• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy / chwalimy celebrytów
Ja tak samo. Przez lata hodował sobie taki, a nie inny wizerunek i czymś go trzeba czasem podlać, stąd od czasu do czasu serwuje w jakimś wywiadzie tego typu pierdololo.

Odpowiedz
(05-11-2019, 22:35)Mierzwiak napisał(a):
(05-11-2019, 22:01)Wyatt Earp napisał(a): Bo mieszka na Zachodzie, a nie w wiosce w okolicach Kabulu
I to wyklucza możliwość, że jej wyobrażenie o tym o czym pisze wzięło się z otoczenia w którym się wychowywała, z rodziny, znajomych i przyjaciół.

Miedzy innymi. Zreszta to nie jest jakas przypadkowa gwiazdka, ale czolowa holly feministka, ktora regularnie wyrzuca w eter "woke" bzdury.

(05-11-2019, 22:01)Wyatt Earp napisał(a): A w jakim innym sie niby ona otacza? W srodowisku polskich hydraulikow ?
Bierzesz pod uwagę że gwiazdy przyjaźnią się ze zwykłymi ludźmi i mają zwyczajnych znajomych, często o ile nie najczęście również partnerów? Jak widać nie.

Biore. Zapewne ma mase konserwatwynych znajomych, ktrorzy nie robia nic innego jak gadaja jej o malzenstwie i dzieciach. Gdybasz ty i gdybam ja. Poza tym, takie proby tlumaczenia gwiazdki w tym temacie, mijaja sie z celem, bo sila rzeczy moznaby twoje podejscie podpiac pod 150 stron "Trzepania Celebrytow", gdzie mozemy dywagowac dlaczego jakas gwiazdka X cos powiedziala/zrobila: bo rodzina, przyjaciele, traumy z dziecinstwa, osobiste sprawy, nie znamy prawidziwych motywow itd. Moim zdaniem twoj wpis to zwykla przekora i nic wiecej.

(05-11-2019, 22:01)Wyatt Earp napisał(a): Idea malzenstwa jako obowiazku mlodego wieku jest w takim UK sprowadzona do zakurzonej tradycji i nic wiecej/quote]
I jest to prawda objawiona, dlatego nikt nie ma prawa uważać ani czuć inaczej. Dobrze że jesteś na posterunku.

Nie wiem, czy prawda objawiona. Owszem, ona ma prawo czuc i uwazac co chce, natomiast ja mam prawo watpic w jej motywacje (zwlaszcza w watku do tego przeznaczonym), bo dla mnie to co najwyzej jej feministyczny virtue signaling. Nie pierwszy zreszta w jej wykonaniu.

(05-11-2019, 22:35)Mierzwiak napisał(a): [quote='Wyatt Earp' pid='613978' dateline='1572984081']
Natomiast moze powinienem, bo jest to absolutna prawda. (Holly siedliskiem rozpusty, grzechu i moralnego dna")
<rzygam>

No najwyrazniej mamy odmienne zdanie w tej sprawie :)

Odpowiedz
Chwalę za odwagę. Wczoraj na swoim Instagramie Melissa Benoist znana głównie jako Supergirl z serialu telewizyjnego o tym samym tytule zdecydowała się otwarcie wypowiedzieć o toksycznym związku, w którym była przez dłuższy czas.

https://www.instagram.com/tv/B5YUQ-JHck8/?fbclid=IwAR10G08BLrPLd9msgO-ol2xlYo7KVPveSopHdXVcl3t8aHgOJ6aH-Oke4E0
Najlepszy film 2018: Suspiria

Najlepszy film 2017: A Ghost Story

Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy

Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
Proszę państwa, Filip Chajzer, podobno dorosły człowiek:

https://mobile.twitter.com/tmrz_/status/1200407615110557697?s=20

W normalnej rzeczywistości ktoś taki straciłby pracę, ale że to członek tvn-owskiej kliki półgłówków to raczej mu to nie grozi. No i karta "Ojej, straciłem dziecko w wypadku więc mogę mówić i robić co chcę" chyba też wciąż obowiązuje, co?

Odpowiedz
Jasne, że obowiązuje, wystarczy przeczytać jego oświadczenie na facebooku.

Odpowiedz
Filip Chajzer napisał(a):Szanowni Państwo. Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości.
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Plusy dla Cavilla:
https://www.cbr.com/the-witcher-henry-cavill-stance-on-toxic-fandom/

Odpowiedz
https://movieweb.com/anthony-hopkins-actors-are-stupid/
Cytat:People ask me questions about present situations in life, and I say, 'I don't know, I'm just an actor. I don't have any opinions. Actors are pretty stupid. My opinion is not worth anything. There's no controversy for me, so don't engage me in it, because I'm not going to participate.

Odpowiedz
Jednak w holly są jeszcze normalni ludzie ;)

Odpowiedz
Ale mi pan Antoni teraz zaimponował.

[Obrazek: 24416.gif]

Odpowiedz
Dorzucam:

Odpowiedz
(12-12-2019, 14:07)nawrocki napisał(a): No i to by było na tyle:
https://www.nytimes.com/2019/12/11/us/harvey-weinstein-settlement.html
Nie mam dostępu do treści. Czy to znaczy, że ugodę zawarto już z wszystkimi skarżącymi kobietami? 25 mln dolców i już nie ma zagrożenia więzieniem? Obstawiałem, że chociaż jedna ofiara zaciśnie zęby i stwierdzi, że żadnej ugody nie będzie i chce iść do sądu.

Odpowiedz
Jak zwykle okazuje się że nie ma takiej krzywdy której nie dałoby się puścić w niepamięć jak tylko na horyzoncie pojawiają się stosy zielonych ;)

Odpowiedz
Przytulą tą kasę, ale z wielkim niesmakiem by nikt nie myślał, że są przekupni :)

Odpowiedz
Dobrze, ze Harvey nie wjechal tam pod tlenem, bo tylko tego brakowalo w tym calym "chorobowym" przedstawieniu, wyciagnietym prosto z Kasyna:

Wystarczylo pare miesiecy diety, za duzy garniak i ten dziadowski chodzik z pileczkami tenisowymi (niczym jakis osiedlowy bieda-rencista) i voila, najlepsza komedia sadowa roku.

Kasa znow przemowila, a ze temat juz nie zre to i nie ma zbytnio halasu w mediach, a do tego zabraklo wielkich aktorskich feministek, ktore powinny wesprzec kasa strony, zeby mogly sie z Harwejem szarpac po sadach, az tam nawet zdechnie bankrutem. No i w pizdu, karuzela kreci sie dalej:

Odpowiedz
czemu tak mi to przypomina 2 sezon sukcesji?
tak że o.

Odpowiedz
Dżizas, spuściły to całe #metoo w kiblu dla dolców. Szowinistycznych, męskich, patriarchalnych dolców.

Także te wszystkie panie dały teraz jasny sygnał, że warto gwałcić, bo i tak ujdzie to na sucho.

Brawo! Już wiem czemu miałem od początku to wszystko w dupie...

Odpowiedz
(15-12-2019, 22:46)Kluski napisał(a):
(15-12-2019, 19:36)shamar napisał(a): Chyba już wyciekł gdzieś 1 odcinek bo są sceny z... rozbieranych scen ;)

[Obrazek: 1132921327543343.png]

[Obrazek: 3548711327543348.png]
Ciekawe czy body double. Anya ma w sobie coś.
jaki "body double"?
że jej cycki przekleili?
A kim ona jest, żeby takie warunki stawiac?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tylko dlatego że aktorka jest mało znana nie oznacza, że nie ma prawa głosu w kwestii tego ile ciała może pokazać w filmie. Co to w ogóle za sugestia? Harvey Weinstein robił casting do Witchera czy jak?

Inna sprawa, to że w takich przypadkach jasno zaznacza się na czym polega rola i że będą tego typu sceny, gdyby nie chciała się rozebrać to by się nie rozebrała, ich decyzja czy w ogóle odrzucić jej kandydaturę czy później bawić się w dublerkę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości