Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

The Lion King (2019) reż. Jon Favreau
Ponoć dzisiaj zwiastun Lion King :)

Odpowiedz

Wow, ten teaser toż to istny "The Force Awakens" oryginalności. Dosłownie kopiują ujęcia z oryginału. :/
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ale miliard i tak wpadnie, więc po co się przemęczać? Disney nie kombinuje, Disney zarabia.

Odpowiedz
1) Ziew.
2) Rzyg.
3) Fuck you, Disney.
4) Wszystkie powyższe.

Odpowiedz
Nie kojarzę filmu na bazie produkcji animowanej który miałby ujęcia przekopiowane tak idealnie tak jak tutaj.

Żenada.
W ogóle znacznie łatwiej mi jednak czekac na takiego "Mowgliego" nawet jak wygląda brzydziej. Tutaj jest tylko łatwy skok na kasę.

Odpowiedz
Cóz, wygląda na to, że na oryginał więcej nie spojrzę (nie żebym w ogóle miał na niego ochotę spoglądać od czasu gdy po raz pierwszy i ostatni obejrzałem w całości).
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Rzygam cyfrowymi zwierzętami w filmach.
Jak to jest, że 20 lat temu mogli nakręcić takiego Dr. Dollitle, gdzie zwierzęta mówią ludzkim głosem i nie wyglądają jak CGI padlina? Pewnie były to prawdziwe zwierzęta więc pytanie brzmi... A DZIŚ SIĘ NIE DA?

(23-11-2018, 01:35)Kuba napisał(a): Nie kojarzę filmu na bazie produkcji animowanej który miałby ujęcia przekopiowane tak idealnie tak jak tutaj.

Gotowa prewizualizacja. Po co zmieniać?

Ja ciągle tego nie widziałem więc może obejrzę jak za kilka lat Polsat puści.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
shamar, zwierzęta w tamtym filmie grają w prostych scenach gdzie łatwo im było zanimować pyski i mają wcale nie tak dużo czasu ekranowego jak mogłoby się wydawać.

Tu masz skomplikowaną produkcję ze zwierzętami w roli głównej, weź sobie dowolną scenę chociażby z tego teasera i powiedz mi jak mieliby to nakręcić z prawdziwymi zwierzętami.

PS. Jedną rzecz w Królu Lwie uwielbiam - tę ikoniczną skałę. Zjebali jej kształt, jest jakaś dziwna i totalnie straciła to coś.

Odpowiedz
Skała wygląda praktycznie tak samo. Dokładnie jak cała reszta ;)

Ten kto w Disneyu wpadł na pomysł robienia filmów z klasycznych animacji usłyszał zapewne to:

[Obrazek: comment_53IaBpJCE3Id2rmki3yOUv1gDxvgaajf.jpg]

Abstrahując od tego co o tym myślę, to jebana żyła zlota. Starsi pójdą bo sentyment i zabiorą młodych. 

Czekam, aż się wezmą za mojego ulubionego Robin Hooda i Herculesa. No i Pocahontas, bo Mulan już obrabiają. Tak, to ironia.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ja chętnie obejrzę. Nawet jeżeli będą tam kadry "kopiuj wklej" przeniesione z oryginalnej wersji. Bo liczę jednak na mniej infantylną wersję przygód Króla. To znaczy mam nadzieję, że nie znajdą się tutaj muzyczne przerywniki rodem z musicalu. Poza tym wreszcie nie mamy tutaj karykaturalnej kreski. Lew wygląda jak lew a nie jak narysowana karykatura. To na plus. Choć czekam z niecierpliwością na fragment jakieś walki ze Skazą - bo jestem mocno ciekawa jak daleko taka walka przy realistycznym wyglądzie lwów zostanie ugrzeczniona.

Odpowiedz
Kopiuj / wklej tylko w CGI - nie tak dobrym jak w Księdze dżungli. Lazy!

Pisałem już, że to najbardziej zbędny live-CG-action remake filmu (albo i film w ogóle) ever? To jeszcze raz przypomnę. Pewnie będzie ogromny hit. Nie wiem czy wybiorę się do kina (może z ciekawości jeśli będzie posucha latem i dziewczyna też będzie chciała zerknąć), ale trailer na pewno mi przypomniał, że muszę kupić prawdziwego Króla na Blu-ray i sobie powtórzyć. :)

(23-11-2018, 01:53)Gieferg napisał(a): Cóz, wygląda na to, że na oryginał więcej nie spojrzę (nie żebym w ogóle miał na niego ochotę spoglądać od czasu gdy po raz pierwszy i ostatni obejrzałem w całości).

EDIT:
Król at his best.

Poprawione, specjalnie dla Krula obnoszenia się z tym, co ma w d****.

Odpowiedz
Ja tylko mam nadzieję, że nie przemycą tutaj żadnych SJW wątków.

Odpowiedz
Ja tam wciąż czekam na live-action wersję "Toy Story" albo lepiej - "Aut" xD
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Ależ zwiastun! Kropka w kropkę powtórka z rozrywki, tylko że teraz w animacji, która mniej zadowala moje oczy pod kątem estetycznym? Taa, już zadzieram kiecę i lecę do kina...

Odpowiedz
No to troszkę animacja poszła do przodu.

Odpowiedz
[Obrazek: 5FXwE5a.png]
To tak, jakby nowe przygody Kaczora Donalda miały zawierać anatomicznie poprawne CGI kaczki. Nie podoba mi się to.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Porównanie ujęć 1994 vs 2019:
https://twitter.com/twitter/statuses/1065747231607795712

Odpowiedz
THIS SUMMER

A LEGENDARY HERO RETURNS

[Obrazek: SCmzex3.png]

Odpowiedz
Huntersky napisał(a): To tak, jakby nowe przygody Kaczora Donalda miały zawierać anatomicznie poprawne CGI kaczki.
LOL

Akurat fotorealistyczny Król Lew to nie jest zły pomysł, tylko że ja bym ten film wystylizował na dokument w stylu Planet Earth :)

Odpowiedz
Czyli byłby r-rated :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon