Westworld (HBO, 2016-)
Tylko gdzie są fani - wczoraj wyciek spoilerow - nikt tego nie podlapal, na reddicie też mniej ludzi, na reddit television to totalny zgon i nikt o tym nie gada. Jest to żenujące bo HBO chciało tutaj zrobić drugą Grę o Tron a sezon 2 kuleje na potege, najlepszego aktora przez większość sezonu nie było a główna bohaterka jest tak irytująca że większość tych fanów co zostali woli sceny bez niej

Odpowiedz
No ale dużo do spoilerowania nie było. IMO bardzo fajny odcinek, ale nikt chyba nie wierzy w "zgon"? Motyw z Bernardem (razy kilka) z kolei jest pokazany w zapowiedzi. Największym chyba spoilerem może być fakt, że od teraz Ford kieruje Bernardem.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Zgon to przesada, ale ten sezon jest wyraźnie gorszy od poprzedniego. Jak już pisałem - są tu super momenty, ale jako całość jest to rozwleczone i niestety coraz mniej obchodzi mnie co się stanie.

Było to w zupełnie innych czasach, ale Carnivale anulowali chociaż serial był dużo popularniejszy. Leftovers też skrócili choć oglądalność nie była aż tak znacząco gorsza od W2, a budżetowo to pewnie nawet nie 1/3 serialu Nolana. Jeśli ta tendencja będzie się utrzymywać (z odcinka na odcinka, regularnie ilość widzów spada), to 3 sezon będzie ostatnim. I jak pisałem - po tym co się w s2 wyprawia, to wyjdzie tylko na dobre.

Odpowiedz
Chodziło mi o "zgon" jednej z głównych postaci, który wygląda jak zgon, ale raczej mała szansa, że nim jest. Nie zgon samego serialu :)

Jak Westworld zamkną sensownie na trzech sezonach to będę kontent.

Odpowiedz
Własnie oglądam - Kuba, kiedy okulista? ;d

Odpowiedz
(04-06-2018, 20:14)Crov napisał(a): Chodziło mi o "zgon" jednej z głównych postaci, który wygląda jak zgon, ale raczej mała szansa, że nim jest. Nie zgon samego serialu :)

Jak Westworld zamkną sensownie na trzech sezonach to będę kontent.

Nie odnosiłem się do twojego posta, tylko tego wyżej, sry.

Odpowiedz
Ja mówiłam o ciszy na reddicie nt serialu, dzisiaj rano byłam na /television i 2 posty na krzyż, w zeszłym było z 15. Jak mieli temat o oglądalności to większośc mówiła, że nie ogląda albo nie ogląda na bieżąco

Odpowiedz
Dobra no, ale nadal nie wygląda tam jak Harris :P

Żeby nie było niedomówień, dla mnie znakomity odcinek, kompletnie nie przeszkadza mi rozwleczenie całości ani to, że wszystko jest przewidywalne (bo jednocześnie jest świetnie ułożne i spójne). Hopkins wymiata i znakomicie go przywrócili. Wątki zmierzają w ciekawym kierunku choć rozczarowało mnie spotkanie Man in Black i Meave, teraz jednak ewidentnie nacisk zostanie położony na jego relacje z córką. Fajnie, że wreszcie śmierci hostów będą miały znaczenie. Ja się bawię cholernie dobrze i oby HBO w ciemno szło za Nolanem. Nawet ERW WYJĄTKOWO irytowała mnie nieco mniej.

Faktycznie coraz bardziej wierze w to, że 3 i 4 (?) sezonie czekają nas takie duety jakie zapowiadała Joy.
Mam nadzieje, że decyzje HBO odnośnie 4 i 5 serii podejmie po emisji finału aby Nolan i Lisa mieli sporo czasu na skrócenie wszystkiego do jednej serii. Pamiętajcie, że ciągle mamy aż 4 światy do eksploracji więc materiał tutaj na 30 odcinków jeszcze by się znalazł.

To nowy park czy ciągle Westworld?
I czyżby odcinek w stylu Lyncha i skupienie się w 100% na nowej postaci? Jak dla mnie bomba bo Indianiec od dawna jest najbardziej tajemniczym członkiem imprezy. 

Jeszcze co do oglądalności i anulowania. Znowu przypomnę, że HBO CHCIAŁO kontynuować Leftovers. A taki Young Pope? Nie wiem jaki był budżet, ale patrząc na odcinki to na pewno nie mały, a drugi sezon zamówiono. A oglądalność była jeszcze mniejsza w teorii + kontrowersje + to był jeszcze mniej serial dla mas niż Westworld, który nie jest serialem dla wszystkich jak GoT + brak znaczących nagród.

Odpowiedz
Ładny odcinek ale po scenie z Grace

Odpowiedz
Akecheta to oficjalnie najlepszy host :) Nawet jak aktor nie jest jakiś super tak jego głos i mina idealnie pasują do tej tragicznej postaci. Chyba pierwszy bohater któremu tak mocno kibicuje i którego los mnie faktycznie poruszył w 2 serii (wyjąwszy Meave).

Odpowiedz
Cytat:Nawet jak aktor nie jest jakiś super
Ale Zacha McClarnona to ty szanuj.

Odpowiedz
No w sensie w tej roli, swietnie gra głosem, ale póki co jeszcze wiele do pokazania nie miał i jedzie na jednej (ale dobrze dobranej) minie, ale wierze, że rozwinie sie jak Harris.

Odpowiedz
Oj, gruby, gruby odcinek. Naprawdę dobry.

A Dolores wcale nie przysparza sobie nim fanów.

Odpowiedz
I najważniejsze pytanie...kim jest MiB :)
No i świetny odcinek, Harris gra tu chyba swoje najlepsze momenty w tym serialu a każda sekunda z Hopkinsem to cudo. Teddy też ma u mnie dużego plusa za ostatnią scenę.

Odpowiedz
(18-06-2018, 18:41)Kuba napisał(a): Teddy też ma u mnie dużego plusa za ostatnią scenę.

W końcu, jeszcze przydałoby się żeby Dolores poszła jego śladem. Niestety mało prawdopodobne :P

Odpowiedz
ERW w końcu coś zagrała w tej ostatniej scenie :) Jutro finał leci w UK w jakimś kinie czy coś więc uwaga na spoilery

Odpowiedz
Oglądałbym.

Nie polecam proma :P Nawet go wam nie zalinkuje i nie szukajcie, serio. Ale te kinowe paski to wyglądaja kozacko, szczególik, ale znacząco wpływa na obraz :D

Dolores wydaje mi sie, że padnie w finale. Ktoś na pewno. Tylko, że tu każdego mozna w ten czy inny sposób wskrzesić.

Odpowiedz
(18-06-2018, 21:09)Kuba napisał(a): Nie polecam proma :P Nawet go wam nie zalinkuje i nie szukajcie, serio. Ale te kinowe paski to wyglądaja kozacko, szczególik, ale znacząco wpływa na obraz :D
No to nie są same kinowe paski tylko te sceny są ewidentnie kręcone obiektywami anamorficznymi - stąd wizualna różnica. "Westworld" wygląda ładnie, ale szczególnie ładnie wyglądają właśnie te retrospekcje. Anamorfy to jest jednak to. :)

Odpowiedz
To raczej nie są retrospekcje a Glory która jest jakąś

Odpowiedz
To napewno nie są retrospekcje :)
BTW mam nadzieję że to co wyczytałam to fake spoilery :/ byłoby fajnie gdyby udało się im czymś zaskoczyć w finale

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon