Tomb Raider (2017) reż. Roar Uthaug
Mnie się akurat Tomb Raider z Alicią podobał, a więc przyjmuję spokojnie wieści o drugiej części:
https://www.comingsoon.net/movies/news/1059139-alicia-vikander-returning-for-tomb-raider-sequel-with-new-writer?fbclid=IwAR2-nDPZ9vVqBrscK-TbDnPbioqHGNOu25oWazMx03n1q4dV6mHYQmGTnqY
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ja jednak poczekam na recast :P
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Oooo, a myślałem, że jednak nie ruszą już tego. Dobra decyzja, bo w sumie bardzo chcę poznać dalsze losy Lary w wersji z Vikander! Byłoby super, gdyby jednak ten "tomb raider" był bardziej zarysowany + jakiś survival, ale akurat to tylko po prostu nierealne życzenie.
loading podpis...

Odpowiedz
Dobra wiadomość. Vikander jako Lara jest swietna, a ostatnia scena narobila smaka na ta Lare bardziej badassową.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Naprawdę? Sequel? Ja zapomniałem że w ogóle widziałem jedynkę, tak bezpłciowe to było. Filmy z Jolie są kiepskie, ale mają taki B-klasowy urok, więc lubię do nich wrócić od czasu czasu (z małą pomocą alkoholu). Wersja Vikander to takie 2 godziny niczego. Ani to na tyle gówniane, aby się z tego pośmiać, ani w żaden sposób dobre aby mieć z jego oglądania jakąkolwiek frajdę. Już chętniej bym powtórzył sobie kiepskie "Skarby Narodów" czy innego "Bibliotekarza".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(13-10-2018, 23:13)Mental napisał(a):
Mierzwiak napisał(a):To taki dziwny przykład filmu w którym najlepsze jest wprowadzenie

To taki dziwny przykład filmu, w którym najlepszy jest epilog:

I właśnie teraz będzie możliwość rozwinięcia tego epilogu. Po Tomb Raider Begins będzie można teraz już pójść na maska w The Dark Tomb Raider. :) 
Lara odbyła swoją pierwszą przygodę, zabiła pierwsze osoby i teraz powinna być już sprawniejsza. Czekam na sequela, który myślałem, że po takim sobie box-office nie powstanie. Plus Vikander całkowicie mnie przekonała do tej roli, która była prawdziwą bohaterką, a nie jakąś Mary Sue. To jakby co nie do Angeliny, ale ogólnie, że bałem się, że wedle współczesnych trendów nie otrzymaliśmy bohaterki bez skazy, która nigdy nie miałaby problemów i nie dostawała bęcki. 
Czekam na kolejną Larę Croft. :) 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
WOW, będzie sequel!

Premiera 19 marca 2021 roku.

Lekki szok bo za kamerą... Ben Wheatley.

Odpowiedz
Pewnie dorabia na jakiś swój projekt.

Odpowiedz
Właśnie chciałem napisać o tym. Choć reżysera nie znam to nawet się cieszę, że powstaje sequel. Pierwsza część była OK.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ja tam jednak poczekam na recast :P

#notmyLara
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Wheatley jest mężem Amy Jump, która z kolei pisze/napisała scenariusz. Z tego co widzę, to zazwyczaj pracowali razem.

Odpowiedz
To może być albo niezwykle ciekawe i świeże podejście do Lary i adaptacji gier albo powtórka z The Last Jedi
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
(04-09-2019, 17:21)Pelivaron napisał(a): Lekki szok bo za kamerą... Ben Wheatley.

Czy ja wiem czy taki szok. Dla mnie to nie jest tego typu reżyser, po angażu którego mógłbym napisać: "WOW, naprawdę???". Jakbyś tam wpisał takiego Refna, to ok, rzeczywiście zaskoczenie, ale Wheatley? 

Jedynka była mocno nieudana, ale fajnie że powstaje sequel, bo zmarnowano tam potencjał na całkiem przyjemnie kino. Ciekawe tylko w którym kierunku pójdą z tą marką (coś poważniejszego, czy może powrót do klimatów TR z Jolie?). Po angażu Wheatley'a naprawdę trudno to wyczuć, a jedyneczka pokazywała, że Vikander może sprawdzić się w obydwu.  
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon