• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
(18-11-2019, 13:57)simek napisał(a):
(18-11-2019, 12:34)Doppelganger napisał(a): Tak. Zwykła i logiczna teoria ewolucji (zanim ktoś napisze, że odnosi się tylko do organizmów żywych - to nieprawda bo wszystko ewoluuje).
Eee? Jak to wszystko ewoluuje, minerały też? Język

Oczywiście.

Odpowiedz
Wytłumaczysz jak? Bo jestem bardzo ciekawy.

Odpowiedz
Stary, nie wymagasz chyba abym Cię tutaj edukował? Uśmiech Mnie to zajęło parę lat nauki, możesz chyba sam coś poczytać?
Tylko z dobrych, naukowych źródeł.

Odpowiedz
(17-11-2019, 23:27)zombie001 napisał(a): 1) T-1000 nie powinien tego kamuflażu używać non-stop, bo to nie miało do końca sensu;

To nie miało żadnego sensu. Wystarczyłoby by od razu przybrał postać jednego z rodziców zastępczych.
John wraca do domu i... koniec filmu Uśmiech
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A co jeśli John nie wróciłby do domu? Szukał go "(...) duży facet na motorze, w tej samej sprawie?" A co jeśli do mieszkania pełnego trupów rodziców zastępczych Johna wpadłaby ciotka, a później druga? Albo kolega gliniarz? T-1000 miałby siedzieć tam wiele godzin, zabijać ludzi i składować na strychu w oczekiwaniu na Johna?

Think about that.

Odpowiedz
Brzmi jak pomysł na odcinek Robot Chickena Duży uśmiech
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
T-1000 zaprasza na wycieczkę Uśmiech

Odpowiedz
Nostalgiczna wycieczka, no i Patrick (wciąż) jest super, szkoda że Tarantino nie wziął go do żadnego filmu, facet mógłby jeszcze zabłysnąć w kinie.

Odpowiedz
Na TVNie leci Terminator 2 w tej nowej kolorystyce. DRAMAT!
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ktoś naprawił: https://originaltrilogy.com/topic/Terminator-2-Judgment-Day-1991-Regraded-Partially-DeRemastered-Regrained/id/70305

[Obrazek: 04.png]
[Obrazek: 44.png]
[Obrazek: 06.png]
[Obrazek: 17.png]
[Obrazek: 25.png]
[Obrazek: 61.png]
[Obrazek: 03.png]
[Obrazek: 53.png]

Tak więc fuck you very much, James. Fani zajęli się tym, co spieprzyłeś/nie dopilnowałeś.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Ale to nie jest poprawka nowej wersji filmu z Blu, gdzie twarz kaskadera w pościgu z ciężarówką jest cyfrowo zastąpiona twarzą Arnolda.

[Obrazek: 7hflTnk.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
To jest poprawka zrobiona z nowej wersji filmu, z tym że ten kto ją robił "odpoprawił" przy okazji kilka zmian takich jak powyższa (moim zdaniem to akurat mógł sobie darować), wylatująca szyba czy T-1000 dick-removal.

Tak czy inaczej film wygląda teraz świetnie, nie mogłem oderwać oczu Uśmiech
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
No ta decyzja to jakaś nadgorliwość. Akurat te zmiany Jima bardzo na plus były.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon