Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
. Mój błąd. Rzeczywiście to jest "zaraz" po ROTJ choc miałem w głowie, że bliżej ostatniej trylogii
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Taki rozwój sytuacji był do przewidzenia, bo LucasFilm potrzebuje jakiejś popularnej serii na której mógłby oprzeć więcej historii, nie mogą tego zrobić z sequelami których na ten moment nikt tak naprawdę nie lubi, więc robią to z Mando, bo to ich flagowy produkt i wprowadzając Fetta czy Tano sprawdzają grunt pod potencjalne spin offy.

Odpowiedz
Fuck you, Disney. Fuck you, buddy.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
E tam Fetta jeszcze rozumiem, ale po kiego czorta dodawać tam idolkę TCW nerdów-wałkoniów to ja nie wiem.

Odpowiedz
Bo pewnie potrzebują kogoś władającego Mocą do wątku dzieciaka. Mnie nawet cieszy, że nie zdecydowali się na Luka.

Odpowiedz
(09-05-2020, 11:59)Kuba napisał(a): Bo pewnie potrzebują kogoś władającego Mocą do wątku dzieciaka. Mnie nawet cieszy, że nie zdecydowali się na Luka.

To byłaby dobra okazja żeby zatrudnić Sebe Stana jako Luke a ?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
No właśnie tu można by go użyć, pierwszy krok do jakiegoś serialu/filmu w którym Stan zagrałby Luke'a. Po tym jak wysrali się na tą postać mogliby zrobić coś, co by nieco odkupiło ich dotychczasowe działania względem Skywalkera. Marzenia...

Ale pewnie wolą po raz kolejny wcisnąć klepaną wszędzie Ahsoke (meh) w końcu to ulubione dziecko Filoniego ;v

Odpowiedz
Chętnie bym zobaczył jak Boba Fett ją zabija Oczko fani OT byliby zadowoleni raczej. Ja bym przynajmniej był.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Kij z Ashokami i innymi Bobami

https://variety.com/2020/tv/news/mandalorian-season-2-timothy-olyphant-1234608191/?fbclid=IwAR27yAvKBqXO816U3OkkTly3gvilJeaRTtQGj7qRUjQmV7QgAVJjRMp49y8

Seth Bullock, znany także jako Timothy Olyphant w obsadzie 2 sezonu. Od razu uśmiech na twarzy i jakoś bardziej wybaczam poprzednie informacje Uśmiech nawet jak zakończy się zapewne na jednym odcinku.

Odpowiedz
Spekulacje i przecieki odnośnie powrotu Boba Fetta i planach na 3 sezon. Wiadomo spoilery w środku, przy czym ja nie do końca w to wierzę. Gdyż brzmi to aż za bardzo jakby było pisane pod przeciwników Kathleen Kennedy, SJW i ogóle teorii o "The Force is Female". I teraz nagle to, że Boba Fett
. Come on, mnie jest daleko do bycia fanem, czy nawet tolerowania Kathleen Kennedy, ale to jest aż zbyt proste:

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Bez jaj (hehe), do czegoś takiego, to nawet włodarze Disneya nie byli by zdolni. To trochę tak, jakby napisać na nowo Luke'a Skywalkera czy wskrzesić Palpatine'a, rujnując osiągnięcia Skywalkerów , redukując 'ważność' wydarzeń z poprzednich filmów.

Oh wait...

Tak już zupełnie poważnie, to brzmi to jak jakiś kiepski bait i nie sądzę, by było to prawdą.

Odpowiedz
Ten gość już kilka razy prezentował tego typu informacje bazując na tym co przesłali mu jego widzowie, nie przywiązywałbym do tego jakiejkolwiek uwagi.

Odpowiedz
Ze niby co? To jak miałoby się to stać niby? Miałby zmienić płeć na Tattoine?

Odpowiedz
To dementuje inna, wiarygodniejsza (jakis czołowy serwis, chyba Variety) plota
Zresztą błagam, nie popadajmy w przesadę.

Odpowiedz
(28-05-2020, 00:07)Doppelganger napisał(a): Ze niby co? To jak miałoby się to stać niby? Miałby zmienić płeć na Tattoine?

.

Zresztą ja sam zaznaczyłem, że ten "niby wyciek" jest w swej treści zbyt oczywisty. Chodzi mi głównie oto, że najwięksi krytycy, czy wręcz hejterzy Disney Star Wars, widzą w Kathleen Kennedy zdradzieckiego, wbijającego nóż w plecy, rządnego władzy feministycznego succubusa, który chce zniszczyć Star Wars w imię własnych ideologicznych przesłanek i ran z młodości, kiedy to chcąc się przebrać na imprezę Halloween za Luke'a Skywalkera, usłyszała, że nie może być Lukiem Skywalkerem, gdyż jest dziewczyną i od tego czasu postanowiła sobie za cel zemstę na Luke'u Skywalkerze i tej całej serii. I ten wyciek właśnie tak brzmi i jest bardziej skierowany do osób, które tak myślą. Trochę tak aby bardziej utwierdzić ich w tym przekonaniu. 

A więc też nie do końca w to wierzę. Zresztą na tym samym kanale, chyba zanim pojawił się pierwszy i drugi zwiastun The Rise of Skywalker podawał "przecieki" jakoby Hux miał być szpiegiem i mielibyśmy otrzymać jakieś konie w kosmosie... Zaraz... 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(28-05-2020, 00:35)Lawrence napisał(a): A więc też nie do końca w to wierzę. Zresztą na tym samym kanale, chyba zanim pojawił się pierwszy i drugi zwiastun The Rise of Skywalker podawał "przecieki" jakoby Hux miał być szpiegiem i mielibyśmy otrzymać jakieś konie w kosmosie... Zaraz... 

Dobre! A pamiętam jak ja się uśmiałem, jak ktoś zarzucił diotycznego fejka, że niby Palpi zyje a Rey ma niby przybrać imię Skywalkera hahaha. A nie, czekaj...

Odpowiedz
(28-05-2020, 00:43)Doppelganger napisał(a):
(28-05-2020, 00:35)Lawrence napisał(a): A więc też nie do końca w to wierzę. Zresztą na tym samym kanale, chyba zanim pojawił się pierwszy i drugi zwiastun The Rise of Skywalker podawał "przecieki" jakoby Hux miał być szpiegiem i mielibyśmy otrzymać jakieś konie w kosmosie... Zaraz... 

Dobre! A pamiętam jak ja się uśmiałem, jak ktoś zarzucił diotycznego fejka, że niby Palpi zyje a Rey ma niby przybrać imię Skywalkera hahaha. A nie, czekaj...

No mnie najbardziej jednak rozbawił jakiś randomowy fejk, że Rey jest wnuczką Palpiego.
Moment...

Ta nowa trylogia ma jednak swoje plusy. Kopalnia humoru Uśmiech
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon