• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"To on w tym występował?!?!"
Reżyser Czarnobyla występował jako raper pod pseudonimem Stakka Bo (ten poniższy klip został też przez niego wyreżyserowany):

[Obrazek: IPij.gif]

Odpowiedz
Wsatwiałem już w temacie serialu, ale też byłem mocno zaskoczony :)

Odpowiedz
Ale w sumie dlaczego? Gość pośpiewał w młodości, robił klipy, najpierw dla siebie a potem m.in. dla Bowiego, no i teraz reżyseruje seriale. Droga od klipów do filmu i telewizji to standard przecież. A od muzyki, w której przecież nie osiągnął nie wiadomo ile, do robienia teledysków też przecież w miarę prosta droga, nie?

Odpowiedz
Jja byłem zaskoczony bo kawałek znam i nie spodziewałem się, że ten gościu z durnym wąsem nakręcił ni z tego ni z owego jeden z najlepszych seriali dekady :) Nie wiem jak inni.

A że z klipów do filmów krótka droga to ja wiem. Tyle że Stakka to nie Fincher, który nakręcił pierdyliard fenomenalnych klipów tylko raczej one hit wonder. Ostatnio sobie obczaiłem jeszcze dwa ich numery na YT i też są fajne, ale to nie ten poziom rozpoznawalności. W moim prywatnym świecie gościu zniknął na 20 lat.

Odpowiedz
[Obrazek: BraddPit.jpg]
Koleś wygląda jak Brad Pitt
loading podpis...

Odpowiedz
(15-09-2019, 19:18)Martinipl napisał(a): [Obrazek: BraddPit.jpg]
Koleś wygląda jak Brad Pitt

Chyba zły temat...
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Obejrzałem właśnie legendarne "Love Story" i jako kolega Ryana O'Neala z akademika przewinął się mi 24-letni Tommy Lee Jones. Co ciekawe - w napisach końcowych figurujący jako Tom Lee Jones.

[Obrazek: 01-jones-lovestory.jpg?1384968217]

Już wtedy wyglądał starzej niż rzeczywiście miał :P
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Odświeżylem sobie w samolocie Ojca Chrzestnego. W 3 części... matka Martina Scorsese! [Obrazek: c98dfc89f96d6233d11c5833de9ca05e.jpg]

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Jak co roku zrobiłem standardowy maraton horrorów i dowiedziałem się dwóch rzeczy:

Macaulay Culkin wystąpił jako zmarły syn Singera w Drabinie Jakubowa:
[Obrazek: MV5BNWNlYjlkZTgtMmEyZC00YWJiLWE2MWEtMWY1...@._V1_.jpg]

A Anthony Daniels grał w dziele pt. I Bought A Vampire Motorcycle:
[Obrazek: Antony-daniels-i-bought-vapire-motorcycle.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: 5212-5484.jpg]

Erika Eleniak w E.T.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Oglądam sobie "The Cable Guya", a tam jako jeden z krewnych Matthewa Brodericka... Saul siedzący na kanapie w kraciastej koszuli.

Odpowiedz
Sebastian Stan w Hot Tub Time Machine w roli gościa, który nie lubi Rosjan :) To jedna z tych ról, w których trzeba szarżować się na amen bo potem czekają na Ciebie tylko powazne propozycje.

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Pamiętacie te zabawne reklamy M&M'sów? Dopiero niedawno odkryłem, że w oryginale głosem "żółtego" był J.K. Simmons.

Odpowiedz
Meat Loaf grał złego trapera w familijnym szrocie To Catch a Yeti (z 1995 roku):
[Obrazek: Screenshot-2020-02-17-15-54-33.png]

Odpowiedz
Jeden z najlepszych odcinków half ijn the bag:) od 17:48

edit: nie wiem, u mnie działa tak czy siak

Odpowiedz
Coś ten link Ci się nie odpala.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości