• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"To on w tym występował?!?!"
(26-03-2018, 14:16)nawrocki napisał(a): Dzisiaj dotarło do mnie, że Wallace z The Wire był grany przez... Michaela B. Jordana:
[Obrazek: latest?cb=20120811235241]
Michael B. Jordan grał również mały epizod w "The Sopranos".

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Może nie jest to jakieś wielkie odkrycie, ale dla mnie dużym zaskoczeniem było, gdy okazało się, że doktorek Greene z ER to Goose z Top Gun:>

[Obrazek: d98ebe0715231287c0f6b3349c1de47c6a7d964b.jpg]

[Obrazek: 30e685fc58e6c03ab020dfa44f5a62bb?width=316]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Czy w tych dwóch pierwszych reklamach tylko ja widzę Krysten Ritter na siedzeniu pasażera?

Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Bez beki, nie wierzę, że istnieje jakaś laska nie to, że podobna, a 1:1 do Krysten.

Odpowiedz
Przy anglojęzycznej wersji na YT również pytają czy to ona. Wikipedia donosi, że zaczynała w reklamach akurat w tamtych latach.

Odpowiedz
Skoro przy niej jesteśmy, widziałem ją w Uśmiechu Mony Lisy jako jedną z uczennic. Chyba nawet wypowiedziała ze dwa słowa.

Odpowiedz
David Duchovny w filmie "Chaplin" z 1992.[Obrazek: 16114d8c681a5259283a78f0e7d0629c.jpg]

Odpowiedz
Uwielbiam ten film że względu na RDJ :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Grievous kiedyś napisał(a):Ostatnio sobie powtórzyłem "Kickboxera", a tam Forest Whitaker

To był "Bloodsport". ;)

Patrzę sobie na "Vertical Limit" (2000), a tam jednego z braci świrusów, którzy w każdej sytuacji jarają i gadają tylko o dupach, gra Ben Mendelsohn. Chyba jeszcze wtedy nie był znany, ale rólka całkiem spora.

[Obrazek: QCmwZ0W.png]

[Obrazek: KqqXcco.png]

Odpowiedz
Czy dubbingi się tu liczą?

Po ostatniej rozmowie z wykładowcą nt. polskiego dubbingu i kretynizmu obsadzania znanych polskich aktorów do zagranicznych znanych aktorów przypomniała mi się pewna sytuacja.

Kiedyś natrafiłem w TV na odcinek "Brygady RR" - ja z sentymentu oglądam. Odcinek dotyczył jakiegoś szpiega, który miał podwładne szczury-miniony. Jakie zdziwko miałem, gdy z ust jednego tych szczurów usłyszałem głos Cezary Pazury. I potem przy standardowym "wystąpili" lektor wyczytuje "Cezary Pazura", co rozwiało moje wątpliwości.

Odpowiedz
Epizodyczna rola 16 letniego Pazury w PRL-owskim klasyku "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz". Rok 1978.

[Obrazek: 83c894a2059c28fd2e669636760b361a.jpg]

Odpowiedz
Praktycznie nie rozpoznałem typa w "Before I wake". Tzn. momentami wyglądał mi podobnie ale...
Wcześniej nie rozpoznałbym go (gdybym nie wiedział) w tej ekranizacji Kinga. Koleś dziwnie się starzeje.

[Obrazek: maxresdefault.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(29-05-2018, 16:35)OGPUEE napisał(a): Kiedyś natrafiłem w TV na odcinek "Brygady RR" - ja z sentymentu oglądam. Odcinek dotyczył jakiegoś szpiega, który miał podwładne szczury-miniony. Jakie zdziwko miałem, gdy z ust jednego tych szczurów usłyszałem głos Cezary Pazury. I potem przy standardowym "wystąpili" lektor wyczytuje "Cezary Pazura", co rozwiało moje wątpliwości.

U mnie ta sama sytuacja z Pazurą, tylko w przypadku "Denvera - Ostatniego dinozaura". Przerzucając sobie z nudów kanały trafiłem na odcinek o tym jak cała ta paczka głównych bohaterów wstąpiła do cyrku i głos tego magika, co odszedł z tej trupy brzmiał jak głos Pazury. Potem słysząc na napisach nazwiska czytane przez lektora usłyszałem m.in. "Cezary Pazura" 
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Viggo Mortensen grał w Tunelu ze Stallone WOW :D
loading podpis...

Odpowiedz
Grać w telewizji, w kinie, w teatrze, ale w tunelu?! W istocie WOW.

Odpowiedz
(29-05-2018, 17:36)Nemo napisał(a): Epizodyczna rola 16 letniego Pazury w PRL-owskim klasyku "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz". Rok 1978.

[Obrazek: 83c894a2059c28fd2e669636760b361a.jpg]

Tylko że kadr pochodzi z filmu "Rozmowy kontrolowane" z 1991 roku.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(06-06-2018, 20:29)Martinipl napisał(a): Viggo Mortensen grał w Tunelu ze Stallone WOW :D
I w "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną 3". Ogólnie ta seria miała szczęście do znanych aktorów, bo w dwójce pojawił się Dennis Hopper, a w czwórce Renee Zellweger i... Matthew McConaughey. :)

Odpowiedz
I to nie tak, że zaraz giną, wszyscy grają w swoich częściach główne role.

Odpowiedz
Dopiero ogarnąłem, że cougar z "Fargo" to matka Haliny Piekarz z "13 powodów".
[Obrazek: tumblr_n3b1p7aDSi1t41r5fo1_500.gif]

Odpowiedz
Dzisiaj oglądałem "Stuarta Malutkiego" i jakie zdziwko miałem, kiedy dowiedziałem, że tego ojca to grał Hugh Laurie. Kurde - Laurie powinien grać Supermana! Z tą ulizaną fryzurą i brylami jest nie do rozpoznania.
[Obrazek: Stuart-Little.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości