The Simpsons
Napisalem "pewnie"...:)
czyli to tlyko i wylacznie moj prywatny domysl.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Stwierdziłeś, że widownia testowa nie mogła rozpoznać Arnolda w Simpsonowym Arnoldzie. To "pewnie" przecież jest do "dlatego dodali tabliczke potem", a nie do tego czy widownia nie mogła rozpoznać Arniego. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Teraz lepiej? :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Excellent.;)

Odpowiedz
A mi się jego głos wydaje taką zabawną i prześmiewczą wersją orginału. Pasuje.

Odpowiedz
Szczegóły wydania dvd filmu:

Cytat:- Commentary by James L. Brooks, Matt Groening, Al Jean, Mike Scully, David Silverman, Dan Castellaneta, and joined by Yeardley Smith
- Directors Commentary by David Silverman, Mike B. Anderson, Steven Dean Moore and Rich Moore

Deleted scenes:
- Russ Cargill - "Levels"
- Springfield News
- DMV
- Sausage Truck
- Emperor Moe
- Alternate Ending

Special Stuff:
- Homer's Monologue On The Tonight Show
- The Simpsons Judge American Idol
- Homer Introduces American Idol
- Let's All Go To The Lobby
- Alternate Character Designs by the Directors and Matt Groening

Odpowiedz
A wiadomo ilu z tych dodatków nie będzie w polskiej wersji? ;)

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Deleted scenes:
- Russ Cargill - "Levels"
- Springfield News
- DMV
- Sausage Truck
- Emperor Moe
- Alternate Ending
Niby fajnie ale co tak mało? Według wywiadów (i clipów ect.) altenratywnych/usuniętych scen było o wiele, wiele, więcej [ponoć ponad pół godziny materiału].
W tym scena gdy Marge udaje się porozmawiać z księdzem w spraiwe dziadka, scena w której Bart zostaje zamknięty w sarkofagu (?), scena gdy Krusty próbuje pocieszyć dzieci (w sprawie kopuły), czy scena z Sideshow Bobem...
No i było powiedziane że do filmu napisali trzy piosenki (w tym hymn Springfield puszczony w czasie napisów) które musieli wyciąć...

Nota : Ta scena nazwana "DMV" była swego czasu na You Tubie (trwała jakieś 30 sekund) i pojawiły się w niej siostry Marge Patty i Selma.

Odpowiedz
Crov napisał(a):A wiadomo ilu z tych dodatków nie będzie na polskiej wersji? ;)
Będą wszystkie, przecież film wydaje Imperial.

Maik, to że wycięto ileś tam scen nie znaczy że wszystkie były ukończone. Pewnie te które zostaną pokazane na dvd są właśnie ukończone, reszta poległa pewnie we wczesnej fazie tworzenia albo i nawet przed.

Odpowiedz
No cóż, w sumie racja, zwłaszcza że w serialowych Simpsonach w wydaniu na DVD jest zawsze opcja by puścić cały odcinek razem z wyciętymi scenami. Licze że i w tym filmie będzie taka możliwość :D

Odpowiedz
http://davisdvd.com/misc/features/simpsonsmovie2.html <- opis kilku ze scen

Aha! -> http://www.rubbercat.net/simpsons/dvd.html

Odpowiedz
7 płytowa edycja kolekicjonerska... Holy Homer Simpson, Batman! Oby Imperial wydał to w Polsce :!:

Odpowiedz
Ile bym dał żeby położyć moje łapki na tym... Wyda ktoś w polsce? :P

Odpowiedz
Zwykle simpsonowie nie powodują u mnie spazmatycznych ataków śmiechu, poprostu śmieszą. Ale odcinek 8x13 Simpsoncalifragiliesticexpiala pobił wszystko. Ludzie, ściągać - jedyny odcinek na którym leżałem ze śmiechu na ziemii. A parodia Reservoir Dogs? Mistrzostwo świata :)

Odpowiedz
No, coż... Wszystkie odcinki Simpsonów od dawana lecą na "Canal +" więc to nic specjalnego, ale zawsze jakaś miła wiadomość :wink:

Snuffer napisał(a):Zwykle simpsonowie nie powodują u mnie spazmatycznych ataków śmiechu, poprostu śmieszą. Ale odcinek 8x13 Simpsoncalifragiliesticexpiala pobił wszystko. Ludzie, ściągać)
Przyznaje że jeden z najlepszych odcinków Simpsonów wszechczasów, choć z góry przestrzegam że jeśli nie widziało się "Mary Poppins" to wiele dowcipów może być nie-jasnych lub nie tak zabawnych jak gdy się zna oryginał.
Ach! Piosenki genialne :D

Odpowiedz
tomashec napisał(a):alez wiadomosc!
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=48001

Poważnie zastanawiam się czy nie wrócić do starej tradycji nagrywania seriali na VHS. :) Ostatni raz robiłem coś takiego z "ALFem" jak pierwszy raz pojawił się w telewizji publicznej. :)

Odpowiedz
Obecnie to się robi w ten sposób, że się idzie na odpowiednią stronę i pobiera odpowiedni materiał... :P
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
negrin, ale to nie ten klimat... ;)

Odpowiedz
Można komputerowo nałożyć szumy ;)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości