W krzywym zwierciadle... czyli Griswoldowie :)
[Obrazek: advicegriswalds-7162014-224739_panoramic.jpeg]

Jedna z moich ulubionych serii komediowych z lat 80/90-tych, od lat wracam regularnie do pierwszej i trzeciej części (ta jest obowiązkowym punktem programu rok w rok w okresie świątecznym), lubię także "Wakacje w Vegas" choć już trochę mniej. Jedynie z częścią europejską zawsze miałem problem, coś tam ewidentnie nie zagrało, nie oglądało mi się jej tak dobrze jak reszty i zdarza mi się do niej wracać nieporównanie rzadziej. No ale nawet średnio udane "Europejskie wakacje" wypadają świetnie w porównaniu z tym, co nam zaserwowano w tym roku...

W nowym zwierciadle: Wakacje - seans jakoś przetrwałem, niby kilka razy się uśmiechnąłem ale nie mogę już sobie przypomnieć z jakiego powodu. Jeden moment dobrze obrazuje problem tego filmu - scena na zetknięciu czterech stanów - powinna się skończyć dokładnie w momencie z "niespodzianką", ale nie, ciągną to dalej przez kilka minut kompletnie nie mając pomysłu.
Ogólnie lipa, omijać z daleka, chyba że kogoś bawią żarty o pedofilach (WTF?). Dumb & Dumber To jest przy tym arcydziełem.

D'Angelo zrobiła sobie z twarzą coś takiego, że ewidentnie starali się jej nie pokazywać :D

Wakacje - 9/10
Europejskie wakacje - 5/10
Witaj święty Mikołaju - 9/10
Wakacje w Vegas - 7/10
Wakacje (2015) - 2/10

Był jeszcze świąteczny spinoff z kuzynem Eddiem, ale nie widziałem i nie zamierzam bo nie słyszałem o tym niczego dobrego.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Cytat:Był jeszcze świąteczny spinoff z kuzynem Eddiem, ale nie widziałem i nie zamierzam bo nie słyszałem o tym niczego dobrego.

Widziałem ze 20 minut - niedorobiony, żenujący śmieć.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Właściwie regularnie wracam tylko do Świątecznych wakacji (polski tytuł - worst ever!), chociaż jedynka też ma duży urok. Europejskie mają parę żartów, które wciąż bawią, ale generalnie to mocno wymuszony film. Vegas natomiast wchodzi o dziwo bez popity, choć ponad przeciętność się to również nie wybija. Remako-rebooto-sequela nawet nie zamierzam tykać na ostrym haszyszu.

Wakacje - 7/10
Europejskie wakacje - 5/10
Witaj święty Mikołaju - 10/10
Wakacje w Vegas - 5/10
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Vacation (2015)

Po drugim seansie (chmielowym) podnoszę o 2 oczka na 6/10. Jakieś 5 razy lepsze niż gówniane "Ghostbusterki".

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
6/10 dla tego filmu? Chyba za dużo było tego piwa.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
shamar, lesby żadnej tam nie wypatrzyłeś albo innego gejucha?

Odpowiedz
Norman Reedus grał "miłośnika dzieci" ponoć :) Sam ten żart był lepszy niż wszystkie razem wzięte z tamtego filmu :)

W ogóle, ten humor fekalny nie pasował do tej serii ale... co tam.

Odpowiedz
Będzie serial:
https://movieweb.com/vacation-tv-show-the-griswolds-hbo-max/

To chyba nienajlepszy pomysł. Już wolałbym sequel filmu z 2015.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Powaliło ich już z tymi serialami

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon