Tian shi xing dong (Iron Angels)
[Obrazek: 2141k74kSjL._SL500_AA300_.jpg]
Co tu dużo pisać. Dla mnie jedna z najlepszych serii filmowych które wyszły z pod rąk sprytnych skośnookich. Iron Angels doczekało się trzech filmów i przynajmniej dwa z nich(dwie pierwsze części) to rozrywka na bardzo wysokim poziomie. Jest dynamiczna szybka akcja, jest brutalnie, juha leci strumieniami, walki są niesamowite.
Trailer pierwszej części:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r1mDeZqMG6o[/youtube]
Pamiętam jak byłem małym szczylem ,oglądałem pierwsze dwie częsci po kilka razy w miesiącu z oryginalnego VHSu(nawet nie pamiętam skąd znalazły się takie w domu). Sentyment pozostał, ale patrząc na poszczególne sceny, choreografię walk, strzelaniny i fabułę obu części wiem, że filmy broniły by się i dziś.
W dodatku grają tam piękne kobiety, i fajnie jest popatrzeć na piękności które spuszczają łomot, a i same dostają ostro wpier..ol:
Moon Lee

[Obrazek: A5961218-1.jpg]
[Obrazek: FOHbqN-3041.jpg&width=300&height=400]
Elaine Lui

[Obrazek: vlcsnap-881580-mML.png]

[Obrazek: 1593+%5B1280x768%5D.jpg] Sorry, ale innego zdjęcia nie znalazłem:P
Pierwsza część to typowa sensacja, a w drugiej części twórcy poszli w stronę totalnej rozpierduchy i przedstawili ciekawy wątek przewrotów wojskowych w małych państewkach:P

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bM-K_xOvsFc[/youtube]
W finałowej rozwałce widać, że twórcy inspirowali się chyba mocno pierwszym Predatorem, choć z drugiej strony premiery filmów różni jeden rok, tak więc nie wiem dlaczego takie podobieństwa:)
Trzeciej części nie pamiętam ,więc nie wiem czy trylogia trzyma poziom do samego końca.
Podsumowując polecam.
[Obrazek: iron%2Bangels%2B2%2Bvhs.jpg]
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Jak miałem 10 lat, uwielbiałem te filmy. Dziś niewiele z nich pamiętam - głównie scenę z gościem uciekającym przed motocyklistami. Dzięki za przypomnienie.:)

Odpowiedz
Scena z motocyklistami jest zajebista. To jak zarżnęli kolesia, jest do dzisiaj mistrzostwem świata. Scena niezwykle brutalna i bardzo pomysłowa. Zresztą w tych filmach jest wiele świetnych motywów, gdzie bandziory z nikim się nie cykają.

Zapomniałem wspomnieć o muzyce, która jednym słowem jest wyśmienita, Wspaniale komponuje się z akcją widzianą na ekranie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Danuś - nie hotlinkuj, popraw :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Obejrzałem jedynkę. No, takich filmów to tam mają na pęczki. John Woo to to nie jest, jako kino kopane to temu też brakuje do najlepszych klasyków. Finałowa bitka kobitek miła dla oka, najlepsza scena walki. Solidnie odrobione ćwiczenie.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
Im dalej od obejrzenia partu 1 tym bardziej mi się to podoba. Pani czarny charakter to jedna z fajniejszych postaci "złych" jakie miałem okazję oglądać. Ciekawie byłoby mieć taką szefową.

Dwójka też zaliczona i dotrzymuje kroku ( jedynka nieco lepsza ) - w sequelu zwiększono ilość akcji czyli standard w wypadku kolejnych części. Ogląda się jednym tchem.

Trójka z tego co mi podpowiada intuicja zalicza tendencję spadkową, popatrzałem na fragmenty na tubie i chyba znów "villainem" jest kobieta tylko jakaś kiepska tym razem. No i brak jednej członkini z poprzedników.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon