• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"To on w tym występował?!?!"
No już bez przesady...
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Tym razem „Cruising”, czyli „Zadanie specjalne” z roku 1980, dopiero napisy końcowe ujawniły mi, że jednego z pedziów grał James Remar.

[Obrazek: anD8VDW.png]

Odpowiedz
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
[Obrazek: d46b688d688cbc4efdd4eeeb055c1afc.jpg]
[Obrazek: hqdefault.jpg]

Okeeej, właśnie odkryłem, że Pris z Blade Runnera, Żmija z Kill Billa i laska z klipu Robbiego Williamsa to ta sama osoba, czyli Daryl Hannah.

Odpowiedz
Jaskinia w takie upały musi być całkiem chłodna i przyjemna.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
15 letnia Lady Gaga w "The Sopranos". Michel B Jordan grał jakiegoś młokosa w serialu w malutkiej rólce. Nawet Vincent Piazza zagrał. [Obrazek: c2c152197fb0a944101986a2d85c389d.jpg]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Z cyklu "So nerdy, so cool". Ryan Reynolds w epizodycznym występie w X-Files (3 sezon):

[Obrazek: cap004.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Pamietam! Nauczyciele satanisci.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Z mega nudy, zrobilem sobie poworke paru filmów z Seagalem. W "Under Siege 2" kilka twarzy rozpoznalem:

Jonathan Banks

[Obrazek: jonathan-banks.jpg]

Dopatrzylem sie rowniez Al Sapienza, ale w googlach nie bylo zadnego image, a takze Derek Cecil z House of Cards, która gra w epizodyczna role biletera w kasie.
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Właśnie się dowiedziałem że Cavill grał w Stardust narzeczonego Sienny Miller o_O

Odpowiedz
Oglądam sobie właśnie "Filadelfię", pewnie po raz dziesiąty i dopiero teraz zauważyłem Ann Dowd, która gra siostrę głównego bohatera:

https://youtu.be/fHYuhwnlTZs?t=52

Odpowiedz
Mystic Pizza, oglądam a tam szczyl Jason Bourne :)

Odpowiedz
David Faustino grał Kevina w 3. sezonie Gumisiów:
[Obrazek: enhanced-buzz-11290-1389396418-16.jpg?do...ality=auto]

Odpowiedz
Niedawno obejrzałem początek Klątwy Czarnej Perły i kto żąda od Jacka opłaty za cumowanie? Porucznik Gruber.

[Obrazek: 275?cb=20110428170900]

Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Oglądam sobie nowy odcinek "Widzę głosy" i dowiaduję się, że Ryan Gosling grał w Liceum na morzu:

[Obrazek: ryan-gosling-breaker-high-gc.jpg]

Odpowiedz
Nom, za dzieciaka uwielbiałem jego postac. Plus, dubbingował go Jacek Kopczyński, o ile mnie pamięc nie myli. (Czyli Spider-Man i Jaskier.)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Peter Cullen podłożył głos Predatorowi w pierwszym filmie:

Odpowiedz
#Suchar

W ostatniej kinowej wersji Tristana i Izoldy z Jamesem Franco myślałem, że jedną z ról drugoplanowych gra Mateusz Król z Korony Królów. Nie zgadzał mi się jednak wiek aktora, w napisach końcowych okazało się że to Henry Cavill.

[Obrazek: MV5BZGU0MzhlZTgtOGNlNS00YWUyLWI5NDEtN2Zh...@._V1_.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ostatnia powtórka serialu "Ricky and Morty" i Werner Herzog w obsadzie jednego z odcinków. :)

What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, anime, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz
W remake'u Śpiewaka jazzbandu na początku, gdy główny bohater robi blackface, zostaje na tym przyłapiany przez Erniego Hudsona:

Odpowiedz
Donald Trump grał ojca głównego antagonisty w Klanie Urwisów:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości