Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Venom (2018)
Dobra, ale wtedy to miał być spin-off tylko o Black Cat (a nie babski team-up) i mieli w TASM2 "Felicię" , więc powiedzmy, że były przynajmniej jakieś podstawy i jakiś tam sens by to robić. Teraz nie mają nic, a próbują wyciągać z kapelusza co się da.

W ogóle te filmy o villainach jakoś zazwyczaj są anulowane (wszystkie spider-verse spin-offy) albo zmienia się ich koncepcja (X-Men Origins:Magneto ---> First Class), a jak już jeden zrobili (SS) to się okazał denny tylko niestety zarobił, więc Sony (i Warner) już kombinują dalej.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Podobno Venom ma mieć R-kę, jest określany jako horror SF.
http://www.joblo.com/movie-news/venom-will-reportedly-be-an-r-rated-kickoff-at-a-sony-marvel-universe-188?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Odpowiedz
No i spoko, zawsze to jakiś bodziec, który wzbudzi moje, póki co zerowe, zainteresowanie.

Odpowiedz
Do czasu jakiegoś trailera nie wierzę w powstanie tego absurdalnego projektu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Tyle znam Venoma co z TM-Semic i serialu animowanego, ale może dałoby się to jakoś ugryźć jako opowieść o opętaniu, o chęci uleczenia raka i uratowania życia prowadzącej w objęcia "złych mocy" które przejmują kontrolę i domagają się działań. Wiem, Veonom i Spider-Man są praktycznie jednością i brzmi to jak kręcenie filmu o Jokerze posiłkując się jego genezą z Zabójczego żartu bez udziału Batmana. Jednak to na tyle fascynująca postać, że chciałbym zobaczyć solowy film o niej nawet bez Pajęczaka.

Odpowiedz
No ale Venom jak wszyscy wiedzą powstał dlatego, że Eddie Brock przejął symbiota po Peterze Parkerze, który wcześniej zalazł mu mocno za skórę co w dużej mierze było przyczyna nienawiści Venoma do Spider-mana. Jeżeli chcą zrobić film z originem nie wiem co wymyślą, by ominąć postać Spideya.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Był taki film "Gatunek 2", o czarnej mazi, która opętała astronautę, a on potem ruchał co popadnie i roznosił zarazę. Ten Venom to będzie dokładnie coś takiego minus seks, czyli jakby nie patrzeć - less fun
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Jedynka średnio mi się podobała, dwójki nigdy nie ruszyłem. Obawiam się, że masz rację :)

Odpowiedz
Pojawiło się pierwsze nazwisko w kontekście tego, kto mógłby stanąć za kamerą. Według mediów Sony upatrzyło sobie Adiego Shankara.. Gość z zerowym doświadczeniem jesli chodzi o reżyserie. Zamiast tego wyprodukował przed kilkoma laty krótkimetraż "Venom: Truth in Journalism", który opowiadał historię Eddiego Brocka. Niby to ma być głównym argumentem.

Facet zdecydowanie bardziej kojarzony z działalności producenckiej - Kaznodzieja z karabinem, Dredd czy Przetrwanie. Teraz miałby stanąć za kamerą blockbustera? Średnio to widzę.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Wygląda to tak jakby lubili krótkometrażówkę, ale niezbyt lubili inne filmy jej reżysera Joe Lyncha: Drogę bez powrotu 2, Everly i Knights of Badassdoom.

Odpowiedz
W ogóle to sam koncept tego Uniwersum Spider-Mana bez Spider-Mana wygląda dziwnie. Sony oprócz Venoma już planuje kolejny film. Oni chcą zbudować świat z postaci znanych z komiksów o Pajączku :)

Oprócz Venoma ma powstać też projekt o Silver Sable i Black Cat. Co więcej - projekt ma ruszyć już jesienią, podobnie zresztą jak Venom :D

https://www.comicbookmovie.com/spider-man/that-black-cat-silver-sable-movie-may-be-coming-sooner-than-expected-a149976
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
A o czym była mowa stronę wcześniej?

Odpowiedz
Tom Hardy będzie Venomem, Fleischer reżyseruje. Huh.

http://deadline.com/2017/05/venom-movie-tom-hardy-eddie-brock-sony-marvel-film-1202098343/
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
O shit, son.

[Obrazek: hardyvenom.jpg]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Ten moment gdy projekt z totalnie obojętnego wskakuje na listę must see.

Niech tego nie spieprzą, błagam.

Odpowiedz
No, no, no.. Sony Pictures tonie niczym Titanic i.. rzuca takimi zajebistymi castingami -.-

Nie jestem przekonany czy im się to uda, ale zaczynam dostrzegać plusy, że to nie będzie część MCU. Co więcej, co raz bardziej przekonuje się, że deal Sony z Marvelem był ich gigantycznym błędem. Zdecydowanie bardziej wolałbym zobaczyć konfrontacje Pajęczaka (Garfielda) z Venomem w tym pseudo-horrorze z Rką, niż Spide'a wśród Avengersów.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Spider-Man z kategorią R? A może by tak zejść na ziemię?

Odpowiedz
(19-05-2017, 20:34)Mierzwiak napisał(a): Ten moment gdy projekt z totalnie obojętnego wskakuje na listę must see.

Niech tego nie spieprzą, błagam.
Ja bym nie przesadzał z "must see". Fleischer od czasu "Zombieland" niczego szczegolnego nie zrobił raczej. Hardy to super casting, ale ja też przypomniałem sobie, że miał grać Flagga w "Suicide Squad". No i kurde, Sama Fishera w "Splinter Cellu" niby też ma grać a cisza. Tak samo "100 Bullets". Wiec poczekamy na rozwój sytuacji - czy w ogole cos z tego bedzie.

Ale, no, sam casting zrobil na mnie pozytywne wrazenie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
@Mierzwiak

Ale ja mówiłem o "Venomie". Tzn. o konfrontacji Spider-mana i Venoma w jego filmie :) Pająk mógłby tam być 3-cio planowym bohaterem, który dostał ostro wciry od czarnego charakteru i tyle. Zresztą abstrahując od tego.. z wszystkiego da się zrobić R-kę, a Pająk w takiej konwencji byłby czymś świeżym.

Czy przypadkiem wersja Camerona nie oscylowała wokół tej granicy PG-13/Rka i dlatego projekt trafił do kosza?
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Cytat:Tom Hardy będzie Venomem

[Obrazek: today-omg-jaw-dropping-reaction-shot-gif-video-2.gif]

No dobra, teraz jestem zainteresowany. Tylko niech jednak dadzą tam Spider-Mana, nawet na drugim planie - jakiegokolwiek, najlepiej Garfielda :) W sumie co im szkodzi, mogą mieć dwóch Spider-Manów - jeden w MCU, a drugi niech się przewija w tle w tych spin-offach.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon