Tomb Raider (2017) reż. Roar Uthaug
(29-04-2016, 14:13)military napisał(a): Ale może ta nowa Lara, co ją podobno gwałcą, to taka słabsza Lara, która udowadnia, że nawet słabe jest silne i wszyscy jesteśmy równi.

Nowe Tomb Raidery to praktycznie gry o fizycznym znęcaniu się nad małolatą :)

(29-04-2016, 14:11)srebrnik napisał(a): Może w filmie jej cycki powiększą cyfrowo albo wsadzą watę na planie. Wtedy będzie idealnie :0

W tych czasach to byłaby epicka gównoburza w mediach, że podli patriarchalni oprawcy wypychali dziewczęciu stanik skarpetami :)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Może Ronda Rousey?

Albo w ogóle niech Lara będzie cała CGI, tak żeby nie przypominała człowieka jak jej konsolowy odpowiednik. Talia osy i cycki po 10 kg każdy, because why the fuck not?

Odpowiedz
Mnie akurat nie chodzi o cyce, ale o to, żeby nie wyglądała, jakby nie potrafiła sama wnieść zakupów na trzecie piętro. Cyce są opcjonalne. A najlepsza Lara to i tak...

[Obrazek: linda-hamilton.jpg]

Odpowiedz
(29-04-2016, 14:22)Mierzwiak napisał(a): Może Ronda Rousey?

Za mała talia.

Już prędzej Gina Cerano, ale w deadpooloo wyglądała na strasznie spasioną :)

(29-04-2016, 14:22)Mierzwiak napisał(a): Albo w ogóle niech Lara będzie cała CGI, tak żeby nie przypominała człowieka jak jej konsolowy odpowiednik. Talia osy i cycki po 10 kg każdy, because why the fuck not?

Ale istnieją kobiety, które całkiem ładnie wcielały się w rolę Lary, więc można bez CGI.

(29-04-2016, 14:26)military napisał(a): A najlepsza Lara to i tak...

Lara 40 lat i 6 odwyków później ;)

Odpowiedz
A istnieją aktorki, które wyglądają tak jak ten konsolowy mutant? Żadnej nie kojarzę.

@military:

Ale wiesz że Lara Croft jest archeologiem, a nie zawodniczką MMA, a film opowie o jej pierwszej przygodzie i - jeśli będzie trzymać się gry - to będzie miał właśnie pokazać jak ta delikatna dziewczyna staje się twardą laską?

Odpowiedz
Lara nie jest archeologiem tylko łowcą skarbów.

Zresztą... pewnych rzeczy się nie zmienia. Postać to też jej wygląd. Superman nie będzie nagle nosił zielonego wdzianka. Indy nie zacznie nosić skórzanej kurtki i długich włosów. Bond nie zacznie ubierać się w dresy. Dla mnie Lara - ta, którą znałem przez... wiele lat - to twarda, wielkocyca babka w niebieskiej koszulce, bojowych spodenkach, z dwoma spluwami i w lenonkach na twarzy.

Ktoś może mi pokazać np. muskularnego Azjatę w niebieskim stroju sportowym i powiedzieć, że to jest teraz Indiana Jones - to też archeolog-śmieszek, który walczy z naziolami - ale sorry, walcie się, zróbcie sobie nową postać, a nie żerujcie tak żałośnie na lubianej postaci.

Odpowiedz
To będzie reset serii i nowy film o przygodach Lary, więc bardziej spodziewałbym się czegoś takiego:

[Obrazek: Lara_Croft_(2013).png]

Niż czegoś takiego:

[Obrazek: Lara-croft-5.jpg]

I jak dla mnie ok, bo liczę na dobre kino przygodowe z aktorką z krwi i kości, a nie cycatą babką, której bimbały podczs biegu podbijałyby oczy ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(29-04-2016, 14:41)Arahan napisał(a): I jak dla mnie ok, bo liczę na dobre kino przygodowe z aktorką z krwi i kości, a nie cycatą babką, której bimbały podczs biegu podbijałyby oczy ;)

Ale wybór nie jest między megacycami i zerem cycków, jeszcze jest coś po środku (jak nowa Lara), dlaczego zadowalać się ochłapami ;)

Daddario elegancko śmigała między tymi wieżowcami w ciasnej podkoszulce i się nie przewracała. Jak oni niby ubiorą Vikander w coś takiego? Będzie nosić apaszkę jak kazimiera szczuka or what?

#TeamDaddario

Albo lepiej

Emily Ratajkowski :]

Odpowiedz
(29-04-2016, 14:41)military napisał(a): Zresztą... pewnych rzeczy się nie zmienia.
Zrobiono to już trzy lata temu, co zresztą było kolejnym etapem ewolucji wizerunku tej postaci i jakoś nikt nie ma z tym problemu.

Przykład z Azjatą tak głupi że mnie zatkało. Nikt nie zmienił rasy postaci, płci czy czego tam jeszcze, tylko urealnił jej wygląd (no wiesz, grafika dzisiaj jest inna niż 16 lat temu) i dał jej adekwatny ubiór. Wiem, tragedia.

Odpowiedz
(29-04-2016, 14:51)Mierzwiak napisał(a): Przykład z Azjatą tak głupi że mnie zatkało.

Bo?

Odpowiedz
Ratajkowski ma rozlane suty i trójkątne cycki z tego co pamiętam z "Zagubionej dziewczyny", nie lubię takich. Bimbałki ma fajne, ale te sutki coś nie bardzo. Kształt ok, wykończenie słabe.
Ale nie pogardziłbym ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ale czy my mówimy tu stricte o wersji oldschoolowej? Tego mutanta z piłkami plażowymi zamiast cycków chyba nikt się nie spodziewał. Mi po prostu nawet do nowej wersji Vikander wydaje się jakoś za bardzo chuchrowata, za mało "twarda". Nawet nie chodzi o rozmiar biustu. Military bardzo słusznie zapodał fotkę Lindy Hamilton, która gabarytowo jest przeciewieństwem klasycznej Lary, a jednak ma tę ekranową prezencję twardej laski.

Aha i jakby co ja absolutnie nie neguję tego, że Vikander może wyjść w tej roli zajebiście. Na tym forum chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że nawet najbardziej dziwaczny wybór może okazać się geniuszem, a większość aktorów potrafi wyjść poza swój dotychczasowy, utrwalony wizerunek. Ale jak mamy oceniać czyste pozory, nie wiedząc nic o projekcie czy podejściu samej aktorki, to po prostu wyobrażałem sobie w tej roli inny typ kobiety.

Aha, co do Jacka Reachera. Można się kłócić co do tego czy Cruise się sprawdził. Kocham Toma i był on w tym filmie oglądalny na swój własny sposób, ale nie zmienia to tego, że w tej pozersko-twardzielowo-Chuko-Norrisowej postaci lepiej sprawdziłby aktor z postawą byka. Zwłaszcza, że Cruise w tym filmie za wiele to do grania nie miał, oprócz sadzenia ciągłych min jakby srał.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Chociaż może rzeczywiście moje odczucia w tej kwestii są efektem przyzwyczajenia do charakteru Lary ustanowionego przez klasyczne gry.

Z tą nową nie miałem za wiele do czynienia. Grałem w pierwszą część rebootu i tamta Lara była mocno odmienna od klasyki, ale wydawało mi się, że to po prostu efekt bycia "świeżą", nieobytą ze światem wersją tej bohaterki (btw. z jakiegoś powodu odrobine irytowała mnie ta interpretacja tej postaci. Dążenie do "urealnienia", "ugruntowania" Lary i sprowadzenia jej do najbardziej przyziemnej, zagubionej dziewczyny, odbyło się kosztem przedstawienia jakichkolwiek fajnych cech charakteru. Lara w tej grze to praktycznie jedynie chodzący, irytujący akcent). Nie wiem czy to się utrzymuje w najnowszej części. Może ta rebootowa Lara rzeczywiście jest "Vikanderowa".

Odpowiedz
Mnie w ogóle dziwi, że ten film powstaje. Square narzekało, że pierwszy TR (reboot znaczy) ledwo się zwrócił, sprzedaż Rise na Xbox One była tragiczna, ludzie są w sumie zgodni, że może i spoko, ale nikt na punkcie Lary nie szaleje... Generalnie na razie Rise nawet się nie zwrócił, a premiera na PS4 wiele tu raczej nie zmieni, bo ludzie nie rzucą się na tytuł sprzed roku.

Innymi słowy: ludzie mają TR w dupie, a oni ładują górę kasy w film.

Przypomina mi się sytuacja z Prince of Persia: premiera długo po tym, jak ciśnienie na gry ludziom zeszło, na dobre mu nie wyszła.

Odpowiedz
Ja wam mówię, wy się cieszcie, że nie dostaliście Jennifer Lawrence. ;). Twarda, biuściasta i "boxofficowa".

Jako , że kocham Vikanderową, to za wyborem stoję murem i będę aż do premiery, kiedy każdy odszczeka krytykę :P

Cytat:Innymi słowy: ludzie mają TR w dupie, a oni ładują górę kasy w film.
Może liczą, że sukces filmu przeniesie się na sukces gry. Coś jak sukces filmowego Marvela przełożył się na wzrost sprzedaży komiksów...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Cytat:Jennifer Lawrence. ;). Twarda, biuściasta i "boxofficowa".
No nie wiem, czy taka boxofficowa, patrząc na wynik ostatniej części Igrzysk Śmierci... mam wrażenie, że Lawrence działa wielu ludziom na nerwy.

Odpowiedz
(29-04-2016, 15:01)Arahan napisał(a): Ratajkowski ma rozlane suty i trójkątne cycki z tego co pamiętam z "Zagubionej dziewczyny", nie lubię takich. Bimbałki ma fajne, ale te sutki coś nie bardzo. Kształt ok, wykończenie słabe.
Ale nie pogardziłbym ;)

O czym TY mowisz?

https://www.google.co.uk/search?rlz=1CATAAB_enGB675GB675&biw=1366&bih=701&tbm=isch&sa=1&q=ratajkowski+naked&oq=ratajkowski+naked&gs_l=img.3...15033.15547.0.15657.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1.1.64.img..0.0.0.ePuy0rPQU_w#imgrc=VfvNm6ZQ5XnaSM%3A

Przy takim rozmiarze sila rzeczy sie aureolki troche rozchodza, ale lasia i tak ma mega proporcjonalne wszystko w tych swoich "ksztaltach".

Vikander moze byc, dopakuje zdziebko i niech skacze po skalkach. Dobra z niej aktorka, w bojowkach nie bedzie widac braku wciecia w biodrach, a push-upy zalatwia sprawe piersi. Najwazniejsze, ze ma ladna buzke. Bedzie dobrze.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Kim ta Ratajowski w ogóle jest? Bo ciągle słyszę to nazwisko, ale nic nie świta. Że niby lasia z klipu Robina Thicka?

Odpowiedz
Byla w Gone Girl, poza wygladaem nie ma sie czym zachwycac, bo jak przemowi tym akcentem valley girl (szkoda, bo z posh brytyjskim mialaby + 145 do zajebistosci) to nic tylko sie chowac. Ogolnie kizia-mizia dla kogos z portfelem z dziewiecioma zerami :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
@Proteus

Ostatnio wrzucała nagie selfie w ramach solidarności z Kim Kardashian. W sumie to taka znana z bycia znaną, Fincher wiedział w jakiej roli ją obsadzić :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon