• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ulubieni aktorzy
Kojarzę go. Był w ekipie Dennisa Leary w "Sądnej nocy", jako Redfoot w "Podejrzanych", no i główny szwarccharakter w "Masce". Chętnie zobaczyłbym go w jakiejś pozytywnej roli;)

Odpowiedz
Ja mam jednego ulubionego aktora i jedną ulubioną aktorkę. Fajnie łączy ich to, że w 2011 roku na ekrany kin weszło po około 5 filmów z ich udziałem. Śledzę każdy film z ich udziałem, czy to gorszy czy lepszy, zawsze ich udział zyskuje dla filmu. Już dawno powinni dostać Oscara, ale jestem pewny, że się go w końcu doczekają, on za każdą rolę w filmie Steve'a McQueena i kilka innych, ona za "Służące" albo "Wroga numer jeden". O kogo chodzi? Zapewne już wiecie :) Michael Fassbender i Jessica Chastain
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Do listy ulubionych dodaję Matthiasa Schoenaertsa. Jakiś czas temu widziałem Rust and Bone, dzisaij obejrzałem Bullhead. Niesamowity jest ten typek, w zasadzie sam pociągnął film, który pomimo rewelacyjnego pomysłu wyjściowego jest trochę przekombinowany. On sam jednak rewelacja, fenomenalny w roli totalnego koksa.

[Obrazek: bullhead-Michael-R.-Roskam-Matthias-Schoenaerts.jpg]

Dawać go do jakiegoś filmu Marvela.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Tommy Lee Jones, zawsze

[Obrazek: tommy-lee-jones-arrested-pound-va.jpg]
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Gemini napisał(a):BTW, Sizemore, jak dla mnie idealnie sprawdziłby się w roli kierowcy ciężarówki:) No, jakoś tak go widzę w siarkowanym, przepoconym podkoszulku, z fajkiem w ustach, za fajerą jakiegoś zdezelowanego grata, którym musi kierować chłop z niemałą krzepą, bo wspomagania kierownicy brak.
p.s. Morse może być drugim kierowcą;P

Gemini, trzymaj:

Zresztą polecam cały odcinek, 6x11.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
"Generalnie koleś grałby we wszystkich moich filmach."
Mental, zdecydowanie popieram.
A z Peterem Greene kojarzy mi się jeszcze jeden mój ulubieniec znany chyba najbardziej jako drug lord Ramon Cota z Delta Force 2 -
Billy Drago
[Obrazek: 600full-billy-drago.jpg]

Toma Sizemore lubię od czasów jego roli w Urodzonych mordercach razem z innym moim ulubionym bad guyem lat 90-tych - Michaelem Madsenem

Odpowiedz
(15-12-2014, 02:41)Snuffer napisał(a):
Gemini napisał(a):BTW, Sizemore, jak dla mnie idealnie sprawdziłby się w roli kierowcy ciężarówki:) No, jakoś tak go widzę w siarkowanym, przepoconym podkoszulku, z fajkiem w ustach, za fajerą jakiegoś zdezelowanego grata, którym musi kierować chłop z niemałą krzepą, bo wspomagania kierownicy brak.
p.s. Morse może być drugim kierowcą;P

Gemini, trzymaj:

Zresztą polecam cały odcinek, 6x11.

Yeah! Widać za oceanem zaglądają na KMF.

Odpowiedz
(15-12-2014, 16:11)Gemini napisał(a): BTW, Sizemore, jak dla mnie idealnie sprawdziłby się w roli kierowcy ciężarówki:)

Nie ma i nigdy już nie będzie lepszego kierowcy ciężarówek:

spoiler dotyczący Sons of Anarchy

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
To ten z The Shield? Gościu się za bardzo roztył, no ale Tom Sizemore i Michael Madsen też mieli czasem problemy z nadwagą.

Odpowiedz
Nie wiem jak można nie lubić The Rocka, ale jeżeli ktoś akurat nie lubił to ma teraz kolejny powód, by to zweryfikować. ;) Wiele osob zna historie ScreenJunkies i Nicka Mundy'ego wysylanego na wywiady z The Rockiem, stal sie przez to jego "najlepszym przyjacielem". ;)

A teraz The Rock udzielił mu ślubu :D

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Szyja wariat, ale spoko dziwak :D

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[Obrazek: 81ca9c4f1b015834dbda38eba0df9741.jpg]
[Obrazek: 7dbe527701a808ce82f8c5708784c914.jpg]
Jeden z obecnie najlepszych aktorów ever obchodzi dziś 38. urodziny. Życzę więcej świetnych ról. Jutro prawdopodobnie zobaczę "Krainę wielkiego nieba", więc mam nadzieję na kolejny dobry film Jake'a.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon