• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"To on w tym występował?!?!"
Czasem można trafić na aktora tam, gdzie się go najmniej spodziewasz. To wątek specjalnie dla tego typu sytuacji.:)

Na początek: młoda Vera Farmiga zastanawia się, co robi ze swoim życiem, w serialu Roar:

[Obrazek: 4b840ad5bac7d6ef5eb9086bfbdac2cb.jpg]

A tu bożyszcze Ryan i "ten koleś, którego skądś kojarzę" w Młodym Herkulesie:

[Obrazek: Ryan-Gosling-Dean-OGorman-Young-Hercules...00x518.jpg]

Myślałem wtedy: "jak ten wychudły laluś dostał rolę Herkulesa i dlaczego myśli, że ma przed sobą jakąkolwiek karierę?".

Odpowiedz
Fakt powszechnie kojarzony, ale każdy obecnie popularny aktor dobijający 40 grał w Black Hawk Down albo Band of Brothers. :)
http://imgur.com/gallery/EbJ6P
http://imgur.com/gallery/Ordm1
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Można tutaj wstawić mnóstwo screenów z Kompanii braci. Schwimmer, Pegg, czy młody Hanks byli już znani, ale grają tam też Michael Fassbender, Tom Hardy i James McAvoy na początku swojej drogi.

PS. Incepcja od jakiegoś właściciela praw do serialu :)

Odpowiedz
(18-01-2017, 21:49)military napisał(a): Czasem można trafić na aktora tam, gdzie się go najmniej spodziewasz. To wątek specjalnie dla tego typu sytuacji.:)

Na początek: młoda Vera Farmiga zastanawia się, co robi ze swoim życiem, w serialu Roar...

Kompletnie nie kojarzę serialu ale wychodzi że był tam inny początkujący aktor który wybił się bardziej od Fermigi. ;)

[Obrazek: roar.jpg?x74375]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Fassbender w "300", byłem bardzo zaskoczony, kiedy przy którymś seansie ogarnąłem, że on w tym gra:
[Obrazek: hqdefault.jpg]

No i seans czwartej części "Teksańskiej masakry..." niespodziewanie umilali mi... Matthew McConaughey i Renee Zellweger:
[Obrazek: texas-chainsaw-massacre-the-next-generat...review.jpg]

Odpowiedz
Nathan Fillion w dawnym, polsatowskim serialu "Oni, ona i pizzeria" z którego kojarzony jest chyba głównie Ryan Reynolds.
[Obrazek: 610x360]

Viggo Mortensen w trzeciej Teksańskiej
[Obrazek: galleryimage_image_203.jpg]

Helen Hunt w C-klasowej serii Trancers znanej z rynku video
[Obrazek: helen-hunt-trancers1-2.jpg]

Odpowiedz
McConaughey to zadziwił mnie kiedyś faktem zagrania w Larger Than Life.

[Obrazek: preview.jpg]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Martin Freeman w "Alim G":
[Obrazek: tumblr_inline_mfqtz9AM9F1rxoktf.jpg]

Christian Bale w "Velvet Goldmine":
[Obrazek: idol.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: Joe-Manganiello-Spider-Man.jpg]

Joe Manganiello w Spider-Manie :)

Pamiętam, że dopiero niedawno skumałem że w Sin City grał Nick Offerman..

[Obrazek: esebastardocobarde_3_2-650x364.jpg?quali...=650&h=364]

W ogóle to dopiero za 10tym przynajmniej seansem Big Lebowskiego poznałem Davida Thewlisa...

[Obrazek: phone.jpg]
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
O, to, to, Offerman w Sin City to w ogóle był mindufck.

Odpowiedz
Seth Rogen w Donniem Darko
[Obrazek: Seth-in-Donnie-Darko-seth-rogen-15169427-853-480.jpg]

Odpowiedz
To ma być temat o tym że oglądaliśmy jakiś film i nagle "O, to on w tym występował?!" czy licytujemy się kto znajdzie w sieci więcej fotek aktorów z filmów w których wystąpili zanim zostali gwiazdami? :)

Odpowiedz
Nie wiem, ale rzecz ma potencjał :)

Odpowiedz
Ostatnio sobie powtórzyłem "Kickboxera", a tam Forest Whitaker:
[Obrazek: vlcsnap-7636343.png]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(18-01-2017, 22:34)Mierzwiak napisał(a): To ma być temat o tym że oglądaliśmy jakiś film i nagle "O, to on w tym występował?!" czy licytujemy się kto znajdzie w sieci więcej fotek aktorów z filmów w których wystąpili zanim zostali gwiazdami? :)
Czekałem, kto pierwszy się przyczepi, ale jednak obstawiałem Gieferga. :)

No i trudno, żeby oglądać jakiś nowy film z Fassbenderem czy bardzo znany z McConaugheyem i być zdziwionym, że w nim występują, więc siłą rzeczy padają tutaj mało znane tytuły/jedne z pierwszych w filmografii.

Odpowiedz
Ostatnio w Ally McBeal wyskoczył mi Dylan McDermott którego znałem wcześniej chyba tylko z Hardware - po czym okazało się, że ten odcinek to cross over z innym serialem (The Practice) w którym facet jest w roli głównej, a z kolei ten serial miał potem swój spin-off (Boston Legal) a także cross-over z "Boston Public". Jednym słowem - serialowe uniwersum prawnicze.

Manganiello w Spiderach kogoś zaskoczył? To on  w ogóle grał gdzieś indziej?

Usunąłem Twoje dwa poprzednie posty. Były kompletnie zbędne. Dowody na to, że niektórych zaskoczyło że to Joe w Spiderach (eee, wyglądał zupełnie inaczej?) masz w jakimś innym temacie gdzie ktoś to wrzucił jako CIEKAWOSTKĘ, pisanie dwa razy jak to nie widzisz sensu we wrzucaniu czegoś takiego i jak zwątpiłeś to zwyczajna złośliwość, a pytanie czy grał gdziekolwiek indziej tylko dowodem na ignorancję i wąskie horyzonty.
Pozdrawiam, Snuffer.

Ignorujesz mnie to ignoruj i odwal się z łaski swojej od moich postów. Na tym forum jest o wiele więcej takich, które nie mają sensu.

Niestety, jako moderator muszę sprawdzać wszystkie posty. Będę usuwał te posty, których usunięcie uznam za słuszne. Brak sensu nie jest jedynym powodem, żeby post wyleciał. Polecam regulamin, szczególnie punkt 6. Pisanie dwóch postów o praktycznie takiej samej treści (w dodatku chyba jesteś trochę osamotniony w tym wrażeniu, trzeci wynik po wpisaniu w google "Joe Manganiello Spiderman" ma IDENTYCZNĄ nazwę jak ten temat) to właśnie śmiecenie.
Jeśli nie zgadzasz się z moderacją, zawsze możesz to zgłosić. Peace.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(18-01-2017, 22:41)Gieferg napisał(a): Jednym słowem - serialowe uniwersum prawnicze.
Akurat Boston Public był serialem o liceum :)

Odpowiedz
(18-01-2017, 21:49)military napisał(a): [Obrazek: Ryan-Gosling-Dean-OGorman-Young-Hercules...00x518.jpg]

Myślałem wtedy: "jak ten wychudły laluś dostał rolę Herkulesa i dlaczego myśli, że ma przed sobą jakąkolwiek karierę?".

Bedac przy Herkulesie - po obejrzeniu Dredda bylem w szoku, dowiedziawszy, ze to Karl Urban gral Kupidyna w "Herkulesie".  
[Obrazek: green_13.jpg]

Odpowiedz
Cytat:Akurat Boston Public był serialem o liceum :)

Nie znam i nie sprawdzałem. Chrzanią mi się te wszystkei Bostony :)
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Jeszcze o jednym se przypomniałem - dopiero napisy końcowe "Lost Boys" uświadomiły mi udział Kiefera Sutherlanda w roli głównego złego:
[Obrazek: 2391352,ZIPp_ZrhMBsQR1mNUksR_qhMKuWNa0vM...eR_w==.jpg]

Oraz Franco Nero w roli króla/ojca bohaterki w familijnym "Pierścieniu Smoka", który oglądałem w dzieciństwie:
[Obrazek: 260016_353177891432664_1497652221_n.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości