Tomb Raider (2017) reż. Roar Uthaug
Przyznam szczerze ze teraz mam dylemat, gdyz Felicity Jones z nowych Gwiezdnych Wojen - Rouge One wyglada mi na Lare bardziej:

[Obrazek: heres-the-first-cast-photo-of-star-wars-...ue-one.jpg]

"oryginalna" Lara:
[Obrazek: rise-of-the-tomb-raider-600x338.jpg]

Odpowiedz
Starszą - owszem :)

Odpowiedz
Alicia Vikander nową Larą! :o
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Lepsza aktorka od Ridley, ale na Larę przydałoby się jakieś bardziej zadziorne babsko. Się zobaczy, pewnie i tak wyjdzie jak zwykle.

Odpowiedz
Wow, świetny wybór, nie spodziewałem się. Trzymam kciuki za ten projekt.

Odpowiedz
Hmm...

Film na podstawie gry, opowiadającej o losach brytyjskiej archeolog, z norweskim reżyserem za sterami i szwedzką aktorką w roli głównej.

No cóż... zobaczymy co z tego wyjdzie. Zdecydowanie lepszy wybór niż ta Star Warsowa Babe (wiem, wiem, wredny jestem).

To co, może w przyszłości jakiś crossover AC i LC :>? Chyba, że Fassy i Alicia rozstaną się szybciej.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Czytam te typy z poprzednich stron.

Daisy Ridley. Vikander. Watson.

Do tej roli potrzebna jest KOBIETA, a nie urocza dziewczynka czy neurotyczna nastka. Nawet jeżeli to ma być młoda wersja z zakontraktowaniem na przyszłe sequele, to jakoś nie widzę by z tych dziewcząt kiedykolwiek wyrosło coś co nadawałoby się na Larę.

Emma Watson na Larę? Jezus kogoś opuścił? :) To tak jakby powiedzieć Emma Watson na Wonder Woman (cringe).
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Znakomity wybór.
Vikander jest cudna, jeszcze jak dowali masy do roli, będzie wyglądać perfekt. Czekam na pierwsze foty z planu:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Przebolałem brak cycków u WW, ale braku cycków u Lary już chyba nie przeboleję.

Ten wybór jest niepoważny, zwłaszcza, że o mniejsze cycki już naprawdę trudno, chyba, że by Keirę Knightly obsadzili :/
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Mogli obsadzić takie bestalencie z cyckami, jak np. Alexandra Daddario, więc wybór Vikander nie jest zły. Zresztą, dajcie se spokój - Tom Cruise daje radę jako Jack Reacher, będąc fizycznym przeciwieństwem ksiązkowego oryginału, to Vikanderowa da radę jako Lara Croft. Fajnie też będzie zobaczyć dobrą aktorkę w tej roli, a nie jakąś modelkę, robiącą cosplay.

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_mxgowofAlk1rxhu0oo1_500.gif]

Pasuje idealnie.

Odpowiedz
Łooooo panie....

Nie wiem na ile dla widzów Jacka Reachera ważna jest fizjonomia postaci albo w ogóle ilu widzów filmu wie, że cruisowi brakuje centymetrów, być może w ogóle bardzo niewielu, ale cycki to esencja Lary Croft!
Lara bez cycków nie istnieje.

Vikander dobrą aktorką jest, ale ona nie ma tam sadzić monologów w jaskini w tybecie, tylko skakać w ciasnym topie w slo-mo i napierdalać do niedźwiedzi z granatnika. Alexandra Daddario była by lepsza.

Poza tym skąd niby od razu przekonanie, że duże cycki = brak talentu?
W San Andreas zagrała wszystko co trzeba.
Może niech Larę zagra Meryl Strrep, bo to w końcu wybitna aktorka? ;)

Odpowiedz
(29-04-2016, 12:49)Negatywny napisał(a): Łooooo panie....

Nie wiem na ile dla widzów Jacka Reachera ważna jest fizjonomia postaci albo w ogóle ilu widzów filmu wie, że cruisowi brakuje centymetrów, być może w ogóle bardzo niewielu, ale cycki to esencja Lary Croft!
Lara bez cycków nie istnieje.

Vikander dobrą aktorką jest, ale ona nie ma tam sadzić monologów w jaskini w tybecie, tylko skakać w ciasnym topie w slo-mo i napierdalać do niedźwiedzi z granatnika. Alexandra Daddario była by lepsza.

Poza tym skąd niby od razu przekonanie, że duże cycki = brak talentu?
W San Andreas zagrała wszystko co trzeba.
Może niech Larę zagra Meryl Strrep, bo to w końcu wybitna aktorka? ;)
Wzrost i potężna budowa to esencja Jacka Reachera, bez tego nie istnieje.

O widzisz, też tak potrafię.

I nie chodzi o to, żeby taką postać grała wybitna aktorka, bo do tego miana Vikander jednak sporo jeszcze brakuje, ale miło, jeżeli w JAKIMKOLWIEK filmie, nieważne czy to ekranizacja gry, czy prozy Dostojewskiego, główną rolę gra ciekawa aktorka, ze świeżo zdobytym Oscarem, a nie znana głownie z pokazania cycków w True Detective gwiazdeczka.

I nie, nie twierdzę wcale, że duże cycki = brak talentu. Christina Hendricks chociażby. ;)

Odpowiedz
(29-04-2016, 13:09)nawrocki napisał(a): O widzisz, też tak potrafię.

You're missing the pont.

Zapytaj statystycznego widza kim jest Jack Reacher, a potem zapytaj jak wygląda.

Zapytaj statystycznego widza kim jest Lara Croft, a potem zapytaj jak wygląda.

Obstawiam przewagę 100:1 dla Lary.

(29-04-2016, 13:09)nawrocki napisał(a): ale miło, jeżeli w JAKIMKOLWIEK filmie, nieważne czy to ekranizacja gry, czy prozy Dostojewskiego, główną rolę gra ciekawa aktorka, ze świeżo zdobytym Oscarem, a nie znana głownie z pokazania cycków w True Detective gwiazdeczka.

Ja ją znam z San Andreas i nic jej talentowi zarzucić nie mogę, może dajmy jej się sprawdzić w większej roli zanim będzie można osądzić?

Z drugiej strony Vikander jest znana z filmu który zarobił całe 40 baniek, a Daddario z filmu, który zgarnął prawie 500, z jednego z popularniejszych ostatnio na świecie seriali, i zaraz z Beywatcha.

Kwalifikacje absolutnie wystarczające do grania Lary Croft. Oskar w CV jeśli w ogóle miałby znaczyć cokolwiek nie jest tu w ogóle wymagany.

Niech Eddie Radmayne zagra w Conanie, no bo to taki oscarowy aktor i w ogóle.

Odpowiedz
Cytat:Zapytaj statystycznego widza kim jest Lara Croft, a potem zapytaj jak wygląda.
Czasy, gdy Lara to dwie kule do kręgli przyklejone do torsu już minęły, teraz Lara wygląda tak:
[Obrazek: tombraiderheader1.jpg]

Odpowiedz
(29-04-2016, 13:25)raven.second napisał(a): Czasy, gdy Lara to dwie kule do kręgli przyklejone do torsu już minęły

Biorę to pod uwagę, nie domagam się obsadzenia aktorki z największymi cyckami w branży, ale z drugiej strony aktorka z najmniejszymi cyckami w branży to też przegięcie :)

C'mon...

Z nową Larą nie jest aż tak źle.

Odpowiedz
(29-04-2016, 13:20)Negatywny napisał(a): Z drugiej strony Vikander jest znana z filmu który zarobił całe 40 baniek, a Daddario z filmu, który zgarnął prawie 500, z jednego z popularniejszych ostatnio na świecie seriali, i zaraz z Beywatcha.
Głupszych argumentów nie było?

Przebijam:  Alicja w krainie czarów zarobiła miliard. Mia Wasikowska na Larę Croft!

Odpowiedz
(29-04-2016, 13:33)Mierzwiak napisał(a): Głupszych argumentów nie było?

Głupi argument na głupi argument. Ale mierzwiak to the rescue, że mój argument jest głupi, dzień jak codzień :)

(29-04-2016, 13:33)Mierzwiak napisał(a): Przebijam: Alicja w krainie czarów zarobiła miliard. Mia Wasikowska na Larę Croft!

Nie przejdzie, cycki się nie zgadzają.

Odpowiedz
Może w filmie jej cycki powiększą cyfrowo albo wsadzą watę na planie. Wtedy będzie idealnie :0
.

Odpowiedz
Ja tam może i się nie znam, ale Lara za moich czasów to była silna baba z cycami jak wazy z dynastii Ming, z ryjem który mówił "zaraz zginiesz" i z nastawieniem "zaraz zginiesz, a potem cię okradnę". Filigranowa Vikander pasuje jak pięść do nosa. Ale może ta nowa Lara, co ją podobno gwałcą, to taka słabsza Lara, która udowadnia, że nawet słabe jest silne i wszyscy jesteśmy równi.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon