Wątek dla twardzieli - jakich filmów nie zobaczę i dlaczego
A czym się różni film biograficzny od quasibiograficznego?

Odpowiedz
Tym, że ma przeinaczone lub podkoloryzowane fakty. Lub obydwa.
Ktoś napisze, że każdy film biograficzny tak ma. Z tym, że ja mam na myśli odstępstwa w stylu "Smok - historia Bruca Lee".
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ja nie obejrzę 99% horrorów, które powstały i 99% które dopiero się kręcą/wchodzą/wejdą do kin.Głównie tych o duchach, zjawach, nawiedzonych domach itp. bo o zombie czy stworach z kosmosu to jeszcze, jeszcze.Głupie, wiem, ale jakiś uraz z dzieciństwa i wybujała wyobraźnia sprawiają, że boję się panicznie takich filmów i unikam jak ognia.I choćby powstało jakieś genialne dzieło z tym gatunku nie obejrzę i koniec.Trauma na resztę życia;)

Odpowiedz
Pussy ;)

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jak śmiesz, goń się "twardzielu" ;)

Odpowiedz
"Maniaca" obejrzyj, bo warto. No i o duchach nie jest.:)

Odpowiedz
99% artystycznego europejskiego gówna ;)

Dlaczego? Bo albo pretensjonalne, albo o niczym.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
uwielbiam wręcz takie wypowiedzi jak ta powyżej

Odpowiedz
Jak dla mnie, to mogłoby nie istnieć żadne kino za wyjątkiem amerykańskiego i brytyjskiego. Deal with it :).

Odpowiedz
(23-06-2013, 12:56)Grievous napisał(a): 99% artystycznego europejskiego gówna ;)

Dlaczego? Bo albo pretensjonalne, albo o niczym.

Dobrze, że to napisałeś, już wiem, żeby nie traktować cie poważnie.

(23-06-2013, 17:40)Perfik napisał(a): Jak dla mnie, to mogłoby nie istnieć żadne kino za wyjątkiem amerykańskiego i brytyjskiego. Deal with it :).

Zasmuca mnie taka ignorancja :(
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Poczęło się od "jakiego filmu nie obejrzę"... przeszło przez "filmów kogo nie obejrzę"...
2ga strona tematu a już mamy rasizm kina narodowego. Tylko patrzeć jak ktoś napisze, że w ogóle niczego nie będzie oglądał (oprócz "Klanu").

Odpowiedz
Napisał koleś, któremu nic się nie podoba.

Odpowiedz
(23-06-2013, 17:40)Perfik napisał(a): Jak dla mnie, to mogłoby nie istnieć żadne kino za wyjątkiem amerykańskiego i brytyjskiego. Deal with it :).
nie moja sprawa, po prostu tracisz wiele wspaniałych filmów

Odpowiedz
Przecież nie napisałem, że nie oglądam, tylko, że mogło by nie istnieć :).

Odpowiedz
(23-06-2013, 23:33)Perfik napisał(a): Napisał koleś, któremu nic się nie podoba.

Tylko nie koleś bo Ci tą budkę rozp... ;)

Ale widzisz pewną symboliczną różnicę pomiędzy: "nie obejrzę czegoś bo tak " a "oglądałem i nie podobało mnie się"? Widzisz?

Odpowiedz
Cytat:"filmów kogo nie obejrzę"

"Czyich", "CZYICH"! Nie "kogo", gamoniu.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(23-06-2013, 23:53)Perfik napisał(a): Przecież nie napisałem, że nie oglądam, tylko, że mogło by nie istnieć :).
No ale jakby nie istniało, to wielu reżyserów niczego by nie kręciło, a co za tym idzie nie miałoby szansy zaistnieć w Hollywood, jak chociażby Alfonso Cuaron.

Oglądać kina zagranicznego nie musisz, ale z myślenia Cię to nie zwalnia ;)

Odpowiedz
(24-06-2013, 06:15)Hitch napisał(a):
Cytat:"filmów kogo nie obejrzę"
"Czyich", "CZYICH"! Nie "kogo", gamoniu.

Wiem parówo ale uznałem, że egzotycznie brzmi.

Odpowiedz
Ja tam na dzień dzisiejszy wiem że na pewno nigdy nie obejrzę "Avatara" Camerona co pewnie powiększy się z czasem o sequele :) Ale to już zapewne wszyscy wiedzą, więc po prostu dobiłem sobie kolejnego posta :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Shamar, ty to w ogóle cały jesteś taki egzotyczny. Ty pluszowa maskoteczko nasza, ty, ty, ty <ciągnie za policzek>

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon