• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ulubieni reżyserzy
romeck napisał(a):
LukeSpidey napisał(a):Johnny Woo
Jeśli to jeden z Twoich ulubionych, to może wypadałoby wiedzieć jak ten Pan ma na imię? ;)

To że jest moim ulubionym, nie znaczy że mam wiedzieć o nim wszystko, ale masz rację. Chociaż zawsze w filmach widziałem go jako "Johnny Woo" lub "John Woo".

Może pomożesz? :wink:
The Truth Is Out There

Odpowiedz
LukeSpidey napisał(a):Może pomożesz? :wink:
Jasne, tylko nie wiem w czym. :)

Odpowiedz
John Woo = Wu Yusen :D
Teraz już w niczym :wink:
The Truth Is Out There

Odpowiedz
SPIELBERG I TYLKO SPIELBERG!!!!!!!!!!! JEST NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostawię ten post, aby każy mógł zobaczyć jak NIE POWINIEN wyglądać rzeczowy i dobrze uargumentowany post. Pozwoliłem sobie na usunięcie docinków pod adresem KaMiLa, który mam nadzieję nie popełni już więcej takiego błędu. Moderator.
PoZdRo!

Odpowiedz
A po co argumentowac spielberga? moze wystarczy to:

E.T
Jurassic Park
-duzo innych-
przyszla "wojna swiatow"
PoZdRo!

Odpowiedz
Tak mnie też urzekła ta historia.
Do tego nie widzieliśmy filmu i już za ten film chwalimy reżysera!

Odpowiedz
No niby tak. Ale zapowiada sie super. Widzialem wszystkie jakie wyszly reklamowki tego filmu i to nie moze byc klapa. Chociaz zobaczymy...
PoZdRo!

Odpowiedz
Ależ oczywiście, że może. Tzn. raczej nie będzie, bo reklama jest ogromna, ale często chyba bywa tak, że widzimy trailer, a w nim jakieś nieziemskie, intrygujące sceny, idziemy podjarani na film, bo oczekujemy, że będzie jeszcze bardziej kosmicznie, a okazuje się, że to co widzieliśmy w trailerze było najlepsze, a poza tym to takie sobie i w ogóle do zapomnienia.

Odpowiedz
Ridley Scott za najlepszy fim s-f "Łowca androidów"
Sergio Leone "Dawno temu w Ameryce" , "Dobry, Zły, Brzydki" i reszta jego westernów

Odpowiedz
Stanley Kubrik za Mechaniczną Pomarańczę i Lśnienie.
Peter Jackson za Władce Pierścieni i jego poprzednie niedocenione filmy (chociażby Przerażacze)
Wachowscy za Matrixa
Copolla za Ojca Chrzestnego i Czas Apokalipsy.
To jest moja lista naj.

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Peter Jackson za Władce Pierścieni i jego poprzednie niedocenione filmy (chociażby Przerażacze)

no tak, WIELKI twórca, biedaczek. Nie docenili jego wiekopomnych dzieł, jakimi są Braindead i Bad Taste. Toć on powinien dostać za nie conajmniej po Złotym Globie :evil: :evil:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Peter Jackson za Władce Pierścieni i jego poprzednie niedocenione filmy (chociażby Przerażacze)

Większość widzów lubi narzekać na 'Przerażaczy'. Dla mnie jest to jednak niezły komediohorror. Początek zapowiada, że film okaże się kompletną komedią, zaś puźniej co po niektórzy mogą odczuwać strach. Trudno jest stworzyć w filmie takie nagłe przejście między gatunkami. Jacksonowi się jednak to udało.[/b]
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):no tak, WIELKI twórca, biedaczek. Nie docenili jego wiekopomnych dzieł, jakimi są Braindead i Bad Taste. Toć on powinien dostać za nie conajmniej po Złotym Globie :evil: :evil:

Za te moze nie, ale za 'Meet the Feebles' jak najbardziej :lol:

Odpowiedz
można się kłócić - IMHO z jego filmów przed LOTR warte uwagi tak naprawdę są tylko Przerażacze i Niebiańskie istoty

Odpowiedz
Ekhm...to byl zart. MTF do niezla odmozdzajaca rozrywka na dosyc niskim poziomie intelektualnym. Jakby to dostalo jakas nagrode, to bym sie raczej pogniewal. Natomiast Przerazaczy i Niebianskich istot nie widzialem, choc ten drugi chetnie bym obejrzal zwlaszcza po opiniach jakoby przypominal 'Piknik pod Wiszaca Skala'.

Odpowiedz
No, ale to są ulubieni reżyserzy, a nie najbardziej wybitni. Jacksona będe bronił do końca :lol: Zgoda, że Martwica Mózgu to kiepski film, ale można obejrzeć jako taką ciekawostke.

Odpowiedz
hmm, Niebiańskich istot nie porównałbym do Pikniku. Jedyne co mogą mieć wspólne, to ewentualnie klimatyczną otoczkę. W kazdym razie film polecam. To zupełnie inny Jackson niż pozostałe jego dzieła.

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Zgoda, że Martwica Mózgu to kiepski film, ale można obejrzeć jako taką ciekawostke.

Dla lubiących takie klimaty wcale nie jest to film zły. Kiepskie jest tu jedynie aktorstwo. Jeśli ktoś lubi gore to nie powinien się być zawiedziony podczas oglądania Martwicy Mózgu! Ja szczerze mówiąc nie byłem. Zależy co kto lubi ;).

Odpowiedz
Chodziło mi raczej, że kiepski na tle całej kinematografii, bo dla gore to klasyka :)

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Chodziło mi raczej, że kiepski na tle całej kinematografii, bo dla gore to klasyka :)

Tak samo jakbym powiedział, że Blade Runner to kicz, a puźniej dodał, że na tle swojego gatunku wypada świetnie :?.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon