Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Venom (2018)
(19-05-2017, 21:20)zombie001 napisał(a): z wszystkiego da się zrobić R-kę, a Pająk w takiej konwencji byłby czymś świeżym.
Podpowiem ci: figurki, plecaki, kolorowanki, kubki, pościel and all that crap. Spider-Man to marka, nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobi filmu dla dorosłych z idolem dzieci i młodzieży, rezygnując jednocześnie z potencjalnych milionów z tych wszystkich licencji.

I nie, Logan nie jest dowodem na to, że nie mam racji, bo Wolverine nigdy nie miał w popkulturze takiego statusu jak Pajączek, a jeśli chodzi o serię X-Men, zdaje się że X2 był ostatnim filmem, z którego wypuszczono zabawki.

Odpowiedz
To chyba akurat już problem wynikający z tego, że kto inny ma prawa do robienia filmów, a kto inny do wypuszczania zabawek. Z drugiej strony to z Pajączkiem jest chyba podobnie, ale nie znam szczegółów.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Możliwe, chyba nawet gdzieś o tym czytałem.

Tak czy siak dajcie znać jak Spider-Man wystąpi w filmie z Rką, najlepiej jeszcze za mojego życia :)

Odpowiedz
(19-05-2017, 20:14)Crov napisał(a): Tom Hardy będzie Venomem, Fleischer reżyseruje. Huh.

http://deadline.com/2017/05/venom-movie-tom-hardy-eddie-brock-sony-marvel-film-1202098343/

Jestem ostro wstawiony i pierwsze co przeczytałem to że Fincher reżyseruje a Hardy Venomem. Zawiesiłem się na 15 minut, przemyślałem swoje życie oraz rozwój ludzkości od jednokomórkowca po zejście z drzewa i wtedy doczytałem że Fleischer reżyseruje a Hardy Venomem. I jestem tylko zaskoczony. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Najbardziej absurdalny projekt o jakim słyszałem właśnie stał się jeszcze bardziej absurdalny! Co skłoniło Hardy'ego do wzięcia tej roli? :O

Odpowiedz
Podobno jest osobiście wielkim fanem tej postaci. No i chyba to świetny wybór, btw? A z pewnością lepszy niż Topher Grace :D
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
:D

[Obrazek: lnm6pPq.png]

Odpowiedz
[Obrazek: bane-vs-venom-by-andy-timm.jpg]

Ta grafika nabiera teraz nowego znaczenia. :)

Odpowiedz
(19-05-2017, 21:34)Mierzwiak napisał(a): Podpowiem ci:

Nie musisz mi podpowiadać. To że studio nie ma jaj, bo hajs się musi zgadzać, to już inna kwestia. Aczkolwiek... istniałaby możliwość, aby obejść ten problem. Sony mógł zrobić TASM3  i wypuścić to z "Venomem" w jednym roku, w krótkim odstępie czasu. Mieliby hajs z zabawek bazujących na TASM, a fanom można by dać Pajęczaka (kolejny raz powtarzam, w roli 2/3-cio planowej) w filmie z Rką. 

(20-05-2017, 10:13)Pitero napisał(a): Podobno jest osobiście wielkim fanem tej postaci. 

Ehe, ale to akurat niekoniecznie coś dobrego. Fanboizm mógł mu zamglić jasność umysłu, gdy czytał scenariusz i skończy się to na: świetnym Hardym w ultra-przeciętnej adaptacji komiksu. Pragnę tylko wam przypomnieć, że on niemal zagrał w tym paździerzu Ayera i - o zgrozo - zachwalał scenariusz. Nie ma co się oszukiwać, Hardy, podobnie zresztą jak Fassbender, to świetny aktor, ale obydwaj dość chooyowo dobierają ostatnio role. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Już widzę jak Sony robi TASM3 równolegle do filmów z Hollandem :D :D :D

Cytat:ale oboje dość

Ała.

Odpowiedz
Cytat:Już widzę jak Sony robi TASM3 równolegle do filmów z Hollandem :D :D :D

W sumie why not? :)

Cytat:ale oboje dość chooyowo dobierają ostatnio role.

Który z nich jest kobietą?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(20-05-2017, 15:20)Gieferg napisał(a): W sumie why not? :)
W sumie racja, Sony tak bardzo się ostatnio pogrąża że nawet pasowałoby to do ich obecnego wizerunku :)

Odpowiedz
(20-05-2017, 14:58)zombie001 napisał(a):
(19-05-2017, 21:34)Mierzwiak napisał(a): Podpowiem ci:

Nie musisz mi podpowiadać. To że studio nie ma jaj, bo hajs się musi zgadzać, to już inna kwestia. Aczkolwiek... istniałaby możliwość, aby obejść ten problem. Sony mógł zrobić TASM3  i wypuścić to z "Venomem" w jednym roku, w krótkim odstępie czasu. Mieliby hajs z zabawek bazujących na TASM, a fanom można by dać Pajęczaka (kolejny raz powtarzam, w roli 2/3-cio planowej) w filmie z Rką.
Co by to zmieniło? Przeciez oba filmy trzeba byłoby wyprodukować za pieniądze. Wiec co za roznica, czy zrobią TASM3 i Venoma rok pozniej czy tydzień później? :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(20-05-2017, 15:20)Gieferg napisał(a): Który z nich jest kobietą?

Już żaden. Mój błąd, bo zanim wpisałem Fassbendera, była tam Johanson, która ostatnio robi za kaskaderkę w filmach akcji zamiast grać! :P

@Crov
Mierzwiak pisał o tym, że nie opłaca się studiu robić R-rated Spide'a więc uznałem, że solo z nim w PG-13 i "Venom" w Rce z jego występem, wypuszczone w bliskim okresie, da swego rodzaju efekt synergii obu produkcjom i całościowo zwiększy też zyski z zabawek, kubków i całego tego dziadostwa.   

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
https://mcuexchange.com/confirmed-black-cat-venom-part-universe-spider-man-homecoming/

Idę po popcorn. ;)

Odpowiedz
To kiedy moderacja przenosi ten temat do właściwego działu :)? 

Odpowiedz
Ciekawe czy sami się ogarnęli czy ogólnoświatowe zdziwienie ich do tego popchnęło? :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie jarałbym się na waszym miejscu. Raczej poczekał na potwierdzenie z pewniejszego źródła.

Feige, który siedział obok Pascal, gdy o tym mówiła, zrobił minę w stylu "Ale o co chodzi o.O.", a i Pascal nie wyglądała na osobę, która wie co mówi...

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
Pascal kiedykolwiek wiedziała co mówi? Dopiero co pieprzyła coś o niepewnej przyszłości Spider-Mana w MCU, a teraz wyskakuje z czymś takim.

Oczywiście jutro albo pojutrze te brednie zostaną zdementowane, no ale internety już podchwyciły.

Odpowiedz
Majaczenie. 
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon