orientacji, rasy czy płci? nie dość że to się wciska wszędzie, poprawność polityczna wylewa się z ekranu oraz wszelkich nagród filmowo-muzyczno-naukowych to jeszcze pchać to szambo w rozrywkę jak np gry video? po co?

Mierzwiak napisał(a):o przeżyciu w takim świecie zadecydowałoby pierdyliard czynników, w tym spryt, zaradność, inteligencja itd
tak, perfekcyjnie wymieniłeś te cechy tylko one nie opisują tych grup ludzi, których ja wymieniłem. pokaż mi proszę, chcę to zobaczyć jak weganka/obrończyni zwierząt poluje i zabija zwierzęta na obiad by przeżyć? bo nie będzie już wegańskich sklepów. Pokaż mi jak feministki zakasają rękawy by budować schrony i fortece, harować jak na budowie. Powiedz mi jak Ci ludzie będą strzelać i obsługiwać broń, kiedy oni wszelkie objawy obcowania i fascynacji bronią, samoobroną i sztukami walki utożsamiają z najgorszym złem i kursem nie przetrwania a zabijania, terroru i przestępstwa?
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,25658375,nastolatki-ucza-sie-jak-wbijac-noz-w-szyje-zajecia-prowadzi.html?disableRedirects=true&fbclid=IwAR0iIifbxjRbs1dWUNmfUDi_HWj-QdpoqEo8Tgqak_hOwAe7Ea_krE5CBPQ

patyczak napisał(a):rzeczywistość, w której homoseksualizm zaczyna przenosić się jak wirus
Nie opisałeś gry, tylko czasy współczesne w których żyjemy. To już się dzieje :)

patyczak napisał(a):Peju, dobrze rozumiem - boisz się całujących się dziewczyn
To nie jest strach ani szok, że niby nagle jakieś lesby wyskakują na ekranie. homoseksualizm istnieje od dawna, był i będzie. To jest po prostu zażenowanie. Tak, to jest dokładnie to co czuję. Takie nachalne promowanie na siłę że aż rzygam tęczą.

Odpowiedz
Cytat: Pokaż mi jak feministki zakasają rękawy by budować schrony i fortece, harować jak na budowie.

Co ma feminizm do ciężkiej pracy fizycznej? Serio. Tylko poważne odpowiedzi, a nie rzuceniem jakimś tweetem feminazistki sprzed 2 lat. W czym jest problem, aby feministki pomagały mężczyznom budować schrony w takich warunkach? Znasz w ogóle definicje feminizmu czy rzucasz sobie tą od kilku lat przekrzywioną przez obie strony?

Cytat: pokaż mi proszę, chcę to zobaczyć jak weganka/obrończyni zwierząt poluje i zabija zwierzęta na obiad by przeżyć?

Hmm, no nie wiem, może post apo weganie przestaliby nimi być gdyby nie było innego wyboru? XD

No i spektakularny incydent kałowy z powodu jednego pocałunku, pod wrażeniem jestem.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
(04-02-2020, 21:55)peju napisał(a): Nie. absolutnie ten fakt nie ma żadnego znaczenia, że było to wydane akurat po zakończeniu książek.
Oczywiście że ma znaczenie, wszak sam czepiasz się tego, że Rowling ujawniła orientację Albusa już po fakcie. To jak w końcu?

Cytat:Wątpię, gdyż przestało mnie to najzwyczajniej w świecie interesować.
I dlatego napisałeś długaśny post z którego jak najbardziej wynika, że cię to interesuje, kontynuujesz rozmowę i piszesz o przyszłych graczach TLOU per "my". Słabo się kryjesz.

Cytat:no tak... to już jest podstawą do wszystkiego?
Patrząc na to jaką wagę do tego przykładasz, krzycząc i tupiąc w swoim poście nóżkami, powiedziałbym że dla ciebie owszem.

Cytat:a więc nie było też powiedziane, że Ellie jest kosmitką, fizykiem kwantowym, umie wciągać spagetti nosem i zna koreański. słaby argument.
Mój argument nie jest słaby, tylko obiektywny. Tobie ocenę tego co robi Naughty Dog przesłania tęcza, a ja tylko oceniam pracę scenarzystów i storytelling. Opowiadanie historii ma to do siebie, że twórcy nie tylko posuwają fabułę do przodu, ale stosują retrospekcje i pogłębiają swoich bohaterów. O ile nie stoi to w sprzeczności z tym co już zostało pokazane, twórcy mogą dopowiedzieć dokładnie wszystko, co im się podoba, włącznie z orientacją seksualną postaci. W The Last of Us Ellie nie miała dziewczyny, ale nie miała też chłopaka, bo i nie było na to miejsca, nie o tym opowiadała ta historia. Gdyby w sequelu z Joela zrobili geja byłoby to idiotyczne, ale nie istnieje żaden powód, dla którego Ellie nie mogłaby być lesbijką. O pocałunku już kiedyś pisałem i nie mam zamiaru się powtarzać. Jak na kogoś kto niemając ku temu żadnych podstaw wymądrza się na temat survivalowej strony potencjalnej apokalipsy zdajesz się mieć jednocześnie nikłe pojęcie na temat, tak po prostu, ludzi i ich zachowań.

Cytat:a może gdyby tak nie było nic powiedziane i darować sobie te parytety i przywileje dla orientacji, rasy czy płci?
Tak byłoby faktycznie najlepiej, w ogóle zamiast Joela i Ellie powinni być X i Y, najlepiej żeby ich wygląd był wypikselowany, a głosy zniekształcone. Na cholerę komu znać ich płeć, imię, wiek i historię? Na co komu ich relacja? Na co komu wiedzieć kim są, co przeżywają, jakie są ich lęki i pragnienia? Co mnie obchodzi że Ellie jest lesbijką, a Joel hetero i miał córkę?

Stop rozbudowanym bohaterom gier!

Cytat:nie dość że to się wciska wszędzie, poprawność polityczna wylewa się z ekranu oraz wszelkich nagród filmowo-muzyczno-naukowych to jeszcze pchać to szambo w rozrywkę jak np gry video? po co?
Dlaczego szambo? Dopiero co sam pisałeś Nie miałbym nic przeciwko, gdyby od razu w podstawowej grze była postawiona sprawa jasno. Jeśli już chcesz udawać że nie jesteś prymitywem bezmyślnie posługującym się wyświechtanymi hasełkami i stereorypami, to... nie pisz jak prymityw i nie posługuj się wyświechtanymi hasełkami i stereotypami. Zwłaszcza te ostatnie są przekomiczne; niech zgadnę: geje to według ciebie tylko zniewieściałe ciotki w rurkach mówiące w egzaltowany sposób i machające rączkami, a feministki to brzydule z owłosionymi nogami i pachami, prawda?

Teraz już na serio: już od jakiegoś czasu to forum zamienia się w coraz większe szambo i z jakiegoś powodu stało się miejscem w którym zebrało się wielu odpychających osobników którym wydaje się, że bez żadnych konsekwencji mogą napisać dokładnie wszystko co im się podoba.

Oczywiście możesz odpowiedzieć na mój post, jednak z góry uprzedzam, że jeśli będzie to taki sam prymitywny, homofobiczny wysryw co poprzednie twoje wywody, to z miejca pożegnasz się z tym forum. To samo dotyczy każdej innej osoby, która z dumą postanowi znowu dać upust swoim rasistowskim czy homofobicznym poglądom, i zanim jakiś inteligent pokroju Danusa krzyknie "Cenzura!" uprzedzę i napiszę tak: internet to przepastne miejsce i naprawdę nikt tu nikogo siłą nie trzyma, jestem pewien że jest w sieci wiele miejsc, w których możecie być naprawdę sobą.

Odpowiedz
Brawo :)

Odpowiedz
What he said.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):od jakiegoś czasu to forum zamienia się w coraz większe szambo i z jakiegoś powodu stało się miejscem w którym zebrało się wielu odpychających osobników

tak dla twojej wiedzy, szambo to się dziś robi z poprawności w kinie, muzyce czy grach. a ci odpychający ludzie to po prostu osoby, które potrafią nazywać rzeczy po imieniu i powiedzieć o zgrozo... "to mi się nie podoba". wiesz... to się nazywa wolność słowa. ale możecie sobie kwiczeć że to rasizm, homofobia, faszyzm... nie rusza mnie to. cieszy mnie to co napisałeś, że twoim zdaniem na forum robi się coraz większe szambo, to znaczy, że jest coraz więcej tak podobnie myślący jak ja. możesz sobie ich banować, odwracać się, udawać że nie istnieją... i don't care. to wcale nie jest recepta na zaklinanie rzeczywistości i udawanie że świat jest różowy. tylko żebyście się kiedyś nie zdziwili. nie mam zamiaru kontynuować ani tej rozmowy ani tego wątku bez względu na to co odpiszecie i co zrobicie.

Odpowiedz
peju napisał(a):Niesamowite emocje, wciągająca fabuła i super rozgrywka.

Ale wiesz, że w tak uwielbianej przez ciebie pierwszej części też jest wątek homo i to dość wyraźnie zarysowany? Pomimo że zgadzam się co do generalnej obserwacji, że kolorowe ideolo lgbt wciskają teraz absolutnie wszędzie (nawet z murzyńskiego gangstera w "The Wire" zrobili geja, choć w rzeczywistości koleżka był w 100% hetero), to w przypadku TLoU twoje marudzenie jest nieuzasadnione.

Mierzwiak napisał(a):każdej innej osoby, która z dumą postanowi znowu dać upust swoim rasistowskim poglądom

Ciekawe, o kim on mówi? Hmmm.... ;)

Odpowiedz
Mental napisał(a):teraz absolutnie wszędzie (nawet z murzyńskiego gangstera w "The Wire" zrobili geja, choć w rzeczywistości koleżka był w 100% hetero

To teraz, czy w 2002? :)
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Powiedzmy, że od początku XXI wieku (taka umowna granica).

Odpowiedz
(04-02-2020, 23:44)peju napisał(a): tylko żebyście się kiedyś nie zdziwili.

peju ma wasze Nicki w notatniku, także uważajcie bo jak jego frakcja Zdroworozsądkowych Tradycjonalistów dojdzie do władzy to macie przewalone

Odpowiedz
(04-02-2020, 03:03)peju napisał(a): Stop propagandzie LGBT! Jako użytkownik PC, ostatni raz miałem do czynienia z PS1 jakieś 20lat temu. Ostatnio w końcu nabyłem PS4 i number1 game w która absolutnie musiałem zagrać było TLOU. Bardzo chciałem w to zagrać, dużo o niej słyszałem. Specjalnie też nie oglądałem żadnych zwiastunów 2 części. No i w końcu udało mi się w zagrać i zarwanymi nockami przejść cała grę. Niesamowite emocje, wciągająca fabuła i super rozgrywka. Nie zawiodłem się. Aż do czasu zagrania w dodatek: Left behind. Gram, gram i co ja pacze? Ellie zaczyna się całować z koleżanką. No w tym momencie miałem dość. Wydali dodatek aby podążyć za tym nurtem chorej psychicznie ideologii lgbt i zrobić z tego fundamenty dla kolejnej części. tego już za wiele. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby od razu w podstawowej grze była postawiona sprawa jasno. A nie po jakimś czasie wydają dodatek gdzie próbują coś wcisnąć i przeinaczać bo tak teraz jest w modzie. To tak jak J.K. Rowling....pierdu...pierdu....pierdu.....pierdu...pierdu...

Wyobraźcie sobie na codzień żyć w taki sposób i tak postrzegać sygnały lecące ze świata...

Z samymi głupotami w tym poście nie będę dyskutować, bo inni już to zrobili lepiej, ale jest tam jeden punkt, który wydaje mi się tak absurdalny, a jednocześnie tak często pojawiający się, że warto się do tego odnieść:

Cytat:nie dość że to się wciska wszędzie

Wciska się wszędzie?

Ja nie przeczę, że politporawny pierdolnik (którego ja też nie cierpię gdy dotyka rejonów absurdu/przekłamania rzeczywistości/niesprawiedliwego atakowania ludzi/wymagania od sztuki tego czy owego) który widać na codzień w mediach i za kulisami, momentami osiąga poziom paranoi, gdzie nawet inteligentni ludzie o dobrych intencjach, zaczynają pierdolić straszliwe głupoty. I że można się tym po prostu zmęczyć. Ale już pierdolenie, że owe treści LGBT "wciska się wszędzie", to już totalne....no właśnie, pierdolenie.

Jest bardzo prosty sposób by to sprawdzić.

Do wszystkich ludzi, którzy podzielają opinie, że tęcze wrzuca im się do gardeł i żę nie da sie w dzisiejszych czasach nic spokojnie oglądać/grać/czytać  - zróbmy sobie taki mały excercise:

Wezcie parę głębokich wdechów i spróbujcie spokojnie, na trzeźwo mentalnie zrobić listę wszystkich filmów/gier/książek i generalnej popkultury wydanej w ciągu ostatniego roku. Całą tą sztukę, którą pochłonęliście przez ostatnie dwanaście miesięcy i która rzekomo tak bardzo przesiąknięta jest LGBT, że Wasz żywot jako odbiorców rozrywki, jest w dzisiejszych czasach mocno utrudniony.

Zrobiliście to już? Okej, to teraz spróbujcie mentalnie przelecieć przez całą to listę i zrobić sobie taki rachunek, ile postaci w tych tworach jest otwarcie homoseksualnych i jaki jest ich ilościowy/procentowy stosunek do postaci hetero. Ile jest wątków LGBT w stosunku do...całej reszty? I jak duży/istotny kawałek owych dzieł stanowią.

Jeżeli odpowiedzieliście sobie na to pytanie szczerze, bez ideologicznego wykrzywiania, paranoizmu i pierdolenia, to powinna wyjść Wam odpowiedz.......... "ilości w huj znikome".

Bo to nadal, w tym rzekomo kolorowo-tęczowym 2020, jest absolutnie minimalny odsetek w stosunku do "normalnej", biało-hetero reszty, która tak jak była, tak i wciąż jest druzgocąco przeważającą większością w prawie wszystkim co się tyczy mediów.

Innymi słowy - dużo się w mediach i polityce toczy piany z ust i kręci różne gównoburze, ale sam wpływ na sztukę jest wciąż minimalny. A same gównoburze i siłowanie się o polityczne intencje, rzadko kiedy warte są samych omawianych wątków.

Wniosek jest z tego taki, że aby robić z czegoś tak minimalnego, tak wielki problem i jeszcze pierdolić jakieś farmazony o zmierzchu hetero rzeczywistości i atakach tęczowych ze wszystkich stron, to trzeba być kimś komu polityczne pierdololo już niezle powykrzywiało w bani. Tutaj oczywiście piękna ironia, że tacy ludzie są pierwsi by krzyczeć o lewakach co to się TRIGGERUJĄ na wszystko, podczas gdy sami już tak mocno utknęli w szambie politycznym, że wszędzie widzą teraz obraz Chrystusa w toście (konspiracje LGBT). Dla kogoś takiego dobrze przedstawiony/napisany wątek z udziałem postaci homoseksualnych, nie może być po prostu dobrze przedstawionym/napisanym wyrażeniem emocji i dramatów wynikających z najbardziej podstawowych ludzkich emocji (huj z tym, że celowanych w nie ten co trzeba zestaw genitaliów), tylko musi być jakąś agendą, konspiracją. I oczywiście w ich oczach te rzekome pobudki stojące za tymi wątkami, totalnie przekreślają i niwelują to czy owe wątki są dobrze napisane czy nie.

Gdzie ja to już słyszałem? Znajome mi to się wydaję. Tego rodzaju moralizatorska inkwizycja zaglądająca twórcom pod spódnice i próbująca wszystkim czytać w intencjach i ich z nich rozliczać, to po prostu prawacka wersja tych politycznych, tirggerujących lewackich krucjat, na które tak bardzo narzekaliście, a które tak samo toczycie. Takie właśnie przedpremierowe darcie szat o coś czego się nawet nie widziało i toczenie łez o rzekome pobudki nie efekty, to jest w 100% to przewrażliwienie i snowflake'owatość właśnie, które miały być niby wyłączną domeną SJW.

Z Druckmanna prywatnie jest troche nachalny moralizator, ale kurcze pieczone mnie obchodzi jakie pobudki stały za takim a ani innym kształtem historii, jeżeli ta historia będzie dobra? A pokazał już wystarczającą ilość razy, że storyteller jest z niego świetny. A jak nie będzie? To będziemy marudzić po ograniu.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon