The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson
Kuba, ale to żaden nowy news, o tym wiadomo od czasu premiery pierwszej części trylogii, że miał być jeden film:-)

Pisał o tym Michał Chaciński na Esensji bardzo dawno temu.

https://esensja.pl/ksiazka/recenzje/tekst.html?id=515&strona=1#strony

Odpowiedz
Pamiętam jakie wrażenie robiła na mnie ta scena za każdym razem kiedy puszczali reklamówkę w telewizji.

[Obrazek: insta001g_qexwrnx.gif]

Ostatecznie scena nie znalazła się w filmie. Z tego co pamiętam, to ten przemarsz orków był wyprodukowany przez WETA jako próbka ich możliwości.

Odpowiedz
W ogóle ten teaser to jest coś niesamowitego:

Odpowiedz
7 GRUDNIA MARATON WŁADCY PIERŚCIENI W HELIOSIE

[Obrazek: tenor.gif]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Na dodatek w wersji reżyserskiej!

Nie tym razem, ale kiedyś w końcu ulegne tej pokusie :D

Odpowiedz
Witam serdecznie! O ile trylogia LOTR jest mi dobrze znana, zarówno kinówka jak i rozszerzona, to Hobbita jak dotąd... nie oglądałem...
W związku z tym pytanie, czy kupić i obejrzeć od razu 3 części Hobbita w wersji rozszerzonej, czy też zacząć od wersji kinowych, a kolejne seanse w extended edition?

Odpowiedz
Po co zaczynać od niedoróbek? Jednak co do "Bitwy..." rozszerzona wersja wiele nie dodaje.

Odpowiedz
(28-11-2018, 10:16)Kris napisał(a): Witam serdecznie! O ile trylogia LOTR jest mi dobrze znana, zarówno kinówka jak i rozszerzona, to Hobbita jak dotąd... nie oglądałem...
W związku z tym pytanie, czy kupić i obejrzeć od razu 3 części Hobbita w wersji rozszerzonej, czy też zacząć od wersji kinowych, a kolejne seanse w extended edition?

Nie ma to aż takiego znaczenia jak w przypadku LOTR (gdzie *** są teraz dla mnie nie oglądalne), ale faktycznie lepiej oglądać pełną wersję.

Odpowiedz
Bitwa Pięciu Armii zyskuje w wersji rozszerzonej ale i ma trochę nowych głupot nawciskane tu i tam.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Te filmy i tak są takim rozklekotanym kaleidoskopem scen, które nie tworzą razem żadnej zgrabnej, eleganckiej całości pod względem tempa, rozpisania, dramaturgii, że nie ma co się przejmować tym, że dodatkowe sceny popsują jakiś zgrabny całokształt.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon