• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uwe Boll
Mierzwiak napisał(a):"Bloodrayne 2" ma się dziać w czasie II wojny światowej i być... wampirycznym westernem. Czy ktoś rozumie o co chodzi w tym stwierdzeniu?
A myśleliśmy, że "ponadnaturalny thriller" brzmi kiepsko...
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
a ja wam mówię, że Uwe jeszcze zaskoczy i zrobi dobry film :twisted:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):a ja wam mówię, że Uwe jeszcze zaskoczy i zrobi dobry film
Ja jednak myślę że to niemożliwe. Ten człowiek nie potrafi pracować z aktorami, a jego reżyseria jest... sami wiecie jaka.

Zresztą nawet gdyby dostał jakiś świetny scenariusz, kazałby go zmienić. Gdzieś czytałem że skrypt do "Alone in the dark" był początkowo całkiem niezły, ale Uwe kazał go zupełnie przerobić. Miało być więcej akcji, pojedynków i innych bzdur. Czy on w ogóle grał w tę grę?

Odpowiedz
A po co miał grać? Przecież chodzi jedynie o nośny temat :D

Meisto: może i zrobi, ale za ile dekad? 8)
KMF - Follow your dream to fly
-----------------------------
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
Beowulf napisał(a):no co Ty - w Bogusia Linde nie wierzysz? 8) Poza tym "Summer Love" zbiera na razie pochlebne recenzje...

http://esensja.pl/film/publicystyka/tekst.html?id=3585

Same?:P

Odpowiedz
Przyznaję, że to pierwsza zjebka, któą czytałem ;)
Ale w Wenecji się podobał :D

Tak czy tak dla Lindy-szeryfa i Kilmera jako trupa wypada to zobaczyć ;)
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
W USA na dvd ukazał się już BloodRayne 2. Oto dwa cytaty z komentarza "reżysera":

Zack Ward can replace people like Gary Oldman.

Even with movies like "House Of The Dead" and "Alone In The Dark," they are far, far above 95% of the new world film productions, also in the world. This is a reality.

:lol:

Odpowiedz
Hmm.... całkiem zapomniałem o Uwe w oczekiwaniu na epicki Dungeon Siege,a tu się okazało, że nie dość, iż popełnił już Postala, a Dungeon nie ma dalej dystrybutora, to jeszcze zdołał po drodze zrobić Seed z Jodelle Ferland i BR 2. Facet ma mój podziw i szacunek!
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
I tak jestem lepszy! W tym czasie zrobiłem więcej kup :lol:

Odpowiedz
Ja myślę, że takie kupy, to on też robi. :lol:

Odpowiedz
Ciekawe czy by poszły na allegro? :D
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
Ja bym kupił :lol: pamiątka po najlepiej zapowiadającym się reżyserze :lol:
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
A ja nic Bolla nie widziałem i nie rozumiem was, masochistów, którzy się taplają w jego kupci. Jeżeli wiem że film jest beznadziejny, bo tak wynika z recenzji i wszystkich internetowych opinii, to go po prostu nie oglądam.

Postala może zobaczę, jeżeli wszyscy go nie obrzucą kałem.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
A ja nie rozumiem jak można nie obejrzeć filmu tylko dlatego że jest zły.

Odpowiedz
Brakuje mi argumentów. :)

Odpowiedz
Dokładnie tak, złe filmy też mają swoje dobre momenty (nawet u Uwe), a poza tym, jak można stwierdzić, że film jest zły, skoro się go jeszcze nie widziało - gusta bywają różne. ;)

A i czasami warto obejrzeć totalne gnioty, ażeby bardziej doceniać filmy lepsze. ;)
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
Nie znacie się. ;) Filmy złe są złe i się ich nie ogląda a filmy dobre są dobre i się je ogląda.

Odpowiedz
Zdefiniuj mi film zły i film dobry, proszę.
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
Glut napisał(a):Filmy złe są złe i się ich nie ogląda
A skąd wiesz że są złe? Bo ktoś je OBEJRZAŁ i znasz jego opinię.

Odpowiedz
To był zły żart. :)

Cytat:A i czasami warto obejrzeć totalne gnioty, ażeby bardziej doceniać filmy lepsze.

A głód jest po to żeby docenić jak mamy papu, a wojna by docenić pokój. Tak. Ale to nie znaczy że będę sam szukał głodu i innych nieprzyjemności aby docenić co mam. Jeżeli trafie przypadkiem na zły film - spoko zdarza się, ale jeżeli mam o nim info wystarczające aby określić mój doń stosunek przed seansem to sobie daje spokój.

Cytat:a poza tym, jak można stwierdzić, że film jest zły, skoro się go jeszcze nie widziało - gusta bywają różne.

Jeżeli słyszę i czytam różne opinie na temat danego film - to spoko. Oglądam go i mówię co myślę. Ale jeżeli coś uchodzi za przykład absolutnego dna, kiły i ciepłej kupy to sobie daruję bo nie ma sensu tracić czasu na ściąganie i oglądanie.

Dobry, średni i kiepski film to taki, o którym opinie wyrabiam sobie podczas oglądania. Zły to taki, którego oglądać nie muszę bo już wiem że mi się nie będzie podobał.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości