Ankieta: Który film Bay'a o Transformers był najgorszy (póki co)?
Transformers
Revenge of the Fallen
Dark of the Moon
Age of Extinction
[Wyniki ankiety]

Transformers (temat ogólny)
Spider gorszy... przecież zarabiał na siebie. ;) No i Garfield był IMHO lepszym Spiderem od Hollanda. Ale żaden Spiderman filmowy nie był tak chujowy jak TF5...
#ForAllMankind

Odpowiedz
Garfield na pewno nie jest lepszy od Hollanda.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(19-02-2018, 01:56)Super8 napisał(a): Spider gorszy... przecież zarabiał na siebie. ;) No i Garfield był IMHO lepszym Spiderem od Hollanda. Ale żaden Spiderman filmowy nie był tak chujowy jak TF5...

Ale wiesz, że to był przytyk tylko do Twojego heheszkowania z resetowania marki a nie samej jakości filmów? :) 
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
http://variety.com/2018/film/news/transformers-7-pulled-paramount-1202820510/

Czyżby czekali na wyniki Żółtego? :)

Odpowiedz
Garfield może jest lepszym aktorem od Hollanda, ale Spider-Manem na pewno jest gorszym.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(24-05-2018, 14:55)Pitero napisał(a): Garfield może jest lepszym aktorem od Hollanda, ale Spider-Manem na pewno jest gorszym.

No raczej. Nie wiem jak można w ogóle uważać, że Garfield jest lepszym Spideyem :) Holland to urodzony Spider-Man. 
Gdzieś w USA była ostatnio duża ankieta, kto był najlepszym Spider-Manem w historii. Zgadnij kto był 1 ;) - to było oczywiście do @Super8.

A żółty to będzie klapa finansowa. Kogoś w ogóle interesuje ta historia?
Tej marce przydałby się solidny reboot, a Bąbel jej raczej nie wyciągnie.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Te filmy raczej wyciągnęły wszystko co można było z tych zabawek, serio. Bo co tam jeszcze można zrobić? Dramat sci-fi z robotami? Dżizas...
Co da reboot poza nowymi wzorami zabawek do sprzedaży? Jakiejś innej formy po tych filmach się nie spodziewam...
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Cytat:A żółty to będzie klapa finansowa. Kogoś w ogóle interesuje ta historia?

Też się zastanawiam, choć w sumie chyba i tak wolę zobaczyć to niż szóstkę. The Last Knight to syf porównywalny z The Last Jedi, po czymś takim kompletnie mi wisi co będzie dalej.

A reboot żeby miał sens... nie wiem czym musiałby być :P
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Trailer mi się spodobał, tzn zachęcił bardzo, więc po pominięciu dwóch ostatnich wypocin Michasia ten chcę zobaczyć :)
loading podpis...

Odpowiedz
Trailer taki sobie, ale zobacze dla Hailee Steinfeld.

Odpowiedz
Dość nieoczekiwany obrót spraw. Po raczej nieźle przyjętym solowym Bąblu, trwają pracę nad jego sequelem, który podobno ma być bardziej rebootem niż kolejnym prequelem... ale producent serii, Lorenzo Di Bonaventura, ujawnił że trwają też prace nad innym projektem - sequelem do "The Last Knight". LOL.

Ze starszych wieści - animowany film o Cybertronie, o którym słyszy się już od lat, będzie trylogią... na Netflixie. Czyli na jakość pełnometrażowego prologu z Bąbla nie ma co liczyć.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Sequel Bąbla to super wieść - podobał mi się stand alone i miejscami był równie dobry co T1 z Bayuniverse. I jak wyjdzie z tego reboot całkowity, to git. Ale Bumblebee wprowadził kilka nieścisłości do Bayuniversum więc już robi się burdel :/
loading podpis...

Odpowiedz
Bayuniversum wprowadziło nieścisłości do Bayuniversum. Bąbel tylko kontynuował tradycję :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Cytat:Dość nieoczekiwany obrót spraw. Po raczej nieźle przyjętym solowym Bąblu, trwają pracę nad jego sequelem, który podobno ma być bardziej rebootem niż kolejnym prequelem... ale producent serii, Lorenzo Di Bonaventura, ujawnił że trwają też prace nad innym projektem - sequelem do "The Last Knight". LOL.
\
Mam wrażenie, że koleś bredzi, jesli jednak nie... Paramount chyba chce się sam udupić.

Odpowiedz
(17-03-2019, 12:53)Martinipl napisał(a): Ale Bumblebee wprowadził kilka nieścisłości do Bayuniversum więc już robi się burdel :/
Przez ostatnie 10 lat zyles w jaskini? Kazdy kolejny film od ROTF byla jedna wielka niescisloscia w stosunku do poprzedniego i powodowal ze to uniwersum to byl jeden wielki burdel, z kazdym filmem coraz wiekszym.
Babel to kontynuator fabularnego braku spojnosci od filmow Baya, nic nowego.

Co do informacji o kontynuacji The Last Knight. Jestem za ale niech za to zabiora sie tworcy babla i dac Bayowi permanentnego bana na zblizanie sie do tego projektu.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Danus, po zajebistej części II od Baya zrezygnowałem z dalszych męczarni, więc tak, żyłem w jaskini - ale za to jaki szczęśliwy :D Problem jest taki, że Bumblebee ma już mocne nieścisłości z pierwszym filmem Michasia.
loading podpis...

Odpowiedz
https://movieweb.com/transformers-6-no-sequel-michael-bay-exit/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon