• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trzepiemy / chwalimy celebrytów
Ja tak samo. Przez lata hodował sobie taki, a nie inny wizerunek i czymś go trzeba czasem podlać, stąd od czasu do czasu serwuje w jakimś wywiadzie tego typu pierdololo.

Odpowiedz
(05-11-2019, 22:35)Mierzwiak napisał(a):
(05-11-2019, 22:01)Wyatt Earp napisał(a): Bo mieszka na Zachodzie, a nie w wiosce w okolicach Kabulu
I to wyklucza możliwość, że jej wyobrażenie o tym o czym pisze wzięło się z otoczenia w którym się wychowywała, z rodziny, znajomych i przyjaciół.

Miedzy innymi. Zreszta to nie jest jakas przypadkowa gwiazdka, ale czolowa holly feministka, ktora regularnie wyrzuca w eter "woke" bzdury.

(05-11-2019, 22:01)Wyatt Earp napisał(a): A w jakim innym sie niby ona otacza? W srodowisku polskich hydraulikow ?
Bierzesz pod uwagę że gwiazdy przyjaźnią się ze zwykłymi ludźmi i mają zwyczajnych znajomych, często o ile nie najczęście również partnerów? Jak widać nie.

Biore. Zapewne ma mase konserwatwynych znajomych, ktrorzy nie robia nic innego jak gadaja jej o malzenstwie i dzieciach. Gdybasz ty i gdybam ja. Poza tym, takie proby tlumaczenia gwiazdki w tym temacie, mijaja sie z celem, bo sila rzeczy moznaby twoje podejscie podpiac pod 150 stron "Trzepania Celebrytow", gdzie mozemy dywagowac dlaczego jakas gwiazdka X cos powiedziala/zrobila: bo rodzina, przyjaciele, traumy z dziecinstwa, osobiste sprawy, nie znamy prawidziwych motywow itd. Moim zdaniem twoj wpis to zwykla przekora i nic wiecej.

(05-11-2019, 22:01)Wyatt Earp napisał(a): Idea malzenstwa jako obowiazku mlodego wieku jest w takim UK sprowadzona do zakurzonej tradycji i nic wiecej/quote]
I jest to prawda objawiona, dlatego nikt nie ma prawa uważać ani czuć inaczej. Dobrze że jesteś na posterunku.

Nie wiem, czy prawda objawiona. Owszem, ona ma prawo czuc i uwazac co chce, natomiast ja mam prawo watpic w jej motywacje (zwlaszcza w watku do tego przeznaczonym), bo dla mnie to co najwyzej jej feministyczny virtue signaling. Nie pierwszy zreszta w jej wykonaniu.

(05-11-2019, 22:35)Mierzwiak napisał(a): [quote='Wyatt Earp' pid='613978' dateline='1572984081']
Natomiast moze powinienem, bo jest to absolutna prawda. (Holly siedliskiem rozpusty, grzechu i moralnego dna")
<rzygam>

No najwyrazniej mamy odmienne zdanie w tej sprawie :)

Odpowiedz
Chwalę za odwagę. Wczoraj na swoim Instagramie Melissa Benoist znana głównie jako Supergirl z serialu telewizyjnego o tym samym tytule zdecydowała się otwarcie wypowiedzieć o toksycznym związku, w którym była przez dłuższy czas.

https://www.instagram.com/tv/B5YUQ-JHck8/?fbclid=IwAR10G08BLrPLd9msgO-ol2xlYo7KVPveSopHdXVcl3t8aHgOJ6aH-Oke4E0
Najlepszy film 2018: Suspiria

Najlepszy film 2017: A Ghost Story

Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy

Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
Proszę państwa, Filip Chajzer, podobno dorosły człowiek:

https://mobile.twitter.com/tmrz_/status/1200407615110557697?s=20

W normalnej rzeczywistości ktoś taki straciłby pracę, ale że to członek tvn-owskiej kliki półgłówków to raczej mu to nie grozi. No i karta "Ojej, straciłem dziecko w wypadku więc mogę mówić i robić co chcę" chyba też wciąż obowiązuje, co?

Odpowiedz
Jasne, że obowiązuje, wystarczy przeczytać jego oświadczenie na facebooku.

Odpowiedz
Filip Chajzer napisał(a):Szanowni Państwo. Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości.
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości