Trylogia The Mummy (1999-2008)
(06-04-2016, 18:17)Grievous napisał(a): W przeciwieństwie do poprzedniej serii, tym razem akcja będzie umiejscowiona w czasach współczesnych.

W tym miejscu moje zainteresowanie tym filmem było zniknęło. W sumie nie było go wcale ale... co tam ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(07-04-2016, 00:23)Phil napisał(a): A M:I:II wiedziałeś? :)
Faktycznie, jeden słaby film, nakręcony 16 lat temu. Nowa Mumia będzie do dupy.

Odpowiedz
Może ktoś wydzieli temat dla nowej Mummi, bo wersja z Tomkiem to chyba nie sequel?

Odpowiedz
Ech. Po prostu twierdzę, że nie każdy film Tomka jest oglądany.

Odpowiedz
Russel Crowe dołączył do obsady jako Dr. Jekyll/Mr. Hyde.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No to jeszcze Wilkołak, Dracula... Zalatuje chłamem jak "Van Helsing" czy "Liga dziadowskich dżentelmnnów"

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Wilkołak, Dracula
Spokojnie, będą. To w końcu ma być "monsters cinematic universe", czy jakoś tak, z Draculą, mumią, Frankensteinem, niewidzialnym człowiekiem i resztą ferajny która kilkadziesiąt lat temu była na ekranach.

Odpowiedz
to całe szczęście że nie jest to reboot świetnej Mumii Sommersa. Można założyć nowy temat i niech tam Tomek sobie żyje :)
loading podpis...

Odpowiedz
(08-05-2016, 14:40)raven.second napisał(a):
Cytat:Wilkołak, Dracula
Spokojnie, będą.

Chodziło mi o to, że robią mieszanie - Jekyll/Hyde w filmie... "Mumia"

Odpowiedz
Universal chce konkurować z Marvelem i widzę chcą swoje dziedzictwo "zkomiksowac" . Z Dracula Untold średnio to wyszło.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Albo po prostu robi uniwersum. Nie tylko w komiksach są uniwersa ;).

Odpowiedz
Mnie te filmy cuchną tym Frankensteinem z Eckhartem.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Brian Tyler skomponuje muzykę do tej nowej "Mumii".

P.S. Może wydzielimy temat?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
No tez uwazam, ze juz dawno powinno sie wydzielic temat dla nowej Mumii :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
W końcu obejrzałem "Mumię" z 1999. To znaczy widziałem ją w okolicy premiery, ale wtedy byłem w podstawówce i w pamięci została mi tylko pierwsza akcja z bohaterem tytułowym (ach, te traumy!). Nie wszystko mi się podobało, co raz pojawiały się małe (naprawdę małe) zgrzyty, niestety CGI bardzo się zestarzało i szkoda, że Sommers nie postawił w tworzeniu Mumii na praktyczne efekty (no ale to była końcówka lat 90., każdy myślał, że dzięki CGI złapał boga za nogi), ale poza tym było to bardzo satysfakcjonujące, pomysłowe i lekkie (chociaż z elementami grozy) kino przygodowe z fajnym klimatem i świetnymi scenami akcji. Na pewno dołączy do kolekcji. 8/10

Odpowiedz
Sequele lepiej odpuść sobie :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Dwójka jest spoko. Choc jedynka najlepsza.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
E tam, Grievous. The Mummy Returns ma co prawda scenariusz, który zahacza o takie absurdy, że w pewnym momencie darowałem sobie śledzenie historii, ale całość broni się fajnymi bohaterami (+ Weisz wygląda tu jak milion dolarów), udanym humorem i przede wszystkim wartką, niezwalniającą, rewelacyjną akcją. Przygoda trwa w najlepsze, a że przymykać oko trzeba często? Jedynka mnie przyzwyczaiła. 7/10

Zdziwiła mnie tak mała rola The Rocka. Po prologu myślałem, że będzie głównym antagonistą i w sumie szkoda, że nie był.

Odpowiedz
Dwójka jeszcze ujdzie. Za to w trójce wymieniają Weisz na Bello, a Imhotepa na Jeta li, który transformuje się w smoki, potwory i inne futrzaki :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Zawsze będę powtarzał, że pierwsza Mumia to film, który mogę spokojnie postawić obok trylogii IJ. Dwójka to takie 7/10, a trójka to ... kupa?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon