The Suicide Squad (2021)
I robi też dla FX 2 sezon "Co robimy w ukryciu?", ale kiedy zdjęcia się zaczynają to nie mam pojęcia. Wiadomo, że jego udział przy 2 serii może być symboliczny, ale też tak myślałem, że będzie w przypadku 1 serii, a okazało się, że miał większy udział jak zakładałem. Wyreżyserował 3 odcinki (i nie tylko mówiąc tak bardzo ogólnie). Choć produkcja takiego serialu trwa chyba krótko, może z góra 2 lub 3 m-ce trwają zdjęcia. A jak nie reżyseruje każdego odcinka, to na planie pewnie spędza z góra tydzień.

Odpowiedz
Taika w kazdym wydaniu jest super :) nawet jak to będzie głosowe cameo. Bardzo fajną ekipe zebrał sobie Gunn. Czekam jeszcze na potwierdzenie angażu del Toro, chyba, że ta rola jaką negocjował przypadła ostatecznie któremuś z ostatnio zaangażowanych aktorów. Czekam z nieukrywaną ciekawościa, podobnie jak Reeves przy Gacku tak i tu Gunn wydaje się idealny do tych klimatów.

Odpowiedz
https://deadline.com/2019/09/suicide-squad-snl-pete-davidson-peter-capaldi-cast-james-gunn-dc-movie-1202709645/

Peter Capaldi najpewniej zasili obsade.

Może gra antagoniste którego z początku miał zagrać Del Toro. Z opisu wynika, że to może być Vandal do którego natomiast Capaldi wizualnie nijak nie pasuje.

Odpowiedz
Nie znam tej postaci, ale lubię Petera Capaldi, a więc ciekawy casting.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
https://geekvibesnation.com/possible-plot-details-for-the-suicide-squad-revealed/

Brzmi wiarygodnie, źródło też dobre. Vandal jak najbardziej ciągle możliwy. To jest generalnie nieśmiertelny przywódca, wojownik, stał za Hitlerem, Hannibalem etc. Bardzo popularny w komiksach oraz animacjach przeciwnik całej Ligi.

Odpowiedz
[Obrazek: fztqBzh.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Dużo nazwisk. Będzie komu umierać w tym filmie :P
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Będe zaskoczony jeśli Flagg i Boomerang nie padną w pierwszym kwadransie filmu :)

Odpowiedz
No ale ten tytuł to jednak mogliby zmienić. On może miał jakiś tam sens kiedy był planowany reboot, a na chwilę obecną to jest po prostu sequel.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
@Kuba

Courtney był właściwie jednym z najlepszych i najbardziej, pozytywnie zaskakujących, (!) elementów jedynki. Ten komediowy posmak z jakim pisany był Boomerang może dobrze pasować do Gunna, więc myślę, że jednak pożyje dłużej.

@ Grievous
Będę bardzo zdziwiony jeżeli w tym filmie wspomną o czymkolwiek z produkcji Ayera :)

Szykuje się bardziej quasi-reboot - z kilkoma aktorami, którzy dawali radę w poprzednim filmie.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
Boomerang obok Harley to najlepsza postać w filmie Ayera. Byłem lekko załamany jak ogłoszono jego angaż, a się okazało, że to właśnie on jest jednym z najjaśniejszych punktów filmu, więc wydaje mi się, że Gunn może z niego wyciągnąć jeszcze więcej.

Zdjęcia ponoć startują w przyszłym tygodniu w Atlancie. Potrwają trzy miesiące, a później ekipa przenosi się na miesiąc do Panamy :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Boomerang to najlepsze co wyszło od Ayera, Gunn byłby głupi gdyby nie wykorzystał tej postaci w jakiś ciekawy sposób.

Odpowiedz
Najlepszy film Gunna o peleryniarzach to Super :) Jeśli Suicide Squad będzie miało taki flow jak Super, to chętnie skoczę do kina. Jeśli to mają być kolejni Strażnicy Galaktyki to ja podziękuje. Talent Gunna jest tam hamowany i ugrzeczniany. Chciałbym filmy tego gościa, gdy jest spuszczony z łańcucha. Dawno takiego nie widziałem z jego nazwiskiem. Ten Brightburn to od jego brata jak pamiętam. 

Odpowiedz
Cytat:chamowany

que?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Chciałem powiedzieć że Gunn jest chamowaty, ale w sumie hamowany też ;>

Odpowiedz
@zombie okej, masz w sumie racje. Po prostu od początku obstawiałem ,że Gunn spektakularnie wybije cały stary skład za wyjątkiem Harley aby zastąpić ich swoimi, ale wtedy pewnie wróciliby Crock czy Katana.

Kiedyś potrzebowałem Rki do tego SS, ale w sumie..po co? Bardziej zależy mi na tym aby wizualnie to fajnie wyglądało i żeby dobrze wykorzystano potencjał postaci które są przecież świetne i bardzo urozmaicone.
Czekam bardzo mocno, 2021 może być najlepszym rokiem DC od 2008 :)) zwłaszcza,że nie zdziwi mnie premiera jakieś nowej gry wtedy.

Odpowiedz
(13-09-2019, 22:31)zombie001 napisał(a): Courtney był właściwie jednym z najlepszych i najbardziej, pozytywnie zaskakujących, (!) elementów jedynki.
Chyba nic mnie nie dziwi w przypadku tego filmu jak podobne opinie. Courtney wypowiada w tym filmie 5 słów na krzyż, a cała jego rola sprowadza się do rzucenia bumerangu z kamerą w trzecim akcie.

Odpowiedz
Wczoraj byłem zbyt senny by ogarnąć te stroje, a dzisiaj gdy im się przyjrzałem, muszę powiedzieć, że mi się podobają, naprawdę inna stylistyka która na myśl przywodzi "Super". Postać Filliona pewnie zginie na początku filmu, albo Gunn wykorzysta go jako chodzący gag i przeżyje. Boomerang wygląda w porządku i mam nadzieję, że Gunn się go nie pozbędzie.

Teraz najbardziej mnie ciekawi jaki strój będzie mieć Harley i patrząc po tych fotkach mam nadzieję na mocną inspirację jej klasycznym wizerunkiem w podobnym stylu co w komiksach "Injustice".

[Obrazek: harley-quinn-injustice-art.jpg?w=584]

Odpowiedz
Heh. Wygląda zupełnie tak jakby WB powiedziało Gunnowi: "Rób co chcesz, ale inspiruj się SWOIM najlepszym filmem superbohaterskim!".

WB myślało o "GotG". Gunn pomyślał o "Super" xD

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon