• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ulubieni aktorzy
Johny Deep Throat
Może o tego chodzi :)

Odpowiedz
Jakiś znajomy Bernsteina i Woodwarda? :wink:
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Głęboki Johnny.... hmm myśle że by mu sie spodobało :)
"Cztery ściany cztery kąty, a w tej pustce ty sam...piąty"

Odpowiedz
Moi ulubieni aktorzy (najlepsze kreacje)

-Liam Neeson (Misja, Królestwo Niebieskie, Lista Shindlera, Mroczne Widmo)
-Jeremy Irons (Misja - i nie napisze jak powyżej, ale powiem że to rodzinne, myśle ogladnąc Skaze i Ukryte Pragnienia...)
-Laurence Fishburne (Matrix, Rzeka Tajemnic)
-Kevin Spacey (American Beauty, Życie za życie, K-Pax)

Czym Wy się sugerujecie mówiąc o swoich ulubionych aktorach/aktorkach??
Przez to, że ich gra aktorska wytwarza u Was jakieś emocje?

Odpowiedz
Cytat:Czym Wy się sugerujecie mówiąc o swoich ulubionych aktorach/aktorkach?? Przez to, że ich gra aktorska wytwarza u Was jakieś emocje?
Rzeczywiście niektóre role atorskie wywołują u mnie emocje, nad którymi nie moge zapanować i to jest dla mnie wyznacznik świetnej roli.

Cytat:Jeremy Irons (Misja - i nie napisze jak powyżej, ale powiem że to rodzinne, myśle ogladnąc Skaze i Ukryte Pragnienia...)

Irons był (jest) świetny też w Lolicie, Nierozerwalnych oraz M Butterfly Cronenberga - ten aktor ma niesamowicie duży potencjał i ogólnie fajne nastawienie do życia.
I'm smart and I want respect!

Odpowiedz
nowak napisał(a):
Cytat:Czym Wy się sugerujecie mówiąc o swoich ulubionych aktorach/aktorkach?? Przez to, że ich gra aktorska wytwarza u Was jakieś emocje?
Rzeczywiście niektóre role atorskie wywołują u mnie emocje, nad którymi nie moge zapanować i to jest dla mnie wyznacznik świetnej roli.

Cytat:Jeremy Irons (Misja - i nie napisze jak powyżej, ale powiem że to rodzinne, myśle ogladnąc Skaze i Ukryte Pragnienia...)

Irons był (jest) świetny też w Lolicie, Nierozerwalnych oraz M Butterfly Cronenberga - ten aktor ma niesamowicie duży potencjał i ogólnie fajne nastawienie do życia.

Jezeli dałoby radę, byłyby te filmy w TV, lub na jakis nosnikach, zapewne bym je oglądnał. Dzieki za porade, bede na nie polował :D

Odpowiedz
Do tej pory uważałam Jude Law'a za przygłupiego, lalusiowatego aktorzynę, ale ostatnio coraz bardziej go lubie i doceniam, bardzo mi sie podobał w Closerze. polecam film.
"Cztery ściany cztery kąty, a w tej pustce ty sam...piąty"

Odpowiedz
Oprócz szacunku dla kunsztu aktorskiego wszystkich geniuszy kina (możnach ich lubić lub nie, ale trzeba cenić za ich talent), lubię kilku aktorów (najczęściej z w.w. grupy) za ich rolę, pozytywne wrażenie na ekranie, miły posmak przy czytaniu wywiadów z nimi i umiejętności aktorskie.
Oto pare ulubionych nazwisk i kilka ulubionych ról (nie wszystkie), alfabetycznie:

*Christian Bale- "Imperium Słońca", "Mechanik", "American Psycho"
*Steve Buscemi- "Reservoir Dogs", "Big Lebowski"
*Timothy Bottoms- "Johnny Got His Gun"
*Kenneth Branagh- wszystkie! Jeszcze uwielbiam go w roli reżysera. To jest naprawde świetny aktor, a jego fascynacja Szekspirem tworzy z niego jednego z moim zdaniem najlepszych aktorów wszech czasów.
*Daniel Day-Lewis- "Moja lewa stopa", "Ostatni Mohikanin"
*Woody Harrelson- "Skandalista Larry Flynt", "Urodzeni Mordercy"
*Tom Hulce- 'Amadeusz"
*John Hurt- "Człowiek słoń"
*Gene Kelly- "Amerykanin w Paryżu"
*Ben Kingsley- "Dom z piasku i mgły", "Gandhi"
*Jack Lemmon- "Pół żartem, pół serio"
*Sam Neill- "In Mouth of Madness"
*Edward Norton- "American History X"
*Gary Oldman- "Dracula", "JFK"
*Sean Penn- "Ofiary Wojny", "U Turn"
*Tim Roth- "Made in Britain", "RobRoy", "Cztery Pokoje" i cała jego przygoda z Tarantinem
*Telly Savalas- "Kojak"
*Sylvester Stallone- "Oskar", "Nocny Jastrząb" -wbrew pozorom Włoski Ogier ma też talent... Niestety zwykle gra podobne role
*Bruce Willis- "12 Małp", "Ze śmiercią jej do twarzy" -jak wyżej, on jest naprawdę dobrym aktorem, niestety zwykle gra podobne postaci

Pozdr.

Edit: zmieniłem trochę opis Kennetha.
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz
moje top20 aktor/aktorka

scarlett johansson 1
keira knightley 2
kate beckinsale 3
alison lohman 4
camilla belle 5
shannyn sossamon 6
lena headey 7
charlize theron 8
rachel mcadams 9
michelle monaghan 10
naomi watts 11
kate bosworth 12
angelina jolie 13
natalie portman 14
eva green 15
jennifer connely 16
rachel leigh cook 17
sienna miller 18
rose byrne 19
carla gugino 20

robert de niro 1
jack nicholson 2
edward norton 3
christian bale 4
anthony hopkins 5
nicholas cage 6
johnny deep 7
will ferrell 8
dustin hoffman 9
christopher walken 10
michael caine 11
Al Pacino 12
phillip seymour hoffman 13
daniel craig 14
adrien brody 15
tom hanks 16
robin williams 17
heath ledger 18
kevin spacey 19
keanu reeves 20

Odpowiedz
Kolejność przypadkowa ;) Obok podaję które filmy skłoniły mnie do umieszczenia ich na tej liscie.

Al Pacino - trylogia Ojca chrzestnego i Adwokata diabła
Kevin Spacey - uwielbiam Go w każdym filmie, który z nim widziałam.. Jeżeli mam coś wyodrębnić, to Podejrzani, Siedem i American Beauty
Edward Norton - Fight Club, Lęk pierwotny, American History X
Brad Pitt - Przekręt, Fight Club, 12 małp, Siedem
Jason Statham ;) - Przekręt, Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Adrenalina
Milla Jovovich - Million Dollar Hotel, Piaty element
Ryan Gosling - Half Nelson, Stay, Fanatyk
Bruce Willis - Szklana pułapka

Odpowiedz
Robert De Niro, Jack Nicholson, Clint Eastwood.

Odpowiedz
Kilku moich ulubionych aktorów, to
- Anthony Hopkins (przede wszystkim za Milczenie Owiec, ale mnóstwo innych jego filmów także mnie zauroczyło),
- Kevin Spacey (K-Pax, American Beauty),
- Jack Nicholson (Lśnienie, Ludzie Honoru).
A z komediowych to na pewno Jim Carrey (Ale tutaj nie tylko za filmy, ale też za jego świetny Stand Up).
Wieeelu jeszcze, ciężko wymienić. ;)

Odpowiedz
nie bardzo wiem, gdzie to dać, bo raz że temat niecodzienny, a dwa, że u znienawidzonej konkurencji, ale tekst i tak bardzo fajny, więc ten jeden raz:
http://www.ofilmie.pl/varia/dlugowieczni_cass.html
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
No... niech ktos odmowi wielkosci Jackie Chanowi:

Fuck yeah!
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch napisał(a):No... niech ktos odmowi wielkosci Jackie Chanowi:

Fuck yeah!
No ok jest(a może raczej był) popieprzony, robił szalone rzeczy, co udawało mu się przeżyć dzięki ogromnej sprawności fizycznej i sprytowi i tego nie można mu odmówić. Ale nie przepadam za tym komediantem i jego w dużej mierze bzdurnymi filmami. Pozostając w kręgu twoich fascynacjami tego typu aktorami, to ja osobiście wolę nieco "poważniejszy" klimat oferowany przez Jeta Li;)

Odpowiedz
Tylko ze Jet Li od ladnych paru filmow daje sie zastepowac dublerem w scenach walk i to przy technikach, ktore spokojnie wykonywal jeszcze nie tak dawno, a Jackie dostosowywuje choreografie do swojego wieku i cholera, wciaz wymiata :)
--
Laozi

Odpowiedz
Tak z jednego jak i drugiego żaden aktor, a jedyny dobry film jaki mi się przypomina, który widziałem z którymś z nich to Zabójcza broń 4 :P

Odpowiedz
Jackie Chan skonczyl szkole aktorska, ma talent dramatyczny, ale malo kto obsadza go w rolach wymagajacych czegos wiecej ponad umiejetnosci walki wrecz i kaskaderke.
Jet Li bral udzial w paru aktorskich projektach i musze przyznac, ze ten kawalek drewna za pomoca dobrego rezysera potrafi wykreowac swoja postac na ekranie za pomoca emocji i gry, bardziej niz za pomoca sztuk walki, gdyz z tym aspektem u pana Li jest coraz slabiej niestety.
--
Laozi

Odpowiedz
[Obrazek: woody_harrelson2.jpg]

yeah :D

[Obrazek: 141.jpg]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Na razie nie przeprowadzałem rankingów ulubionych aktorów, ale jeśli kiedyś ją sporządzę, to na pewno trafi na nią Liam Neeson:
[Obrazek: liam-neeson-20061001-165288.jpg]
Nie ważne czy nawraca Indian, ratuje żydów, czy rozbebesza Albańców- zawsze ma klasę.
Miał ją nawet w średnio udanym Królestwie Niebieskim i w gorzej niż średnim mrocznym widmie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon