Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Venom (2018)
shamar, odpowiesz?

Cytat:
shamar napisał(a):Tak ciężko dostrzec tą normę, że filmy Marvela mają specjalne traktowanie?
Ciężko bo nic takiego nie ma miejsca. Co jest niby tego powodem? Są specjalnie traktowane bo...? Już pierwszy Iron Man zebrał świetne recenzje, już wtedy spisek miał miejsce czy jeszcze nie? Od którego filmu się zaczął? Marvel spoza MCU się liczy czy nie? Jeśli nie to dlaczego? Przecież współprodukowali, a na początku było logo Marvela, tak uwielbiane! filmy jak Daredevil, Blade: Trinity, Elektra, Fantastic Four, Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, X-Men Origins: Wolverine, Fant4stic czy X-Men: Apocalypse.

@Monika
Który youtuber został opłacony za recenzję którego filmu?

Odpowiedz
Odpowiem jak zrobię (wspomniane) zestawienie w którym bezsprzecznie udowodnię, że krytycy uwzięli się na filmy DCU (z wyjątkiem "feministycznego", potwierdzającego regułę) ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Krytycy się uwzięli. Fani się uwzięli. Widzowie się uwzięli. Nawet studio się uwzięło i zmienia każdy film w jakich desperackich działaniach zaraz przed premierą.

Może to coś znaczy? Weź to pod uwagę też. Twoje bezsprzeczne wnioski mogą być bliżej, niż myślisz :-)
.

Odpowiedz
Nieprzypadkowo wspomniałem wspominany (przez kogoś) MoS. Powtórzę się TEN "MoS" czyli najlepszyz filmów DCU, który na RT jest notowany niżej od najgorszych filmów Marvela. I co ciekawe ocena "krytyków" to 55/100 kiedy już ocena widzów to... 7,5/10.

Na drugim biegunie, jak też już pewnie wspominałem "hit i arcydzieło" Black Panther ze średnią 92/100... To śmieszne nawet nie jest.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(12-10-2018, 19:41)shamar napisał(a): najlepszyz filmów DCU, który na RT jest notowany niżej od najgorszych filmów Marvela
Czyli wszystko sprowadza się do tego że boli cię dupa bo krytycy i widzowie mają inne zdanie niż ty. Nie można było tak od razu? Nie traciłbym czasu na czytanie tego.

Od dzisiaj przed wystawieniem filmowi oceny pytam się ciebie o zdanie, jak widać tylko ty masz prawo decydować o tym jak dany film ma być odbierany na świecie. (LOOOOOL)

Odpowiedz
Jacy widzowie? Przecież wyraźnie zaznaczyłem, że ocena widzów to 7,5/10. A to jednak ocena bardzo pozytywna.

Odpowiedz
Wiesz w przypadku ilu filmów krytycy rozminęli się w ocenach z widzami?

To teraz wyjaśnij mi to:

Thor
Krytycy: 57/100
7,1/10

Iron Man 2
Widzowie: 6,4/10

Thor: The Dark World
Krytycy: 55/100
Widzowie: 7,2/10

Odpowiedz
Dodam tylko swojego ulubieńca:

Star Wars: The Last Jedi

Krytycy: 91%
Widzowie: 45%

Za Zgniłymi Pomidorami.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ej, ale oceny TLJ zaniżał Putin zakładający multikonta albo inny und3r, czy jakoś tak :)

Odpowiedz
(12-10-2018, 20:44)Mierzwiak napisał(a): Wiesz w przypadku ilu filmów krytycy rozminęli się w ocenach z widzami?

To teraz wyjaśnij mi to:

Thor
7,1/10

Iron Man 2
Widzowie: 6,4/10

Thor: The Dark World
Krytycy: 55/100
Widzowie: 7,2/10

Ciągle jest to jednak mniejszy rozstrzał niż z "MoS".

Odpowiedz
Ahaaaa, czyli filmy Marvela dostają z automatu wysokie oceny, a jak nie dostają to nie bierzesz tego pod uwagę bo nie i ch*j, a tak w ogóle to liczy się różnica w ocenach między widzami i krytykami ale tylko wtedy kiedy stwierdzisz że pasuje pod twoją tezę.

Bye.

Odpowiedz
Czego nie kapujesz w tym, że nawet najgorsze filmy Marvela są oceniane lepiej niż filmy DC? Paździerz Marvela ma 50% a paździerz DC 25 (chyba SS tyle ma). Widać różnicę? Paździerz Marvela jest uważany za film średni a dobry film DC za "co najwyżej średni".

A robi się jeszcze ciekawiej jak weźmie się np. BvS, który ma... 27% przy 63% widzów. Oczywiście to super-obiektywne RT (to samo, które za najlepszy film uznaje "Black Panther")
Przy MC jest już lepiej bo dają tam 44 od krytyków ale też wyżej od widzów 7.0.

Odpowiedz
Czego nie kapujesz w tym że "najgorsze filmy Marvela" i "dobry film DC" to tylko i wyłącznie twoje opinie? Dlaczego przedstawiasz je jako obiektywne fakty podważane przez krytyków?

Odpowiedz
Dostałem ostatnio darmowe bilety jako prezent od banku za rozbudowanie konta to się przeszedłem, bo nic innego w sumie i tak nie grali. I bardzo pozytywnie się rozczarowałem. Nie wiem, o co ten ból dupy cały, bo jak na taką lajtową bzdurkę (którą film w żadnym momencie nie udaje, że nie jest) to był całkiem przyjemny seans. Jak dla mnie lepsze niż całe MCU razem wzięte i pomnożone przez siebie.

+ Tom Hardy w końcu gra coś innego niż zatwardzenie z wadą wrodzoną mowy
+ mała skala konfliktu (no, do dennego finału)
+ fajny humor, ze znośną ilością pajacowania
+ dość pomysłowe sceny akcji
+ wyciska, co się da z PG-13 (złamania otwarte, faki)
+ zabawna relacja Toma Hardy'ego z pasożytem
+ niestandardowy wątek miłosny

- brak eRki w filmie o gościu z pasożytem z kosmosu zjadającym głowy swoich przeciwników
- słaby bad guy
- w finale to jedna wielka CGI sraka

Taka miła odmiana i odtrutka po standardowych pierdołach Marvela.

7/10
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Podpisałbym się pod tym ale jest jedno ale...

Cytat: Jak dla mnie lepsze niż całe MCU razem wzięte
[Obrazek: tenor.gif]
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Domestic: $142,802,151 37.8%
+ Foreign: $235,300,000 62.2%
= Worldwide: $378,102,151
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Jaki budżet?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
100 baniek
.

Odpowiedz
(14-10-2018, 05:08)Hitch napisał(a): + Tom Hardy w końcu gra coś innego niż zatwardzenie z wadą wrodzoną mowy

Ktoś tu chyba przespał 3/4 filmografii tego aktora.

Odpowiedz
Komuś po prostu nie staje na jego widok.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon