Twój pierwszy film obejrzany w kinie
Po pierwsze: napisałem chyba :)
Po drugie: to stary post, normalnie literki były małe, po przeniesieniu forum formatowanie szlag trafił, już poprawiłem :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Też poprawiłem wielkość i dodałem "chyba".
:P

Odpowiedz
Pierwsze byly tzw poranki czyli godzinny zestaw bajek (Reksio, Bolek i Lolek itd), ale to sie nie liczy. Pierwszym filmem na ktory swiadomie poszedlem/ktory pamietam byl Klasztor Shaolin.

Odpowiedz
Pierwszym jaki na pewno pamiętam był Tarzan Disney'a jak miałem 5 lat, choć możliwe że już wcześniej coś było. A pierwszy film aktorski to oczywiście Drużyna Pierścienia. Pamiętam że pani kasjerka nie chciała mnie wpuścić ale ja się rozbeczałem i uległa :) Napisy nie były problemem (choć czytałem już wtedy bez problemu) bo nie pamiętam, czy w ogóle z tego co tam mówili cokolwiek rozumiałem (chyba nic) a ważne były Nazgule, pościg za Arweną, orkowie, Saruman z laską, uruk hai no i oczywiście mój ukochany Balrog. Ale film mi zrył beret, nawet teraz gdy porównuję go ze wspomnieniami z dzieciństwa to prezentuje się trochę ubogo. A potem wielogodzinna zabawa z nowo poznanym kolegą z podstawówki (do dziś mamy kontakt) kartami z postaciami z filmów z chipsów bodajże (ktoś oprócz mnie grał ?)

Odpowiedz
Mój pierwszy aktorski film w kinie, który pamiętam to Gremliny 2. Szkoła zabrała z jakiejś okazji dzieci z drugiej klasy. Pierwszy film z napisami w kinie i nikt nam nie czytał. Niezła trauma dla 8-latków. Poranków z bajkami też nie liczę. Potem z powodu znajomości trafiałam na prawie wszystkie seanse, w wieku 11-12 lat zaliczyłam Siedem, zaś na Urodzonych morderców wchodziłam na salę po rozpoczęciu filmu. Pamiętam, że nie pozwolili mi iść na Alive. Dramat w Andach i Sliver. Między 1994 a 1998 zaliczyłam prawie każdy film, jaki grali u nas w kinie.

Odpowiedz
A moim pierwszym filmem obejrzanym w kinie był Król Lew.
Hail to the king, baby!

Odpowiedz
Witam.

Mój pierwszy, absolutnie pierwszy film widziany w kinie to... BATMAN Burtona, projekcja w malutkim kinie (już R.I.P.) w mojej rodzinnej miejscowości. Mogłem mieć wtedy 4-5 lat, mama chciała mi zrobić niespodziankę (miałem już garść komiksów TM-SEMIC) i ubłagała "pana z kina" :)
Podobno siedziałem z rozdziawionym ryjem cały film, a moja mama (ku wnerwieniu innych widzów) cicho czytała mi napisy, żeby mi się lepiej oglądało. Było przecudownie.

(swoją drogą dość "komiksowy" był mój romans z tamtym kinem - bo ostatni seans przed likwidacją, to pierwszy X-MEN z 2000r. I też było fajnie.)
Równowaga we wszystkim.

Odpowiedz
A więc miałeś już garść komiksów TM-SEMIC oglądając Batmana, który miał premierę ROK PRZED pierwszym wydanym komiksem Batmana w naszym kraju? Seems legit. To kina musiało mieć nieziemskie opóźnienie w repertuarze. :D
Terminator 3: Rise of the Machines  7/10
Terminator Salvation  5/10
Terminator Genisys  4/10
Terminator: Dark Fate  . . . ?

Odpowiedz
Kino WIARUS w Dusznikach-Zdroju było kinem... hmm.. no tego... kameralnym, żeby nie powiedzieć po prostu, że malutkim, z jedną, małą salą. Miejscowość też malutka, konkurencji brak, alternatyw niewiele. Więc tak, owszem, było zajebiste opóźnienie w niektórych przypadkach, dzięki czemu się załapałem.

A moje pierwsze komiksy odziedziczyłem po starszym koledze (nasze mamy razem pracowały).

Wiem, absolutnie nieprawdopodobna sytuacja ;)
Równowaga we wszystkim.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon