Trailery filmowe.
Sunshine spotyka Event Horizon by Netflix. Zakonczylem przygode z ta platforma kilka lat temu, zanim zrobila sie tak naprawde duza i popularna, z tego co widze to oni zalewaja widzow masa srednio-dziadowskich produkcji, ale jak rozumiem to sie sprzedaje i ktos to oglada, right?

Odpowiedz
[Obrazek: giphy.gif]

Next, please!
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Tylko czemu ten zwiastun jest w tym temacie, skoro to jest serial? Poza tym to nie jest produkcja Netflixa, tylko SyFy.

https://forum.film.org.pl/Thread-Nowo%C5%9Bci-zapowiedzi-trailery-w%C4%85tek-informacyjny--1042?page=88

Odpowiedz
Bo myślałem że to film.

To wiele wyjaśnia...

Odpowiedz

Przez tę muzykę, narrację Pattinsona z offu i dosyć ciężką atmosferę całości mam wrażenie, jakbym oglądał zapowiedź kolejnego horroru Roberta Eggersa. Tylko tym razem osadzonego w kosmosie. Czekam!

Tak w ogóle to w ten film kasę wrzucił też Polski Instytut Sztuki Filmowej (1,5 mln zł). W filmie gra Agata Buzek. Za charakteryzację odpowiada Marcin Rodak, a za scenografię Mela Melak. Do tego autorem części zdjęć jest Tomasz Naumiuk.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Bardzo, bardzo intrygujące, tylko te ujęcia skopiowane żywcem z Interstellar (wirujące / załamujące się gwiazdy) niepotrzebne.

Odpowiedz

Cytat:Sam Elliott (Tombstone, Road House) stars as a legendary World War II veteran who many years ago assassinated Adolf Hitler – an incredible secret that he’s frustratingly unable to share with the world. One day, just as he’s coming to terms with rounding out his life, Calvin gets a visit from the FBI and The Royal Canadian Mounted Police. They need him to take out Bigfoot.

yyyy...
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Właśnie też na to trafiłem gdzieś na fb. No tak głupie, że aż.... głupie. Streszczenie fabuły wygląda jakby z jakiegoś generatora dla filmów klasy B przynajmniej. Ale realizacyjnie wygląda całkiem przyzwoicie.

Odpowiedz
Fabularnie glupota, ale trailer spoko, a na dodatek film z Sam Elliottem i Aidan Turnerem zbiera dobre recenzje.

Odpowiedz
Jakby ktoś wziął film Davida DeCoteau i zrimejkował go pod Oscary.
Chcem to.

Odpowiedz
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A o czym masz powyższe posty?
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
nie wyswietlalo mi ostatniej strony. Win forum
licznik tez zwalony
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Nowy Soderbergh.

Odpowiedz
To serial czy film? Bo wygląda to na serial :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Bo znowu ajfonem krecony.

Film.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Średnio to wygląda. Chociaż w sumie mnie nie jestem zdziwiony, Akerlund to raczej cienki bolek, a do tego materiału potrzeba było reżysera z wizją i dobrego scenariusza, taki S. Craig Zahler pewnie zrobiłby z tego coś lepszego, no ale mamy, to co mamy.

Odpowiedz
(18-01-2019, 15:57)Pelivaron napisał(a):

Nowy Soderbergh.

Wygląda bardzo mehowo nawet na tle najbardziej mehowych produkcji Netflixa. Kyle, na co ty sie kurde marnujesz...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon