Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Transformers: Revenge of the Fallen (2009) [temat spoilerowy]
Mental napisał(a):to jest rozrywka dla specyficznej grupy docelowej: bezmózgiej gówniarzerii z beverly hills.

no nie tylko dla gówniarzerii z beverly hills 8) już przebieram nogami w oczekiwaniu. kolega z pracy już wczoraj był i zachwyt go wypełnia [a jest ów kolega doskonałym nośnikiem wszystkich tych cech ludzkich, które mnie wkurwiają na co dzień, nie mówiąc już o guście, więc seans będzie ciekawy, oj się będzie działo!]

Odpowiedz
Craven napisał(a):Mefisto ma takiego w garażu i wie lepiej jak wygląda realistyczny robot. Do tego rozdzielczość mała i bije pikselozą od niego :P

nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, skoro robot na obrazku powyżej jest megażenującym CGI - po prostu
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
a ja powiem, że jest megafajnym CGI - po prostu

Rozmowa z Tobą, to czysta przyjemność :P

Odpowiedz
Craven napisał(a):a ja powiem, że jest megafajnym CGI - po prostu

nie na tej fotce :) na tej fotce bardziej sztucznie nie mógł wyglądać - przypatrz się budynkom w tle, potem transowi i wyciągnij wnioski z jego realistyki :)

Odpowiedz
Nie rozumiem. Mefisto, Mental i inni zjechali się do tego wątku tylko po to, aby zjechać ten film ponownie. Wam za to płacą, czy jak?
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
10 zł od komenta :)

a swoją drogą: http://www.joblo.com/r2d2-in-transformers-2

Odpowiedz
Cytat:Mefisto, Mental i inni zjechali się do tego wątku tylko po to, aby zjechać ten film ponownie.

O tam, jak obejrzą, to dopiero będzie sieka. Przecież do filmu się nie odnoszą, no bo jak.

Robot, jak robot, mnie tam tło i dymek wydają się sztuczne :smile: Najbardziej żenujące CGI widziałem w "6 dniach Strusia", więc to mnie nie rusza.

Coś mnie ten R2D2 w "Star Treku nie przekonał, równie dobrze to może być pralka Frania albo puszka po piwie Harnaś:smile:
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
Cytat:prawda, bo TFy nie podpadają pod pg13. pg3 max. to jest rozrywka dla specyficznej grupy docelowej: bezmózgiej gówniarzerii z beverly hills.
Karalauch to wcale nie jest odnoszenie się do filmu, prawda?? No bo jak??
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Snappik napisał(a):To się robi nudne

To już dawno temu zrobiło się nudne.

Nie czytałem wszystkich postów, ale odnoszę wrażenie, że tylko ja mam w miarę pozytywną opinię o tym filmie. Co mnie trochę dziwi :P

Odpowiedz
Moderator słucha Mefisto jak świnia grzmotu... nie wiem czemu poleciał m.in. mój post o tym, że jak się komuś podobała jedynka, to niech się nie nastawia na równie dobrą dwójkę. :P

Moderować, trzeba umić :P

Odpowiedz
Proszę o porzucenie tematu 'fanklubu Manna' i tego czy lubią TFy, a tutaj po prostu oceniać film, bo znowu się robi bałagan. A Twój post Craven akurat nie odnosił się tylko do tego, a był częścią tego 'bałaganu'.
Mini-recka się ostała, nie dramatyzuj ;)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):Proszę o porzucenie tematu 'fanklubu Manna' i tego czy lubią TFy, a tutaj po prostu oceniać film,
To może niech w ramach oceniania, nie oceniają go Ci co nie byli i nie idą? :)

Snuffer napisał(a):A Twój post Craven akurat nie odnosił się tylko do tego, a był częścią tego 'bałaganu'.
A to jest nieprawda. Mam na mailu raport z treścią usuniętego maila:
"No lepiej się nie nastawiaj, bo mi się też jedynka bardzo podobała..."
Więc wypraszam sobie rozmijanie się z prawdą i zaliczania tego posta do "bałaganu".

Odpowiedz
Cytat:To może niech w ramach oceniania, nie oceniają go Ci co nie byli i nie idą?

Zdecydowanie. Następny taki 'zaczepny' post usuwam.

A co do Twojego posta, to wybacz, musiałem się pomylić jeśli było tak jak mówisz i to był cały post.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Craven napisał(a):to jest nieprawda. Mam na mailu raport z treścią usuniętego maila:
"No lepiej się nie nastawiaj, bo mi się też jedynka bardzo podobała..."
Więc wypraszam sobie rozmijanie się z prawdą i zaliczania tego posta do "bałaganu".

To zacznijmy jeszcze raz. :)

Spoko. Ja idę dziś/jutro/pojutrze, a że pierwsza część bardzo mi się podobała, to pewnie dwójka też mnie nie zrazi. Choć film jest mi póki co dokładnie obojętny.

Odpowiedz
Solo napisał(a):Spoko. Ja idę dziś/jutro/pojutrze, a że pierwsza część bardzo mi się podobała, to pewnie dwójka też mnie nie zrazi. Choć film jest mi póki co dokładnie obojętny.
No lepiej się nie nastawiaj, bo mi się też jedynka bardzo podobała...

Snuffer napisał(a):A co do Twojego posta, to wybacz, musiałem się pomylić jeśli było tak jak mówisz i to był cały post.
Nie gniewam się, tak tylko zaczepiam :wink:

Co do filmu - nie ma tygodnia od premiery, a już ma na IMDB niższy wynik od jedynki (a to tylko maleje. Ciekawe czy za kilka miesięcy będzie wystarczająco niżej niż jedynka...

Odpowiedz
Nastawiać się nie nastawiam, ale pamiętam jak mnie odrzucały trailery jedynki, a film podobał mi się aż na 7/10, więc tutaj jak będzie 6/10 to będzie nieźle. Zaczynam być dobrej myśli, choć mnie jakoś do kina na to nie ciągnie.

Odpowiedz
Tak jak podejrzewałem film był świetny. 2,5 godziny zleciało bardzo szybko, chciałoby się więcej. Więcej efektów, tak samo dobra muzyka, według mnie porównywalnie ciekawa fabuła jak na taki rodzaj filmu. Kilka scen które już teraz pooglądałbym ponownie choćby na małym ekranie (np. Walka w lesie). Niektórzy narzekają na akademicki wątek - mi on w sumie nie przeszkadzał, klika razy się śmiałem podobnie jak reszta sali. Zabrakło mi roli Jona Voighta jak sekretarza obrony - dowodzący w tej części byli jakoś mało czytelni. Jednak jego brak wynagrodziła mi bogatsza rola Agenta Simmonsa z S7 :) Koleś był mega w tej części. Megan Fox może i jest troszkę sztuczna - dużo osób jej to zarzuca, ale mi pasuje w tej roli, nie wyobrażam sobie nikogo innego zamiast niej. Efekty specialne to już klasa sama w sobie. Bay wie jak zgrać wszystko żeby nie wyglądało sztucznie. Każde ujęcie wyglądało mega realnie. Niektóre sceny wraz ze świetnie dobraną muzyką (typowe Bayowskie ujęcia) powodowały u mnie gęsią skórkę :) - nie każdy reżyser to potrafi - Bay jak najbardziej tak. Na 2,5 godziny zapomniałem o całym bożym świecie, od pierwszej sekundy film mnie wciągnął, ostatni raz tak dobrze bawiłem się ... na pierwszej części, no może jeszcze na Star Treku. Danus podsumował ten film jednym bardzo trafnym zdaniem "Jest więcej szybciej, mega efektownie." - z czystym sumieniem się pod tym podpisuje. Podobnie jak on nie żałuję wydanych pieniędzy na ten film, na pewno kupię DVD lub BD i kto wie może jeszcze odwiedzę kino.
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
Byłem zobaczyłem i zwróciłem, mniej więcej po 30 min zacząłem łapać się za głowę i myślałem ze nie wysiedzę na tym czymś. Efekty racja zajebiste, ale cała reszta masakra . Patent z Robo-wojownikiem czy jak mu tam było i z niebem dla Transformersów rozłożył mnie na łopatki ( nie wliczając w to jeszcze akademickiego Terminatora z blaszanym języczkiem ) , tego czegoś nie da się oglądać na trzeźwo .
Podsumowanie :
skala wyprania mózgu 10 / 10

Szczerze odradzam każdemu , sam pocieszam się faktem iż nie musiałem za to płacić , na szczęście. Gorsza papka jaką ostatnio widziałem i próbowałem obejrzeć bezskutecznie to Die Hard 4

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):tego czegoś nie da się oglądać na trzeźwo .

A kto mówi, że ten film trzeba oglądać na trzeźwo? Zarówno pierwsza jak i druga część staje się oglądalna minimum po jednym piwie (bo ja słabą głowę mam :) ).

Odpowiedz
No to popełniłem wielki błąd, bo cały piątek mi spier....ł :twisted:
Zalecany zestaw 6ciopak << CO NAJMNIEJ

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon