Ankieta: Czy Clint Eastwood to dla ciebie wzór męstwa?
Tak, a dodatkowo ikona i największy skarb Hollywood
Nie, ja lubię Bergmana
Zaznacz tę opcję, jeśli jesteś indywidualistą
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

The Mule (2018, reż. Clint Eastwood)
[Obrazek: MV5BMTc1OTc5NzA4OF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTAz...00_AL_.jpg]

Dziadzio po raz kolejny powraca do aktorstwa i, kto wie, może w końcu wznosi się ponad reżyserską przeciętność.

Film na faktach - weteran wojenny u schyłku życia zaczyna rozwozić dragi dla kartelu i po jakimś czasie zostaje przyskrzyniony przez pały. Tyle - może to pójść zarówno w stronę familijnych blubrów - zły mąż, niedobry tatuś (co jest zaznaczone w trailerze), jak i w kierunku mięcha, porachunków bandziorów, szczelanin i wybóhuf (chciałbym w końcu czegoś mocnego od króla-twardziela, a nie jakieś tańczące i śpiewające chłopaczki, phi).

W obsadzie również Bradley Cooper, Andy Garcia, Michael Pena i Dianie i Wiest, scenariusz zaś pisze gość od Gran Torino, czyli ostatniego wybornego filmu Clinta. Premiera końcem grudnia 2018.

Odpowiedz
W trailerze Clint wygląda nawet nie tyle jakby miał się zaraz przekręcić co jakby wstał z grobu żeby zagrać w tym filmie :)

Fabuła ciekawa a to coś czego nie można było powiedzieć o jego ostatnich filmach, kto wie, może to faktycznie powrót do formy.

Odpowiedz
Jeszcze ten voiceover "this is the last one" :D

Odpowiedz
Fajnie by było zobaczyć w końcu od Clinta coś więcej jak kolejną amerykańską laurkę namalowaną szarymi kredkami. Nawet jeśli zwiastun jakoś mi głowy nie urywa to kredyt zaufania obowiązuje - już patrząc na sam fakt, że dziadzio wraca też przed kamerę.
https://www.facebook.com/Światła-kamera-akcja-1021725724630659/ 
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
A ja go podziwiam, że w wieku 88 lat chce mu się jeszcze rano wstawać do roboty i kręcić filmy. ;)

Odpowiedz
Polski dystrybutor w formie. Nowy Eastwood pod tytułem Przemytnik zawita do polskich kin 15 marca 2019. Czyli słusznie umieściłem go w gronie filmów, na które wybieram się dopiero w przyszłym roku. :P
Endgame ≠ Game Over

AVENGERS
 OSTATECZNA ROZGRYWKA

Odpowiedz
lol, marzec? żałosne :P

Odpowiedz
Polska premiera niemal dokładnie 10 lat po polskiej premierze "Gran Torino"! Teraz jak się tak pomyśli o tym można powiedzieć "kiedy to zleciało".
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Dopisuję ten tytuł do listy oczekiwanych filmów przyszłego roku. Leciał zwiastun przed "Narodzinami Gwiazdy", niemal pełna sala, po zwiastunie kompletna cisza. Clint wciąż działa na ludzi, i co jak co, ale to może być serio bardzo dobry film na poziomie Gran Torino.

Odpowiedz
Z tym marcem to jakiś odjazd... Konkurencja będzie spora, a raczej The Mule nie zrobi takiego szumy jak GT. Najpewniej i tak wcześniej 90% zainteresowanych zobaczy go w necie... Na tę chwilę recki dobre, wiele porównań do GT, więc widać, że jak na staruszka to potrafi wrócić do formy.
loading podpis...

Odpowiedz
Clint jest chyba wciąż bardzo lubiany w Ameryce, bo The Mule ma już na koncie 92 mln $, a więc przebił prawie dwukrotnie swój budżet. Czeka na premierę prawie na całym świecie, więc można spodziewać się dobrego rezultatu jak na taki stosunkowo skromny film.

Odpowiedz
Setka w Stanach pęknie na pewno, ale do wyniku "Gran Torino" jednak sporo zabraknie.

Swoją drogą, ostatni film z tak zaawansowanym wiekowo aktorem w roli głównej, który zarobił ponad 100 milionów? Chyba "Gran Torino" właśnie, żaden inny tytuł nie przychodzi mi do głowy.

Odpowiedz
ale jako Lead? Bo mi w umie też nic do głowy nie przychodzi. A w Polsce spoko - premiera w marcu IKSDE
loading podpis...

Odpowiedz
Simek napisał(a):Clint jest chyba wciąż bardzo lubiany w Ameryce

Jak można nie lubić takiego człowieka?

Odpowiedz
(17-01-2019, 16:54)simek napisał(a): Clint jest chyba wciąż bardzo lubiany w Ameryce, bo The Mule ma już na koncie 92 mln $.

Clint to przede wszystkim legenda i kult oraz aktorsko wielka marka. Może i jako reżyser ostatnio mocno ciągnie swoją kariere w dół, ale jako aktor jest kojarzony z kultowymi rolami + ostatnimi w jego karierze, wielkimi kreacjami w bdb filmach. To żaden De Niro który dla większości młodszych widzów nie jest nikim istotnym a na pewno nie wyznacznikiem poziomu. Sukces mnie kompletnie nie dziwi.
+ w obsadzie jest Coopee, to zwłaszcza po sukcesie ASiB na pewno nie szkodzi :)

Sam zwiastun moim zdaniem jest świetnie zmontowany pod obudzenie w widzach nostalgii i pragnienia ujrzenia Clinta na wielkim ekranie ten, kto wie, ostatni raz. Na mnie dokładnie tak zadziałał. Gdyby zamiast Clinta był tam ktokolwiek inny to nawet nie zwróciłbym uwagi.

Odpowiedz
(18-01-2019, 00:00)Mental napisał(a):
Simek napisał(a):Clint jest chyba wciąż bardzo lubiany w Ameryce

Jak można nie lubić takiego człowieka?

O fuj, jakie to jest rasistowskie, staroświeckie, brutalne i tendencyjne. Biały Amerykanin strzela do czarnych AfroAmerykanów na dorobku.

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Bardzo sympatyczny film skrecajacy w strone familijnych pierdół, co oczywiscie nie znaczy, ze film jest zly. Oglada sie bezbolesnie, seans mija szybciutko.
Tylko czy film opowiadajacy o kartelach, przezutach narkotykow, sledztwie DEA(ktore oczywiscie jest tlem) powinien byc sympatyczny? Nie czuć w filmie ciezaru, wydaje sie jakby zagrozenie nie ostnialo lub bylo znikome a to wszystko mimo biegajacych z bronia meksykancow.
Drugim minusem aktorstwo ekranowej zony Clinta. Niesamowicie irytujacy sposob gry, wkurwiajaca maniera.
Generalnie film ktory swiata nie zmieni, a nawet bym sie pokusil o stwierdzenie, ze nikomu nie byl potrzebny. Taki do obejrzenia i zapomnienia.
6/10
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ano niestety, przeciętniak i w dodatku z babolami. Intryga w tle mocno naciągana i przez to całość się dłuży, choć pierwsze 30 minut sympatyczne i daje nadzieję na coś więcej. Tylko Clint w jakiś sposób ratuje to wszystko, ale nie uchrania przed przeciętnością.

5/10
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Co mi się podobało to to, że Stone to kompletnie inna postać niż Walt Kowalski. W czasie seansu nawet sobie pomyślałem, że Walt by tą postacią Clinta pogardził. Rozwaliło mnie jak dwa razy sobie podupczył XD Film bardzo dobry, ale byłby o wiele lepszy, gdyby nie zakończenie.

W każdym razie Clint Eastwood to największy kozak na świecie. 8/10.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon