• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uwe Boll
Ja też bym się przestraszył :)
CZemu Uwe robi filmy na podstawie gier komputerowych ? Nie wierze, że nie stac go na nakręcenie czegoś bardziej ambitnego.
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
desjudi napisał(a):widać chopie, że nie przeczytałeś dokładnie tego topiku o najlepszym reżyserze wszech czasów ;) 8)

Acha juz przeczytałem, nie zauwarzyłem tego posta :(
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
To tak dla rogrzania tematu ;)
http://sknr.net/index.php?option=com_content&task=view&id=677&Itemid=76
KMF - Follow your dream to fly
-----------------------------
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
Czyżby Hiszpanie przestraszyli się, że ich Uwe zboksuje jeśli nie dadzą mu żadnej nagrody?

Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że to nie jakiś nowy trend :) Cytując Obelixa - ale głupi Ci hiszpanie...
Co jak co, ale chłop kręci już Postala więc będzie na co czekać po Dungeon Siege 8)
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
Z 3 filmów Uwe nie widziałem niestety "Domu śmierci". Muszę to nadrobić :)

Na razie wygląda na to, że Boll robi jakieś postępy. Przy "Alone in the dark" prawie zszedłem z tego świata, ale już "Bloodrayne" zapewnił mi trochę śmiechu, co nie znaczy oczywiście, że nie jest to zły film. Bo jest, i to bardzo, ale przynajmniej można się na nim ubawić.

A te walki? Ciesz się że mnie tam nie było Uwe, załatwiłbym Cię :twisted:

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Z 3 filmów Uwe nie widziałem niestety "Domu śmierci". Muszę to nadrobić :)

Mylisz się, ten pan nakręcił o wiele więcej filmów ;)
http://www.imdb.com/name/nm0093051/

Mierzwiak napisał(a):A te walki? Ciesz się że mnie tam nie było Uwe, załatwiłbym Cię :twisted:

Mogę być trenerem ;)
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
Uwe Boll ma debilny akcent.

Rzekłam.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Może powinnaś to dać do niepopularnych poglądów? ;)
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
Beowulf napisał(a):Mylisz się, ten pan nakręcił o wiele więcej filmów ;)
http://www.imdb.com/name/nm0093051/
No tak, tak, źle się wyraziłem, miałem na myśli TE 3 filmy Bolla.

Aż ciekawi mnie co on zrobi z Postala. Idiotyczna gra o niczym. Zabijanie, sikanie na co popadnie... Fascynujące.

Odpowiedz
Sama gra to świetna wyżywanka, ale zgadzam się, że filmowo nie przezdstawia żadnej większej wartości. Myślę, że znowu walnie jakiś oddział komandosów zamiast biednego pana listonosza, a jak będzie jakaś większa sieczka, na której realizację zabrakło kasy, to wmontuje swoje walki bokserskie :lol:
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
A Osama w "Postalu" też będzie???

A kotki???

AAA!!!
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Uwe się będzie zwracał do krytyków per 'kotku' :P
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
No właśnie, ciekawe jak ma zamiar wmontować te walki... co za debil.

Odpowiedz
To będzie jeden z twistów ;)
Ja ciągle uważam, że po prostu wmontuje je do środka filmu, ciul że będzie to bez żadnego ładu i składu - tym się jakoś nigdy nie przejmował ;)
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
Wmontowanie walk miałoby sens, jeśli to Uwe zagrałby główną rolę, a fabuła przedstawiałaby się tak: Sfrustrowany reżyser filmowy, którego 3 ekranizacje gier ponoszą klapę, wyzywa recenzentów na pojedynek (tutaj wklejone sceny). Wygrywa wszystkie walki, ale okazuje się że to nic nie pomaga - jego kolejne dzieło, Dungeon Siege, zostaje zmiażdżone przez krytykę. Wtedy reżyserowi kompletnie odbija. Kupuje broń i wypowiada światu dżihad, aby nauczyć wszystkich raz na zawsze, że jego filmy są genialne!

Hmm, może to będzie dokument?

Odpowiedz
Dokument z Uwe? Oby nie. Wszelkie wywiady z tym człowiekiem były dla mnie traumatycznym przeżyciem a bełkot który z siebie wylewa jest na poziomie nierozgarniętego nastolatka. Okropność.

Słyszeliście pewnie o jego planach realizacji "Bloodrayne 2" i "Alone in the dark 2"? "Bloodrayne 2" ma się dziać w czasie II wojny światowej i być... wampirycznym westernem. Czy ktoś rozumie o co chodzi w tym stwierdzeniu?

Odpowiedz
Dwa wampiry na pojedynek beda wychodzic na srodek miasta w samo poludnie. I oba spala sie w sloncu...:D
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Skoro Polacy mogą nakręcić western z trupem Vala Kilmera, to Uwe może nakręcić wampirzy western osadzony podczas II wojny światowej.

Natomiast kontynuacja Alone pewnie będzie miała tytuł AitD:Monster Holocaust, bo jak wiadomo, u Bolla tytuły nie mają wiele wspólnego z fabułą filmu, to i "Sam w ciemnościach" znaczy "Z armią komandosów w średnio jasnych pomieszczeniach".

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Dwa wampiry na pojedynek beda wychodzic na srodek miasta w samo poludnie. I oba spala sie w sloncu...:D

Przynajmniej czas trwania nie będzie dobijał 8)

Mierzwiak napisał(a):Słyszeliście pewnie o jego planach realizacji "Bloodrayne 2" i "Alone in the dark 2"?

najpierw może niech skończy Postala, nakręci Far Cry i może wreszcie wypuści w świat Dungeon Siege, bo jakoś nikt nie garnie się żeby to brać ;)

military napisał(a):Hmm, może to będzie dokument?

jedyny dokument, który widzę o Uwe Bollu, powstanie za kilka(naście) lat i będzie starał się dociec jakim prawem facet nakręcił tyle filmów ;)
Ewentualnie paradokument przedstawiający Hollywood pod rządami Bolla :D

military napisał(a):Wmontowanie walk miałoby sens, jeśli to Uwe zagrałby główną rolę

nawet wtedy nie miałoby to sensu...

military napisał(a):Sfrustrowany reżyser filmowy, którego 3 ekranizacje gier ponoszą klapę, wyzywa recenzentów na pojedynek (tutaj wklejone sceny). Wygrywa wszystkie walki, ale okazuje się że to nic nie pomaga - jego kolejne dzieło, Dungeon Siege, zostaje zmiażdżone przez krytykę. Wtedy reżyserowi kompletnie odbija. Kupuje broń i wypowiada światu dżihad, aby nauczyć wszystkich raz na zawsze, że jego filmy są genialne!

naprawdę uważasz, że tego idiotę stać na taką satyrę i dystans do swoich 'dzieł'?

military napisał(a):Skoro Polacy mogą nakręcić western z trupem Vala Kilmera

no co Ty - w Bogusia Linde nie wierzysz? 8) Poza tym "Summer Love" zbiera na razie pochlebne recenzje...

military napisał(a):Natomiast kontynuacja Alone pewnie będzie miała tytuł AitD:Monster Holocaust, bo jak wiadomo, u Bolla tytuły nie mają wiele wspólnego z fabułą filmu

No co Ty - w Alone było przecież ciemno, a BR była nawet krew :lol:
Ostatnio widziane:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości