Warner Bros. oznacza swoją stronę jako portal piracki
#1
Cytat:Studio filmowe Warner Bros. walczy z piractwem w sieci tak intensywnie, że przypadkiem zgłosiło do Google własny portal.

Warner Bros. aktywnie walczy o to, by w wyszukiwarcWidzimy też, że Vobile na prośbę Warner Bros. zgłosiło podstronę Amazonu z filmem Mroczny Rycerz. Dziennikarze TorrentFreak zauważają również, że na liście znajdują się podstrony sklepu Sky Cinema, a nawet oficjalna strona filmu Batman - Początek na IMDb.

Google zdało sobie sprawę z błędów firmy Vobile i studia Warner Bros., dlatego też firma nie podjęła żadnych działań wobec Amazona, Sky i IMDb. Podstrony warnerbros.com jednak nadal są pod lupą internetowego giganta.e Google nie pokazywały się strony pirackie z ich treściami. W tym roku studio zgłosiło ponad 4 miliony adresów, które podobno łamią prawo autorskie. Robi to z pomocą antypirackiej firmy Vobile, która działa w jego imieniu.

W tym tygodniu zgłoszono kolejne witryny do usunięcia z wyszukiwarki. Okazało się, że niektóre podane adresy należą do… samego studia Warner Bros. Jest to m.in. oficjalna strona filmu Mroczny Rycerz z 2008 roku, hitu Matrix oraz dramatu Szczęściarz.A powinni im to wykasować z wyszukiwarki skoro sami o to proszą.

Odpowiedz
#2
I na chooy zaraz nowy temat skoro jest ten?

http://forum.film.org.pl/Thread-W%C5%82asno%C5%9B%C4%87-intelektualna-piractwo-ACTA-i-inne-takie-sprawy--2541?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości