Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
Bardzo fajny zwiastun (muzyka!), klimatyczny. Wizualnie bliżej Rogue One i Solo niż Sequelom, ale dostrzegam w tym własny charakter, coś innego.

Jestem zaintrygowany i chyba przede wszystkim dla tego serialu wezmę Disney+ przynajmniej na jeden miesiąc... jak już będzie w PL za milion lat.
Uważam że Disney strzela sobie w stopę uruchamiając serwis w tak ograniczonej liczbie krajów, to będzie bardzo piracony serial.

Odpowiedz
Ja sobie nie wyobrażam żebym miał czekać na ten serial dłużej niż parę dni po premierze, więc sorry Disney, ale dopóki nie wejdziecie do Polski to wbijam na torrenty.

Odpowiedz
(24-08-2019, 07:11)simek napisał(a): Ja sobie nie wyobrażam żebym miał czekać na ten serial.

Fixed. Oczko

Zapowiedzi nawet nie włączam, moje zainteresowanie wszelkimi Star Warsami Disneya jest zerowe, a w tym przypadku szczególnie, jeśli musiałbym piracić (na co szkoda mi czasu), lub dokładać się do wyników ich platformy, aby to obejrzeć. Język

Odpowiedz
Ok Juby, zluzuj gacie, bo ten serial faktycznie wygląda dobrze i odpowiada za niego inna ekipa niż za nuWars.

Ja oglądam na pewno, bo zawsze chciałem dostać coś w tym stylu, Rogue One to po części spełniło, ale Mandalorian ma szansę wznieść się na wyższy poziom. I są Twi'leki!
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Juby, jeśli oceniłeś Łotra jeden na 9/10 to jednak powinieneś natychmiast odpalić ten zwiastun.

Odpowiedz
(24-08-2019, 03:03)Proteus napisał(a): Odładam na razie ostrożność w stosunku do produktów Diseny'owskiego SW-versu. Przed premierą TFA, taki zwiastun ryłby banię wszystkim fanom SW. Wygląda to bardzo dobrze, interesująco, nie wieje tandetą, ogólny gunslingerowy zarys nie jest oryginalny, ale to jeden z lepszych archetypów. Jak na razie widzę same powody by się jarać. Do tego w ogóle nie czuć tu serialowości w kwestii wykonania. Kadry wyglądają jakby były wyciągnięte z kolejnej *** SW.

&

(24-08-2019, 06:27)Mierzwiak napisał(a): Bardzo fajny zwiastun (muzyka!), klimatyczny. Wizualnie bliżej Rogue One i Solo niż Sequelom, ale dostrzegam w tym własny charakter, coś innego.
Jestem zaintrygowany i chyba przede wszystkim dla tego serialu wezmę Disney+ przynajmniej na jeden miesiąc... jak już będzie w PL za milion lat.
Uważam że Disney strzela sobie w stopę uruchamiając serwis w tak ograniczonej liczbie krajów, to będzie bardzo piracony serial.

ok & ok

Podoba mi sie, ale poki co to tylko wizuale, dojdzie fabula i sie okaze co tu Disney wysmazyl. Solo podobal mi sie chyba najbardziej z wszystkich Disneyowskich SW, potem RO, ale tylko za art design, bo historia byla kompletnie nieangazujaca, a postacie byly dyktami bez charakteru.

Potencjal jest, ale choc lubie gritty s-f to...no to sa cholerne SW (imo to powinno byc blizsze klimatem do Firefly), mam nadzieje, ze tworcy zluzuja troche gume, bo narazie wyglada to powazniej niz rak trzustki.

Odpowiedz
(24-08-2019, 08:55)Juby napisał(a): Zapowiedzi nawet nie włączam, moje zainteresowanie wszelkimi Star Warsami Disneya jest zerowe
Gdyby było zerowe, nawet nie wszedłbyś w ten temat.

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Jezusie, ale to dobrze wygląda. Czekam w sumie mocno chociaż seriali mało oglądam ale ten na bank obejrzę

Odpowiedz
Jedyną linijkę dialogu w zwiastunie mainstreamowego serialu Disneya za grube miliony ma... Werner Herzog. Love, so much love.

Uczciwie przyznając: zajebisty zwiastun. Wygląda jak najlepsza rzecz w świecie Star Wars od... zawsze?

Odpowiedz
Herzog Herzogiem. Esposito wygląda zajebiście na tym zwiastunie Język
Werner obstawiam, że gra jednoodcinkowy epizod, ale mam nadzieje się miło zaskoczyć Oczko

Ciekawe jak długo Pascal nie zdejmie maski.

Odpowiedz
Wyglada zajebiscie. Gdyby ktoś nie wiedział, że to serial. No i w sumie szkoda i nieszkoda, że to serial.
Jeśli prequel Rogue One będzie wyglądał podobnie to mamy dobrą "trylogie midqueli" i gowniane kontynuacje.

Cytat:Zapowiedzi nawet nie włączam, moje zainteresowanie wszelkimi Star Warsami Disneya jest zerowe, a w tym przypadku szczególnie, jeśli musiałbym piracić (na co szkoda mi czasu), lub dokładać się do wyników ich platformy, aby to obejrzeć. Język

Więc wynos się z tego tematu i nie wracaj.
Pomyśleć, że taki @&: wszystkim w koło wytyka "zasmiecanie"
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dołączam do zaniepokojonych poziomem zwiastuna.
Zobaczymy co dalej ale pewnie to spierdolą jak zwykle.

Odpowiedz
Fajniutki zwiastun. Wszystko wygląda na miejscu. Obsada elegancka (Herzog <3). No trudno się nie zajarać. Jakbym był fanem SW to bym pewnie się ślinił, a tak jak będzie całość i to sprawdze. Rozumiem, że to serial w konwencji PG-13, czy jednak mają iść w coś dojrzalszego? (Bo pare momentów zwiastuna wygląda jakby trochę chcieli.)

(24-08-2019, 09:19)Mierzwiak napisał(a):
(24-08-2019, 08:55)Juby napisał(a): Zapowiedzi nawet nie włączam, moje zainteresowanie wszelkimi Star Warsami Disneya jest zerowe
Gdyby było zerowe, nawet nie wszedłbyś w ten temat.

[Obrazek: giphy.gif]
To jest najlepszy rodzaj postów na tym forum: MOJE ZAINTERESOWANIE JEST ZEROWE NAWET NIE OBEJRZE POSŁUCHAJCIE MJE MÓWIE, ŻE NIE OBEJRZE, ROZUMIECIE? NIE OBEJRZE ZA NIC NIGDY PATRZCIE NA MNIE NIE OBEJRZE NA MOJE USTA PATRZCIE NIGDY KURRRRRRRRR NIE OBEJRZE.

:D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Raczej konwencja PG-13. Z czego w przypadku seriali jednak przy takim podejściu mogą pozwolić sobie na troche więcej. Ale tutaj przecież wystarczy podejście z "Rogue One" by opowiedzieć dobrą, dojrzałą historie. Na trailerze jedyna scena która sugeruje "coś więcej" to ta z tymi drzwiami przecinającymi jakiegoś oponenta naszego bohatera.

Odpowiedz
Disney chyba juz dawno temu dał jasno do zrozumienia, że nie zamierza robić niczego dla dorosłych. Aczkolwiek te głowy trooperow nabite na pale, hmm, dla mnie okejka Uśmiech Dobry sposób na otwarcie zwiastuna serialu dla dzieci.

Odpowiedz
Skąd pewność że to głowy a nie puste hełmy? Uśmiech

Odpowiedz
Dopiero teraz przeczytałem, że to się dzieje kilka lat po ROTJ. Czyli szanse na to, że tytułowy Mandalorian będzie jakąś nową postacią, a nie Boba Fettem w innej kiecce, zbliżają się do zera?
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Czemu? Fett jest martwy, jakby to miał być on to myśle, że od początku by to tak reklamowali. Na dodatek Favreau mówił, że odcinają sie od istniejących już postaci i miejsc.

Ciekawe jak będzie wyglądać serial o Andorze. Oby faktycznie poszli w szpiegowskie klimaty. Kenobi już zapewne będzie standardzikiem Język

Odpowiedz
Nieważne, że same hełmy - jest efekt ;p

Za Fettami nigdy jakoś nie przepadałem, ale tutaj wreszcie może uda się w pełni wykorzystać potencjał samotnego milczącego kosmicznego madafaki. Zwiastun serialu jest naprawdę dużym pozytywnym zaskoczeniem, całkowicie przeciwnym do tego guana głównych filmów. No i przede wszystkim - póki co nie czuć serialowej budżetowości.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(24-08-2019, 13:14)Proteus napisał(a): Dopiero teraz przeczytałem, że to się dzieje kilka lat po ROTJ. Czyli szanse na to, że tytułowy Mandalorian będzie jakąś nową postacią, a nie Boba Fettem w innej kiecce, zbliżają się do zera?

Niekoniecznie. To byloby idealne oddanie sprawiedliwosci postaci Boby (mowie o fanach), ktory mial byc wybitnym lowca glow, a zginal jak jakis leszcze. Kilka momentow po smierci Jabby na barca BF wydostaje sie (w jakis wybuchowo-jetpackowy sposob) z paszczy potwora i po krzyku. Ze starej trylogia i tak robia co chca, a wiec nie bylaby to niewiadomo jaka obraza dla kanonu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon