• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"The Mandalorian" - pierwszy serial aktorski SW (Jon Favreau)
W ogóle nie ciekawił mnie ten projekt, ale teraz? Szykuje się najlepsza rzecz od Disneyowskiego LucasFilmu obok RO.

Odpowiedz
Co drugi serial wygląda obecnie jak film...

Budżet dobija podobno do 100 milionów. Jeśli tak jest to na jeden odcinek poszło więcej niż na większość tych od HBO. Skale ograniczy co najwyżej historia, na pewno nie budżet, znając życie jakby Disney się uparł to zrobiliby serial z bitwą kosmiczną większą niż ta w RO i nawet by tego specjalnie nie poczuli.

Odpowiedz
Odpisałeś zanim edytowałem.
Nowy klip wygląda już całkiem filmowo i... wydaje się, że tam jakaś klimatyczna muza w tle gra. No zobaczymy. Ale to właśnie ciągle serial czyli długa historia, przestoje. Niektórzy narzekali, że RO męczy przez poł filmu to jak chcą trawić serial
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Łee matko, pewnie okaże się prawdą.

https://www.slashfilm.com/the-mandalorian-episodes-weekly-disney/

W sumie odcinek co tydzień = więcej hajsu z abonamentu. Pasuje do Disneya
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Netflix chyba rozpieścił ludzi, że mają wszystko instant Język 
Ruch ze strony Disney'a całkowicie zrozumiały, ale i ja z chęcią będę sobie dozował Mandaloriana w cotygodniowych dawkach, szczególnie jeśli okaże się serialem minimum dobrym. Od animki Tartakovsky'ego na nic z SW tak nie czekałem, więc uzbroję się w cierpliwość.

A skoro jesteśmy już przy technikaliach, to czy gdzieś padła konkretna ilość odcinków oraz czy to będzie zamknięta historia? Czy w razie sukcesu nie daj boziu rozwleką to i ubiją?
"You won't. It's a leap of faith. That's all it is, Miles. A leap of faith."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
8 odcinków. Co do kontynuacji to nie ma oficjalnych wypowiedzi, ale sporo bardzo wiarygodnych przecieków, że drugi sezon zostanie wkrótce zamówiony. O ile serial o Cassianie będzie jednorazowym eventem tak ten zapowiada się na dłuższą historie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości