Untitled Christopher Nolan Movie (2020)
[Obrazek: chris-nolan-rob-pattinson-john-david-washington.jpg]

- Premiera: 17 lipca 2020.
- Scenariusz i reżyseria: Krzysiu
- Obsada: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki
- Montaż: pani od Hereditary, Manchester By The Sea i Frances Ha.
- Fabuła: Według pierwszych plotek superprodukcja o podróży w czasie.
- Dyskusja: Poniżej

Odpowiedz
Punkt za oryginalnie napisane rozpoczęcie tematu Oczko
https://www.facebook.com/Światła-kamera-akcja-1021725724630659/ 
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Cytat:- Fabuła: Według pierwszych plotek superprodukcja o podróży w czasie.
Crossover z Endgame? Oczko
"You won't. It's a leap of faith. That's all it is, Miles. A leap of faith."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Szczerze mówiąc, jeśli Nolan napisał scenariusz sam, to nie mam wielkich oczekiwań co do tej produkcji. Od kiedy jego młodszy brat właściwie poszedł na swoje, to te Krzyśkowe teksty stały się jeszcze bardziej irytujące :/

No i obsada mnie nie powala. Tzn. O ile jeszcze fajnie będzie zobaczyć Debicki w czymś wysokobudżetowym i od takiego znanego twórcy, tak samo kombo aktorskie: Pattinson / Washington / Debicki, niezbyt kuszące. Pewnie gdyby wymienić pierwszego na Bale'a lub McConaughey'a, a drugiego na Hardy'ego, byłbym bardziej zainteresowany.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Jeszcze zobaczymy. Jakbym miał obstawiać to strzelam, że Jackmana możemy na drugim planie zobaczyć. Reszta jest raczej nieosiągalna.
Dobrze będzie jednak zobaczyć coś nowego u Nolana.

Odpowiedz
Washington był bardzo dobry, nawet świetny w Klansmanie, pokazał że ma sporo charyzmy. Debicki jest albo marnowana, albo nie, ale ma małe role (Jak w GOTG2, Widows nie widziałem) więc ma okazję się wykazać.

Fajnie że Nolan wraca do sci-fi, coś mi mówi że problemy z logiką w Endgame to będzie pikuś po premierze tego filmu Oczko

Odpowiedz
Wydaje się, że Nolan dostrzegł pewne autowypalenie i próbuje odświeżyć swoje towarzystwo, początki widać było przy Dunkierce. Nie tylko świeża obsada, ale głównie Jennifer Lame przy montażu jest najlepszym dowodem. Jeśli to rzeczywiście mają być podróże w czasie to ona może być sporym atutem, Manchester By The Sea fajnie operowało retrospekcjami i narracją.

Odpowiedz
Ale na ile jesteśmy pewni, że to będą podróże w czasie? Gdyż na początku chodziły jakieś teksty o thrillerze szpiegowskim z elementami komedii romantycznej.

Obsada rzeczywiście świeża, ale jeszcze się kompletuje, a więc może Tom Hardy i Michael Caine wskoczą .
Oby tylko na stanowisku kompozytora nie było świeżości.

A ogólnie to oczywiście, że czekam jak na na Gwiazdkę. Uśmiech
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
(29-04-2019, 19:49)zombie001 napisał(a): Szczerze mówiąc, jeśli Nolan napisał scenariusz sam, to nie mam wielkich oczekiwań co do tej produkcji. Od kiedy jego młodszy brat właściwie poszedł na swoje, to te Krzyśkowe teksty stały się jeszcze bardziej irytujące :/

TekstY? Mówisz o całym jednym scenariuszu do Dunkierki, który był najmniej problematycznym scenariuszem Nolana od czasu TDK?

[Obrazek: tumblr_inline_nc78vasFMY1rzell3.gif]

Jak na każdy film Nolana - czekam.
Endgame ≠ Game Over

AVENGERS
 OSTATECZNA ROZGRYWKA

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon