Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) (Reż. Luc Besson)
Co robi na plakacie "Lucy"? Jak rozumiem, marketingowcy wrzucili do maszyny losującej wszystkie tytuły Bessona i wyszło im, że ten paszkwil ze Scarlett jest najbliżej Syfy/fantasy?
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Efekty beda spoko, robi ILM, taka ciekawostka.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(07-10-2016, 16:50)Snappik napisał(a): Co robi na plakacie "Lucy"? Jak rozumiem, marketingowcy wrzucili do maszyny losującej wszystkie tytuły Bessona i wyszło im, że ten paszkwil ze Scarlett jest najbliżej Syfy/fantasy?
Wyszło im, że dobrze byłoby powołać się na najbardziej kasowy film tego reżysera. Co w tym dziwnego?

Odpowiedz
No, wątpię czy gdyby tagline wspomniał o Nikicie i Wielkim Błękicie to by wielu z odbiorców tego filmu wiedziało o co chodzi.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
"The Fifth Element" - film podobny gatunkowo i nie tak stary, "Lucy" - tez gatunek podobny i hit kasowy. I to wystarczy by zachęcić do pójścia do kina.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Ale w czym problem? Przecież te "film twórcy..." itp. to hasło dla kinowych Januszy, rozgarnięty kinoman kojarzy przecież co nakręcił Besson. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Ziew.

Odpowiedz
Mam wrażenie, że wszystkie te komputerowe stwory, mające niekiedy stanowić zagrożenie dla bohaterów, ruszają się jak w zwolnionym tempie. Przez to już na etapie teasera mogę pozrzędzić, że brakuje mi tu dynamiki :)

Odpowiedz
Fajny trailer. Boksofisowo to będzie porażka na miarę Jupiter Ascending, ale zamierzam czerpać przyjemność z tego filmu.

Odpowiedz
Pierwszy kadr to taki trochę Burton's Vibe i fajnie, całość? sam nie wiem, trudno coś wywnioskować, ani przewidzieć sukcesu, ani klapy, przy czym całość psuje "rajana"... nie mogę jej ścierpieć, a wszędzie wkłada ten swój wytapetowany beret :(

Odpowiedz
Okej, jestem w kinie. Trochę Piątego elementu pomieszanego z Mrocznym Widmem. Chcę to zobaczyć na dużym ekranie choćby dla sceny ucieczki przed podwodnym stworem.

Ale dwójki głównych bohaterów nie mogli gorzej obsadzić. :P

Odpowiedz
O fabule i postaciach trudno cokolwiek powiedzieć (poza tym że główną dwójkę gra para tak brzydkich ludzi, że nie kojarzę innego podobnego przypadku) ale jak to WYGLĄDA! Serio, widoczki i projekty zjadają większość hollywoodzkich hitów, nie mówiąc już o CGI. Super, jestem w kinie.

Odpowiedz
Ten trailer jest dobry tylko wizualnie, poza tym tragedia. Jak w wątku "Na co czekamy" napisałem, że zapowiada się Jupiter Ascending bis, to sam siebie posądzałem o przesadną surowość, jednak teraz widzę, że wiele się nie pomyliłem. Poz tym - Rihanna, serio? Już mogli to zrobić w 100% cgi, lepszy brak obsady niż taka obsada:P

Odpowiedz
De Haan jest tragiczny. Care bym szarpal jak Reksio szynkę. Efekty fajne, świat też, ale to śmierdzi klapą w bo i to solidna.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Trailer, jak trailer, nic specjalnego, ale zapowiada się fajny film. Lubię Bessona i na pewno obejrzę, może nawet w kinie, a co do bohaterów, to ocenię, czy tam pasują dopiero po obejrzeniu filmu.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Nie rozumiem czego chcecie do De Haana. Niezłym aktorem jest, a to, że nie wygląda jak Brad Pitt ma być problemem? Co się dzieje z tym światem oO.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Wątpię by DeHaan narzekał na brak powodzenia wśród kobiet ;)
Poza tym, ja tam do niego nic nie mam, ani mnie nie ziębi, ani grzeje, więc czekam by zobaczyć co tam zagra.

Odpowiedz
W połowie zwiastuna wyglądałem tak:
Potem, po przerwie, jakoś dociągnąłem do końca, ale na więcej nie mam ochoty. Pierwsze ujęcie było ładne, ale potem design tych wszystkich kosmitów szybko obrzydził mi całość. Na domiar złego ta cała DeLevigne ma w twarzy coś odpychającego... Ogólnie jestem na nie. Będzie flop jak nic, kino ominę szerokim łukiem, a domowy seans tylko pod warunkiem samych zachwytów na forum.
Thorgala by zrobili lepiej.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(11-11-2016, 21:06)Gieferg napisał(a): Thorgala by zrobili lepiej.

Coś słabo się interesujesz tematem ;)

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/lives-others-director-adapt-thorgal-940011

Odpowiedz
Wiem o tym, ale to ponoć będzie serial, a nie o taką adaptację mi chodzi.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon