Tomb Raider (2017) reż. Roar Uthaug
Co Wy na to?

[Obrazek: daisy-ridley-is-perfect-as-lara-croft-in...892141.jpg]

Odpowiedz
Jak dla mnie nadawała by się. Nawet nie pamiętam, czy obejrzałem oba TB z Angeliną, ale ten bym chętnie obejrzał.

Odpowiedz
To oficjalne, czy na razie spekulacje? W sumie skoro w Star Wars Disney'a zagrała żeński miks wcześniejszych postaci z oryginalnej Sagi, to niby teraz logicznie wypada być "żeńskim Indianą Jonesem".
Przy czym nie chcę być jakiś seksistowski i powierzchowny i oceniać kobiety po wyglądzie. Tym bardziej, że Daisy Ridley z buzi ładna, ale w sumie... No jak to powiedzieć... No Lara Croft to są jednak pokaźne piersi, może nie tak ogromne, ale jednak w ostatnich grach, dalej jednak jędrne piersi. A Daisy Ridley ma trochę, no ten tego inną figurę, talię i kobiece kształty.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Wydzielam temat.

W nawiązaniu do fan arta, którego wkleił Gambit - ponoć Daisy jest główną kandydatką do roli w nowym TR i nie obraziłbym się, gdyby ją ostatecznie wybrano. Plus nowy film ma być oparty na grze z 2013 roku, więc jest potencjał na bardzo fajne, klimatyczne kino przygodowe.

Odpowiedz
Kto wie, może będzie to pierwszy Tomb Raider jakiego obejrzę?
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Lolrens, można zepsuć postać bardziej niż małymi piersiami, np. kazać Batmanowi uciekać do Florencji.

Odpowiedz
Daisy pasuje jak ulał do roli Lary. Mogłaby tylko odrobinkę przykoksić i byłaby idealna.
Seria Tomb Raider nie dostała jeszcze dobrego filmu, więc i nie mówię nie nowej produkcji. W tym temacie można jeszcze dużo ciekawego pokazać.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Stare filmy z Jolie ani mnie ziębią, ani grzeją. Pojawia się teraz okazja, by wreszcie przenieść postać Lary na ekran z prawdziwym wykopem i dać jej nareszcie dobry film. A oni co robią? Zatrudniają scenarzystę "Niezgodnej" i "Wojowniczych Żółwi Ninja". Hm... Okeeej...

Odpowiedz
Filmy z Jolie były cienkie, ale sama Angelina jako Lara była wyśmienita (tym większa szkoda, że tak wyszło). Daisy również prezentuje się dobrze, ale ja w tej roli widziałbym chętnie Kristen Stewart.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Kristen Stewart? To ja raczej myślalem o kimś takim jak Alexandra Daddario.

@Phil W Tomb Raider 2 jest bardzo fajna część w Wenecji, a więc nie mam nic przeciwko aby Lara znalazła się we Florencji.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(21-03-2016, 18:31)Lawrence napisał(a): Kristen Stewart?  To ja raczej myślalem o kimś takim jak Alexandra Daddario.
Oba wybory tragiczne. Pitero patrzy na... nie wiem na co, trudno mi wyobrazić sobie bardziej nietrafiony od Stewart wybór, a Lawrence'owi cycki przysłoniły świat :) Sorry, ale czasy Lary z balonami większymi od głowy już minęły, z czym do ludzi.

Odpowiedz
Stewart bym jeszcze jakoś widział w tej roli, ale Doddario to już przegięcie :)

Odpowiedz
Meh.

Starsze filmy może były niskich lotów, ale jako tako uchwyciły przygodowego ducha pierwszych gier. Reboot był świetny jako gra, ale fabuła to była raczej kiepścizna. Taki wyprany z kolorów i humoru "Far Cry 3". Nie wiem co tu adaptować.

Co do aktorki... jakakolwiek młoda, przyjemna dla oka dziewczyna z angielskim akcentem się nada. Lara z reboota, to wybitnie bezbarwna postać, więc i tak nie ma czego tutaj za bardzo spieprzyć.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Nie wiem tylko co im stoi na przeszkodzie sięgnąć po laski, które na co dzień "grają" Larę. Z "eks" Rhona Mitra jak najbardziej by jeszcze dała radę.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mitra mogłaby teraz co najwyżej matkę Lary grać :P

Odpowiedz
Rhona Mitra jest za stara, oni wyraźnie szukają kogoś mlodego, bo maja w planach zrobić kolejną franczyzę.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
[Obrazek: 0718e422a42336b1d4597dc522630335.jpg]

a może aktorka, która gra Larę w grze-reboocie? :)

Odpowiedz
(21-03-2016, 20:00)Corn napisał(a): Rhona Mitra jest za stara, oni wyraźnie szukają kogoś mlodego, bo maja w planach zrobić kolejną franczyzę.

Ja bym to ubrał w takie zdanie: "oni wyraźnie szukają kogoś kto jest medialny, żeby franczyzę spierdolić jeszcze bardziej" :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(21-03-2016, 20:00)Phil napisał(a): a może aktorka, która gra Larę w grze-reboocie? :)

no atuty ma, wszystko co ma najlepsze pokazała w Californication :)

Odpowiedz
Słabo - na tę nową Larę to może się Ridley nada, ale stara Lara = tona seksapilu, a tego to dziewcze nie ma.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon