Universum Kevina Smitha
To ciekawe. Smith w ogole zrobił zupelnie inną wersje Clerks 3 niz oryginalnie miała powstać. Pamiętam, że opowiadal coś, o tym że oryginalnie to był chyba bardziej ponury w wydźwięku film i to też jakoś powodowało, że Jeff nie chciał wrócić.

Dwójke oglądałem już dawno i mialem mieszane uczucia, w sumie nigdy nie powtórzyłem. Może to dobry moment.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dwójka po latach wydaje mi się pełniejszym i dojrzalszym filmem niż jedynka, chociaż oba uwielbiam.

Odpowiedz
(02-10-2019, 13:31)Crov napisał(a): To ciekawe. Smith w ogole zrobił zupelnie inną wersje Clerks 3 niz oryginalnie miała powstać. Pamiętam, że opowiadal coś, o tym że oryginalnie to był chyba bardziej ponury w wydźwięku film i to też jakoś powodowało, że Jeff nie chciał wrócić. 
Tak, ale tamten scenariusz wylądował w koszu. Teraz ma być zupełnie nowy.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
No tak, wlasnie to napisalem. Chyba, ze troche niejasno, ale o to chodzilo wlasnie ;)

Odpowiedz
Jeszcze jedna zapowiedź "Jay & Silent Bob Reboot"...

...i plakat.
[Obrazek: d4b50252968ad7c3med.jpg]

Odpowiedz
Reboot zbiera jak na razie całkiem dobre opinie, zarówno krytycy jak i fani w większości są zgodni, że to udany powrót Smitha do View Askewniverse. Ciekawe. Film wczoraj zadebiutował w limitowanej dystrybucji, szerokiej raczej nie planują, więc myślę, że już niebawem zawita do sieci w dobrej jakości. Trochę się podjarałem, szczerze mówiąc, chociaż zwiastuny mnie nie przekonały.

Odpowiedz
(16-10-2019, 17:17)nawrocki napisał(a): Reboot zbiera jak na razie całkiem dobre opinie, zarówno krytycy jak i fani w większości są zgodni, że to udany powrót Smitha do View Askewniverse.
Teraz to juz nie powrót w sumie, bo Smith w nowym filmie połączył z Askewniverse Yoga Hosers i Zack and Miri. :)

Odpowiedz
Dziwne, że nie dorzucił do tego Jersey Girl. :)

Odpowiedz

Odpowiedz
Reboot już w sklepiku.

Odpowiedz
Oglądał ktoś? Warto?
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Nie. Mocno wymeczony film, który nie ma startu do poprzednika (nie wspominając o Clerks czy Chasing Amy). Cameosy bez pomysłu i najczęściej mocno na siłę, podobnie jak meta-żarciki - prym w tym wiedzie zwłaszcza epizod Afflecka.

Ogólnie zaskakująco mało zabawny, nudnawy i próbujący nieudolnie pogłębiać bohaterów twór. Jeśli tak ma wyglądać Clerks 3, to lepiej niech nie powstaje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości