Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Venom (2018)
Dobra, ale wtedy to miał być spin-off tylko o Black Cat (a nie babski team-up) i mieli w TASM2 "Felicię" , więc powiedzmy, że były przynajmniej jakieś podstawy i jakiś tam sens by to robić. Teraz nie mają nic, a próbują wyciągać z kapelusza co się da.

W ogóle te filmy o villainach jakoś zazwyczaj są anulowane (wszystkie spider-verse spin-offy) albo zmienia się ich koncepcja (X-Men Origins:Magneto ---> First Class), a jak już jeden zrobili (SS) to się okazał denny tylko niestety zarobił, więc Sony (i Warner) już kombinują dalej.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Podobno Venom ma mieć R-kę, jest określany jako horror SF.
http://www.joblo.com/movie-news/venom-will-reportedly-be-an-r-rated-kickoff-at-a-sony-marvel-universe-188?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Odpowiedz
No i spoko, zawsze to jakiś bodziec, który wzbudzi moje, póki co zerowe, zainteresowanie.

Odpowiedz
Do czasu jakiegoś trailera nie wierzę w powstanie tego absurdalnego projektu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Tyle znam Venoma co z TM-Semic i serialu animowanego, ale może dałoby się to jakoś ugryźć jako opowieść o opętaniu, o chęci uleczenia raka i uratowania życia prowadzącej w objęcia "złych mocy" które przejmują kontrolę i domagają się działań. Wiem, Veonom i Spider-Man są praktycznie jednością i brzmi to jak kręcenie filmu o Jokerze posiłkując się jego genezą z Zabójczego żartu bez udziału Batmana. Jednak to na tyle fascynująca postać, że chciałbym zobaczyć solowy film o niej nawet bez Pajęczaka.

Odpowiedz
No ale Venom jak wszyscy wiedzą powstał dlatego, że Eddie Brock przejął symbiota po Peterze Parkerze, który wcześniej zalazł mu mocno za skórę co w dużej mierze było przyczyna nienawiści Venoma do Spider-mana. Jeżeli chcą zrobić film z originem nie wiem co wymyślą, by ominąć postać Spideya.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Był taki film "Gatunek 2", o czarnej mazi, która opętała astronautę, a on potem ruchał co popadnie i roznosił zarazę. Ten Venom to będzie dokładnie coś takiego minus seks, czyli jakby nie patrzeć - less fun
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Jedynka średnio mi się podobała, dwójki nigdy nie ruszyłem. Obawiam się, że masz rację :)

Odpowiedz
Pojawiło się pierwsze nazwisko w kontekście tego, kto mógłby stanąć za kamerą. Według mediów Sony upatrzyło sobie Adiego Shankara.. Gość z zerowym doświadczeniem jesli chodzi o reżyserie. Zamiast tego wyprodukował przed kilkoma laty krótkimetraż "Venom: Truth in Journalism", który opowiadał historię Eddiego Brocka. Niby to ma być głównym argumentem.

Facet zdecydowanie bardziej kojarzony z działalności producenckiej - Kaznodzieja z karabinem, Dredd czy Przetrwanie. Teraz miałby stanąć za kamerą blockbustera? Średnio to widzę.

Odpowiedz
Wygląda to tak jakby lubili krótkometrażówkę, ale niezbyt lubili inne filmy jej reżysera Joe Lyncha: Drogę bez powrotu 2, Everly i Knights of Badassdoom.

Odpowiedz
W ogóle to sam koncept tego Uniwersum Spider-Mana bez Spider-Mana wygląda dziwnie. Sony oprócz Venoma już planuje kolejny film. Oni chcą zbudować świat z postaci znanych z komiksów o Pajączku :)

Oprócz Venoma ma powstać też projekt o Silver Sable i Black Cat. Co więcej - projekt ma ruszyć już jesienią, podobnie zresztą jak Venom :D

https://www.comicbookmovie.com/spider-man/that-black-cat-silver-sable-movie-may-be-coming-sooner-than-expected-a149976

Odpowiedz
A o czym była mowa stronę wcześniej?

Odpowiedz
Tom Hardy będzie Venomem, Fleischer reżyseruje. Huh.

http://deadline.com/2017/05/venom-movie-tom-hardy-eddie-brock-sony-marvel-film-1202098343/
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
O shit, son.

[Obrazek: hardyvenom.jpg]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Ten moment gdy projekt z totalnie obojętnego wskakuje na listę must see.

Niech tego nie spieprzą, błagam.

Odpowiedz
No, no, no.. Sony Pictures tonie niczym Titanic i.. rzuca takimi zajebistymi castingami -.-

Nie jestem przekonany czy im się to uda, ale zaczynam dostrzegać plusy, że to nie będzie część MCU. Co więcej, co raz bardziej przekonuje się, że deal Sony z Marvelem był ich gigantycznym błędem. Zdecydowanie bardziej wolałbym zobaczyć konfrontacje Pajęczaka (Garfielda) z Venomem w tym pseudo-horrorze z Rką, niż Spide'a wśród Avengersów.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Spider-Man z kategorią R? A może by tak zejść na ziemię?

Odpowiedz
(19-05-2017, 20:34)Mierzwiak napisał(a): Ten moment gdy projekt z totalnie obojętnego wskakuje na listę must see.

Niech tego nie spieprzą, błagam.
Ja bym nie przesadzał z "must see". Fleischer od czasu "Zombieland" niczego szczegolnego nie zrobił raczej. Hardy to super casting, ale ja też przypomniałem sobie, że miał grać Flagga w "Suicide Squad". No i kurde, Sama Fishera w "Splinter Cellu" niby też ma grać a cisza. Tak samo "100 Bullets". Wiec poczekamy na rozwój sytuacji - czy w ogole cos z tego bedzie.

Ale, no, sam casting zrobil na mnie pozytywne wrazenie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
@Mierzwiak

Ale ja mówiłem o "Venomie". Tzn. o konfrontacji Spider-mana i Venoma w jego filmie :) Pająk mógłby tam być 3-cio planowym bohaterem, który dostał ostro wciry od czarnego charakteru i tyle. Zresztą abstrahując od tego.. z wszystkiego da się zrobić R-kę, a Pająk w takiej konwencji byłby czymś świeżym.

Czy przypadkiem wersja Camerona nie oscylowała wokół tej granicy PG-13/Rka i dlatego projekt trafił do kosza?
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Cytat:Tom Hardy będzie Venomem

[Obrazek: today-omg-jaw-dropping-reaction-shot-gif-video-2.gif]

No dobra, teraz jestem zainteresowany. Tylko niech jednak dadzą tam Spider-Mana, nawet na drugim planie - jakiegokolwiek, najlepiej Garfielda :) W sumie co im szkodzi, mogą mieć dwóch Spider-Manów - jeden w MCU, a drugi niech się przewija w tle w tych spin-offach.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon