Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) (Reż. Luc Besson)
Ale Mierzwiak pytał o kolorowe i radosne :) "Avatar" jest kolorowy, ale nie radosny. "John Carter" czy "Kroniki Riddicka", to przygodówki, ale nie kojarzę tam za specjalnie szerokiej gamy kolorów.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz

Odpowiedz
No nie powiem, szczena lekko opadła. "Lucy" to był niewypał, ale to wygląda obłędnie.

Odpowiedz
Szczerze mówiąc jakoś mi to wszystko obojętne, ale doceniam rozmach. Wizualnie wygląda jak Atak klonów i Zemsta Sithów o których marzył George Lucas, wymieszane z Piątym elementem AD 2017 i Avatarem. Chyba skończy się nominacją do Oscara za efekty specjalne, Akademia ma słabość do kreowania nieistniejących światów.

Odpowiedz
Wow, to wygląda obłędnie. I naturalnie, że są skojarzenia z Gwiezdnymi wojnami. Ba jest nawet ucieczka przed podwodnymi potworami jak w Mrocznym widmie. Co do Oscarów to byłbym ostrożny, gdyż a) europejska produkcja, plus b) nie wiadomo jak sobie poradzi w box office.
Ale ja na pewno swoje pieniądze na bilet do kina wydam. Wygląda jak dobra, kosmiczna zabawa i do tego pięknie wyglądająca!
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Przyznaję, że miałem co do tego filmu poważne wątpliwości, (głównie dlatego, że "Lucy" pokazała jednoznacznie, że Luc Besson to już nie jest ten reżyser co przy Leonie Zawodowcu a Cara Delevigne lepiej wygląda niż gra) ale trailer przekonał mnie, iż może być dobrze
Najlepszy film 2018: Suspiria

Najlepszy film 2017: A Ghost Story

Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy

Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
Nie widziałem jeszcze nigdy żadnego filmu z Delevigne, ale ło matko! Chcesz powiedzieć, że to dziewczę gra JESZCZE gorzej niż wygląda?!

Odpowiedz
Nie widziałeś Suicide Squad? Nie grałeś w GTA V?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Już wcześniej byłem kupiony, teraz jeszcze bardziej.

Jaki to ma budżet?! Bo efekty zjadają większość hollywoodzkich wybroczyn z ostatnich lat.

Odpowiedz
180 milionów.

Tak, też jestem zdziwiony, że Besson dostał tyle kasy, nawet pomimo ogromnego sukcesu, jakim była "Lucy". :)

Odpowiedz
Tak, dalej widać CGI :) Ale jakie to jest...plastyczne, pomysłowe, efektowne, po prostu NIEZIEMSKIE. Wizualnie w pytkę nawet jak fabularnie będzie średnio na jeża. A Cara będzie ok.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Jak ktoś lubi takie porównania. Ja sam czuję się znowu jak w latach 1999 - 2005 :D

[Obrazek: Pages-de-INT-Valerian-V2221.jpg]
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Wizualnie wygląda tak dobrze, że przeboleje dwójkę głównych aktorów i wybiorę się do kina. Ekstra!

Odpowiedz
Pierwsze co pomyślałem oglądając trailer to że przypomina to "Piąty element" bo stylistyka tych planet, statków i kosmitów jest cholernie podobna. To jako plus. Natomiast minus to te dwa brzydale w rolach głównych...Grają jakieś rodzeństwo bo jeżeli tak to obsadowy strzał w dziesiątkę, niemal bliźniacy. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Wygląda obłędnie, ale gupie to będzie że hej :D
Sokół Millenium zawsze na plus.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Wygląda całkiem ładnie ale... wciąż nie ma tu nic co by sprawiło, żebym chciał iść na to do kina, a te antypatyczne mordy bohaterów tylko odstraszają. No i wieje flopem :P
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Pierwszy trailer w ogóle mnie nie zaciekawił, ale przy drugim film wskoczył jako obowiązkowa wizyta w kinie, koniecznie w IMAX. To będzie najlepszy film 3D do oglądania w IMAX od Avatara. Przynajmniej mam taką nadzieję.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Dla samej strony wizualnej wizyta w kinie obowiązkowa. Oglądam trailer i wprost zachwycam się pojedynczymi kadrami i wyobraźnią włożoną w ten świat.

[Obrazek: 17626593_1404718606252514_65926406446708...e=59553FE8]

[Obrazek: 17457663_1404719316252443_37064774774496...e=5962F7A7]
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ale rozbrajająca obsada. Że Cara Delevigne dostała główną rolę po roli Enchantress - szok. Jeszcze ta Rihanna w obsadzie. No, ale jak gra alien stripper to nawet spoko, trochę się pokręci, pośpiewa, to może nawet da radę.

Dane DeHaan i Rutger Hauer na propsie.
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Co kto lubi. Mi sie w roli Enchantress bardzo podobała, kiedy nie odstawiała tych akcji rodem z The Ring

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon