Watchmen (2009) reż. Zack Snyder
Muzyczka z trailera:

Jest to remix Smashing Pumpkins "The End is the Beginning is the End".

Piosenka pojawiła się wpierw na soundtracku "Batman & Robin". Jak dla mnie remix lepszy od pierwotnej wersji.
Niech żyje modlitwa Świętych z Bostonu!

Odpowiedz
To żaden remix! To inna piosenka pod tytułem The Beginning is The End is The Beginning tego samego zespółu. Jedyne co łączy te piosenki to tekst refrenu i melodia.

Obie piosenki znalazły się na soundtracku do Batman i Robin
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Pokręcone to trochę, ale w porządku....

Odpowiedz
no to ja wkleje to, co dałem w wątku z trailerami bo tam to chyba tylko zaśmieca:

stopklatka napisał(a):W wywiadzie udzielonym właśnie stacji MTV Zack Snyder zdradza, że zwiastun obrazu, który pojawił się wczoraj w sieci poddany został wnikliwej analizie członków MPAA, która w Stanach odpowiada za klasyfikację wiekową filmów. Snyder zdradza między innymi, że w pokazanej w zwiastunie scenie, w której Ozymandias unika próby zabójstwa, MPAA nakazało usunięcie z ręki zabójcy pistoletu. Stało się tak, bo lufa wycelowana jest z ekranu w stronę publiczności. Specjaliści od efektów specjalnych zastąpili więc pistolet krótkofalówką, .

Huraaa! Dalej wszyscy wierzą że zostawią końcówkę bez zmian :D?

Odpowiedz
Ale przecież to tylko zwiastun.Filmy z kategorią R miały przeważnie zwiastuny ocenzurowane.A z tego co wiem to Strażnicy mają mieć kategorię R
koronex1989

Odpowiedz
soldamn, trailer =/= film. Poza okazjonalnymi red band trailerami, wszystkie zwiastuny mają zerową kategorię wiekową więc z oczywistych względów muszą być cenzurowane. Przed każdym na początku jest napisane The following preview has been approved for all audiences by the Motion Picture Association of America.

Nie ma to żadnego związku z ewentualną kategorią filmu, którą to Snyder już dawno zapowiedział, więc nie myl trailera z filmem.

Komiksu nie znam ale nie sądzę by miało to wpływ na moją ocenę. V jak Vendettę czytałem i owszem, film został spłycony, ale dla mnie to dwie różne rzeczy i absolutnie nie mam zamiaru ich porównywać. Film jest dla mnie znakomity i basta, nie wiem, może musiałbym zakochać się w tym komiksie żeby psioczyć na film, ale tak nie jest.

Odpowiedz
Trailer a komiks
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
I właśnie w tym momencie straciłem wszelkie pierwiastki pozytywnych uczuć jakie posiadałem względem tego filmu.

Odpowiedz
Dlaczego?

Odpowiedz
Bo zamiast surowej opowieści dostanę efekciarską papkę z niebieskim filtrem.

Odpowiedz
I wywnioskowales to na podstawie powyzszego porownania? Dziwne. Akurat kadry komiksowe i filmowe zostaly moim zdaniem porownane w sposob calkiem niezly.
Gdybys powiedzial to inspirowany zwiastunem, to bym zrozumial. :)

Odpowiedz
Cytat:Gdybys powiedzial to inspirowany zwiastunem, to bym zrozumial.
:)
Po zwiastunie miałem odczucia podobne, dlatego napisałem że straciłem wszelkie (zapomniałem dodać 'pozostałe') pierwiastki pozytywnych uczuć :)

Cytat:Akurat kadry komiksowe i filmowe zostaly moim zdaniem porownane w sposob calkiem niezly.
Wiesz, mi nie wystarcza że na ekranie będzie identyczny układ scen. Nie podobają mi się zdjęcia, nie spodobał mi się zwiastun. Może zmienię zdanie po wyjściu z kina.

Odpowiedz
Czy ktoś obeznany z komiksem mógłby mi powiedzieć co to za machina na końcu trailera? Strasznie mnie to zaintrygowało, wiem tylko że scena ta ma miejsce na Marsie.

Odpowiedz
a jest sens sobie spoilerowac?

Odpowiedz
Potwierdzam - to jeden z elementów ważnych dla fabuły, więc lepiej przekonać się samemu w kinie, lub ewentualnie sięgnąć po komiks (koniec reklamy) :)

Ale żeby nie było - żadne ufoludki palców w tym nie maczały :)
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
Mierzwiak, przeczytaj komiks, warto.
Jeżeli są jakieś komiksy, które absolutnie trzeba przeczytać, to Strażnicy zaliczyłbym do ścisłej czołówki. W TOP 3 na pewno.

Odpowiedz
Odnośnie zostawienia oryginalnego zakończenia...

[!!SPOILER!!]

Goode powiedział, że w scenariuszu, którym dostał jego bohater mówi o tym, że zabił piętnaście milionów ludzi. Także zakończenie najwyraźniej zostało.

[/!!SPOILER!!]
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[można uznać za spojlerek]

No, to troszku więcej niż w komiksie...

[spojlerek end]

Odpowiedz
http://www.superherohype.com/news/watchmennews.php?id=7538
http://www.slashfilm.com/2008/07/25/comic-con-watchmen-footage-revealed/

Opis materiału zaprezentowanego na Comic Con wygląda co najmniej interesująco, ale chyba nie ma co liczyć na oficjalne wypuszczenie tego w sieci.

Odpowiedz
stopklatka napisał(a):Akcja filmu osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy super-bohaterowie są częścią społeczeństwa, a "Zegar Sądu Ostatecznego" - wyznaczający poziom napięcia między USA a Związkiem Radzieckim - stale pokazuje pięć minut do północy. Członek samozwańczej straży obywatelskiej, Rorschach rozpoczyna intrygę mającą na celu zabicie i zdyskredytowanie wszystkich byłych i obecnych superbohaterów. Łącząc siły ze swoim byłym legionem - rozwydrzoną grupą emerytowanych herosów, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc - Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który ma związek z przeszłością i może mieć katastrofalne skutki na przyszłość. Misją Strażników jest czuwanie nad ludzkością... ale kto czuwa nad nimi?

Hahahahahhaha!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon