• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
3 część kręcił kto inny
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Na szczęście okres czepialstwa mam już na szczęście za sobą i takie paradoksy czasowe specjalnie mi nie przeszkadzają, ale czuję że jeżeli nie zabiorę głosu w tej dyskusji to nie będę mógł zasnąć. T2 obejrzałem 31 razy ale po przeczytaniu tego co powyżej napisał Gieferg wiem ze 32 raz nie będzie taki sam. Szczerze mówiąc głupio mi że sam tego nie zauważyłem ale to już chyba nawyk że oglądając T2 skupiam się na nieśmiertelnych onelinerach Arniego. T2 rzeczywiście zawiera sporo powtórek ale w sequelach to rzecz chyba normalna i przecież za to je kochamyOczko Drugi Terminator jawi mi się jako doskonałe kino sci fi i nagminny autoplagiat wcale mi nie przeszkadza. Ponadto to może być zalążek ciekawego artykułu o powtarzajacych się motywach na przestrzeni filmowych serii. Co do T3 to również uważam że film się udał
get ready for suprise...

Odpowiedz
Do mefista:
Serio? Ty dobrze że mi powiedziałeś. Kto by pomyślał.

Takim DEBILEM nie jestem żeby nie wiedzieć, kto kręcił 1 i 2 cześć a kto 3.

Odpowiedz
Cytat:Ja sie zastanawiam jak reżyser przygotowywał się do nakręcenia 3 części skoro popełnił takie banalne błędy, które sprawiają, iż fabuła kolejnego filmu jest sprzeczna z poprzednim

to zdanie połączone z poprzednim daje wrażenie jakbyś mówił o tym samym gościu, także sorry

Odpowiedz
Ja jakoś nie odniosłem takiego wrażenia :?

Odpowiedz
nie wtrącaj się :twisted: 8)

Odpowiedz
Terminator4-wielka bitwa pomiędzy ludzmi a maszynami i koniec basta....

Odpowiedz
Od tego jest inny temat Oczko

Odpowiedz
http://youtube.com/watch?v=MaFWs4WsNX4

Jakość jest jaka jest (jest pare głuchych momentów). Dźwięk to nawet nie namiastka 24 kanałów ale to i tak okazja zobaczyć czym jest T23D:BaT. Szkoda że sie tak nagle urywa (no chyba że rozgrywka z T-1000000 była już na scenie z aktorami, nie wiem, nie widziałem).
get ready for suprise...

Odpowiedz
4-ta część Terminatora powinna zawierać sytuację z początku książki "Terminator 2" gdzie w ciekawy sposób pokazana jest wojna w przyszłości, odkrycie fabryki terminatorów itp etc. Niestety oglądając 3-ke (i super hollywoodzkie żarciki z cyklu "okulary Arnolda") można spodziewać sie kichy, niemniej jednak jestem dobrej mysli.

Na szczęscie nie będzie już kombinowania - wojna się zaczęła. :wink:

Odpowiedz
Też jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że dadzą sobie spokój Język

Odpowiedz
Według mnie T4 ma potencjał na najlepszy epizod. Wojnę ludzi z maszynami można pokazać tak, że po wyjściu z kina ludzie będą nasłuchiwali odgłosu zbliżających się maszyn. Gdy oglądałem "Children of Men", a konkretnie sekwencję pacyfikowania bloku mieszkalnego, to oczami wyobraźni widziałem wychylającego się zza węgła trójnoga z HL2. Gdyby tak ci rebelianci walczyli z maszynami. Wyobraźcie sobie: czaszka terminatora obok czaszki człowieka albo blask ognia załamujący się na endoszkielecie Terminatora... Na samą myśl dostaje erekcji :)

Odpowiedz
Ne przypominam sobie żadnej serii z dobrą częścią czwartą z wyjątkiem Zabójczej Broni (choć i tu była najsłabsza). T4 prawdopodobnie będzie takim odpowiednikiem A:R lub Matrix Revolutions. Poza tym taki film rozwali całkiem spójność serii, bo przecież nei zrobią chyba znowu motywu z przysyłaniem zabójcy z przyszłości, a jeśli nie to co to będzie za terminator ?

Odpowiedz
Cytat:Ne przypominam sobie żadnej serii z dobrą częścią czwartą z wyjątkiem Zabójczej Broni (choć i tu była najsłabsza).

Najsłabsza jest 3 z aseksualną Rene Russo w jednej z głównych ról i antyharyzmatycznym złym bossem po drugiej stronie barykady. W 4 mamy Jeta Li. Scena, w której rozbraja Gibsona, zdejmując mu zamek z giwery jest genialna.

Cytat:T4 prawdopodobnie będzie takim odpowiednikiem A:R lub Matrix Revolutions.

To jest nieuniknione. Będzie dokładnie tak, jak mówisz.

Odpowiedz
Świat "Terminatora" może wrócić tylko jako serial telewizyjny - tak mówiłem już dawno. No i w tym roku wchodzi serial "The Sarah Connor Chronicles". Uśmiech
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
I to jest najgłupszy pomysł na jaki mogli wpaść. genialne po prostu, szkoda słów, to się nazywa zabijanie legendy... przecież tutaj nawet nie ma prawa się pojawić żaden terminator :?

Odpowiedz
Jeśli już mają szargać świętości i nie ma na to rady, to lepiej na małym ekranie.

Odpowiedz
Lepiej, bo zasadniczo mnie wali co puszczą w TV Język
Ale jaki to ma sens? jeśli chcą zachować jakąkolwiek spójnośc z filmami to żaden terminator nie ma prawa się w tym czymś pojawić, o czym więc to będzie? Zmagania Sary Connor z białaczką?

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):o czym więc to będzie? Zmagania Sary Connor z białaczką?

O, to pewnie Polacy kręcą, a całość finansuje Polsat :)

Odpowiedz
Serial będzie się dział po drugiej części. Sarah i John będą starać się rozpieprzyć Skynet, a rząd będzie im deptał po piętach (jak gdyby nie zrobili tego w drugiej części...). Czyli będzie sporo organizowania ruchu oporu, itd. Jasne - po co? Ale - powtarzam - niech się w to babrze telewizja. To jedyna dobra informacja. Poza tym motyw podróży w czasie i paradoksy czasowe są naturanym wykrętem logicznym, pozwalającym na wstawianie wrogich terminatorów w naszej rzeczywistości w zupełnej dowolności. I zakładam, że linia czasowa wszystkich trzech filmów będzie odrzucona precz, jak zrobili to autorzy książek o Gwiezdnych wojnach. Po "Powrocie Jedi" dopisali prequele, które i tak Lucasa nie obchodziły i kłóciły się z pierwszą trylogią. Komiksy o Supermanie pełne są takich sprzeczności. Teraz będzie to samo, tyle, że w telewizji. Pieniądze i kultowe postaci nie znoszą stagnacji Uśmiech.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon