The Matrix (1999-2022)
Data premiery: 21 maja 2021.

Kompletnie nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony od premiery oryginału minęło już 20 lat i w sumie dopiero teraz widzimy czym stał się otaczający świat. Internet zawładnął nie tylko naszym życiem, ale i czasem. Matrix 4 może uświadomić wszystkim ''tym'' uzależnionym od internetu, że pora się wydostać. Matrix 4 może okazać się bardziej aktualny niż nam wszystkim się wydaje.

Oczywiście, Matrix to nie jest tylko prosta historyjka o uzależnieniu od internetu, ta historia pasuje do całego ludzkiego życia.

Ale jak to zostanie zrealizowane i czy to się uda. Naprawdę nie wiem w jakim kierunku może pójść fabuła.

Odpowiedz
(13-12-2019, 19:51)Doppelganger napisał(a): Kompletnie nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony od premiery oryginału minęło już 20 lat i w sumie dopiero teraz widzimy czym stał się otaczający świat. Internet zawładnął nie tylko naszym życiem, ale i czasem. Matrix 4 może uświadomić wszystkim ''tym'' uzależnionym od internetu, że pora się wydostać. Matrix 4 może okazać się bardziej aktualny niż nam wszystkim się wydaje.

Boże, uchroń. Ostatnie czego potrzeba to kolejna rozpoznawalna marka reaktywowana bez pomysłu, dodatkowo by przepchnąć łopatologiczne jakiś aktualny trend przewijający się przez zblazowane USA ;)

Wszystko rozbije się o jakiś sensowny pomysł wyjściowy, bez tego jakoś nie widzę sensu kolejnego filmu.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon