Watchmen (2009) reż. Zack Snyder
http://www.cbr.com/watchmen-r-rated-animated-movie/
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
I co, zrobią z tego 75 minutowy filmik z kijową animacją? Meh.

Odpowiedz
Na cholerę to, motion comic z 2008 roku nie wystarczy?

Odpowiedz
Prędzej podpięcie się pod ostatnią modę na "animacje dla dorosłych". Pas.

Odpowiedz
Dodaję w ramach ciekawostki i ukrywam w spoilerze, bo może ktoś czyta na bieżąco DC Comics.

Odpowiedz
Jest coś absurdalnego w Batmanie, który zaparzył sobie kawę/herbatę do czytania, ale nie zdjął maski. j***** fetyszysta :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
O ile rzeczywiście zaparzył sobie kawę, a nie znalazł się w miejscu w którym ta kawa już stała na biurku, a którą Batman olał by skupić uwagę na dzienniku. Mi nie przeszkadza to, że wplątali Watchmenów w główną linię fabularną, bo jeśli ktoś uznaje Watchmenów za dzieło wybitne nie warte głównego uniwersum DC, to może to olać, bo akcja dzieje się po, więc w żaden sposób nie miesza w oryginalnej historii którą ktoś dalej może uważać za stand alone. Ja tak czy owak czekam na premierę "Doomsday Clock", pewne tajemnice już się rozwiązały i mimo wszystko dalsza lektura historii związanej z Manhattanem wywołuje lekki dreszczyk.

Odpowiedz
(05-09-2017, 19:00)Proteus napisał(a): Jest coś absurdalnego w Batmanie, który zaparzył sobie kawę/herbatę do czytania, ale nie zdjął maski. j***** fetyszysta :)

A sam pomysł...no debilny po prostu.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Materiał testowy z niedoszłej ekranizacji w reżyserii Davida Haytera:

Odpowiedz
Głos Stevensona jest mega. Bez tej komicznej chrypy, za to monotonny i pozbawiony uczuć - tak powinien brzmieć Rorschach.

Odpowiedz
2,5 roku i 8 postów temu Mierzwiak znowu załącza ten materiał. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Coś Ci się pomyliło.

Odpowiedz
Widzę ten sam filmik w poście nr 962.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie pij tyle.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Post 962 napisał nawrocki i nie ma tam zadnego filmiku.
W poście 963 jest pierwszy rozdział ruchomego komiksu o którym, eee, piszę w tym samym poście.

Zmien przeglądarkę albo dilera ;)

Odpowiedz
Post 962 napisał Mierzwiak ale jak zwykle zapomina, że jako moderator widzi też posty usunięte przez użytkowników w związku z czym ma inną numerację :P
Tak czy inaczej jest tam inny filmik.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Nr posta się wyjaśnił a co do filmiku to po kilku odświeżeniach wyparował zupełnie. Czytaj nie wyświetla mi zupełnie wrzuconego tam filmiku.
ZOSTAWCIE WIĘC MOJEGO DILERA W SPOKOJU!!!!!

:D

Odpowiedz
Odbiegliście od sedna, koledzy. A sedno jest takie, że Stevenson brzmi zajebiście jako Rorschach, materiał testowy wygląda dobrze, a Snyder jest gupi.
Chociaż wolę Wilsona w roli Dana, ale Glen daje radę.

Odpowiedz
Głos może i tak ale taki wielki Kovacs byłby zbyt mocno rzucający się w oczy.

Odpowiedz
Co do filmiku, etam - równie nieciekawe jak w wykonaniu Snydera. Stevenson jest na tropie z tym głosikiem psychopaty, ale on po prawdzie od Haleya znacznie mniej do tej roli pasuje wizualnie. Czy w tej wersji mieli grać sami Angole? ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon