Ankieta: Komu kibicujesz?
Terrorystom
Rządowi USA
Wszystkim białym aktorom w filmie
[Wyniki ankiety]

White House Down
Zatem na bank będę kibicował w tym filmie złym - nawet jak mordują cywilów :)

Odpowiedz
(08-07-2013, 08:35)Mental napisał(a): No więc :) - Czy to prawda, że WHD opowiada o dobrym prezydencie-Murzynie-Obamie, który chce wycofać wojska z Bliskiego Wschodu i ogólnie dostać drugiego nobla, ale Zło (producenci broni) nie zgadzają się z decyzją Obamy i w rezultacie nasyłaj na niego zezowatych terrorystów?

Skoro tak przedstawia się fabuła to bez oglądania mogę ze spokojem dać 1/10 :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
No bez kitu. Scenariusz pisał chyba sam Obama, a poprawki nanosił Chris Rock.

Odpowiedz
Bo ten film działa nie przez Obame, tylko przez Charming Potato i jego bohatera:

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Nie rozumiem fenomenu Tatuma.

Odpowiedz
Jesteś zbyt hetero, ot co. I pewnie nie kochasz 21 JUMP STREET.

Odpowiedz
Tak jak wspominałem w innym temacie nawet nie widziałem :) I pewnie długi nie obejrzę, bo komedie średnio mnie interesują.

Odpowiedz
No to nic dziwnego, że ogladasz ważne europejskie kino. Jak mozna opuscic najlepszą komedię ostatnich lat to nie wiem, ale wierze, ze masz jakies madre powody. :P

Odpowiedz
Co to za klip, hahaha. Dobry dość jest.
Juror_z_MamTalent, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2012.

Odpowiedz
Like a hapless parody of Lethal Weapon, Cale and Sawyer team up to save the missing daughter, defeat the enemies of democracy and restore the assault weapons ban.

(...)

White House Down is little more than looney political propaganda disguised as an action movie wrapped around a black-white buddy movie. So it’s really three bad movies in one. If you think of Barack Obama as an action hero, then this movie is for you. Otherwise, stay home and pop your own corn.

Zajebisty film to musi być 10/10

Odpowiedz
W pojedynku Emmerich vs Fuqua zwycięża ten drugi, co akurat było do przewidzenia. Już od pierwszych minut kiedy przedstawiony zostaje genialny plan pokojowy Obamy i historyjka o jego koledze z getta można było spodziewać się żenady i tak właśnie było. Cała konstrukcja fabuły to laurka dla prezydenta murzyna co chciał dobrze, ale mu wielkie korporacje nie pozwoliły. Już szczytem wszystkiego jest ostatnia scena w której zostaje uratowany Biały Dom, typowe gówno od Emmericha. Channing Tatum pozbawiony charyzmy i dobrych dialogów może jedynie buty czyścić Butlerowi - psychopacie z Olympus Has Fallen. Do tego PG - 13 i akcja, którą co prawda oglądało się bezboleśnie, ale po tygodniu od seansu zapamiętałem jedynie beznadziejną scenę pościgu za limuzyną po trawniku przez Białym Domem. Jedyny plus jest taki, że Emmerich nie zrobił, aż tak beznadziejnego filmu jak jego poprzednie dziełka. 3/10

Odpowiedz
Też niedawno widziałem i ścierwo to jest niemiłosierne. Wydawało mi się, że po Furious 6 niczego bardziej debilnego w tym roku nie zobaczę, ale sama scena z flagą pod względem stopnia żenady go zjada, a dodajmy jeszcze do tego jordanki, helikoptery latające se jakiś metr nad zatłoczonymi ulicami, wspomnianą scenę na trawniku, przewodnika, Czajnika Tatuma gadającego z wiewiórką... Bezdyskusyjnie najgorszy blockbuster tego roku.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Czajnik Tatum :)

Odpowiedz
Jedyne do czego ten film się nadaje to 50 prawd. Banałów i debilizmów jest w nim cała masa.

Odpowiedz
Jakuzz, czekamy :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Szkoda mi czasu na znęty nad takim badziewiem. ;)

Odpowiedz
Przy Olimpie byl juz fun, ale tutaj jest normalna beka :) Kolejna genialna rola Foxxa juz sie w nowym Spiderze szykuje.

Odpowiedz
Nie wiem, czy ja się starzeję i filmy tego typu oglądam przez to z zażenowaniem, czy to jest żenujące kino do kwadratu.

Rozumiem, iż pewne patenty filmie będą się pojawiać - ale serwowanie ich tysięczny raz zwyczajnie jest nudne, a jeszcze gorzej, gdy te patenty są podstawą filmu.

Zły poluje na Czajnika, ok, chce go zabić, ok, ale NIE zabija go, tylko wygłasza speacha, a potem oczywiście pada. To raz. Dwa, terroryści mają dostęp do broni nuklearnej, mogą zgładzić MILIONY LUDZI, ale trzeba wydać rozkaz i przysłać Raptory - bo czołgi oddalone o 500 metrów od budynku nie mogą użyć dział do zmasakrowania budynku. Trzy: sam inicjator akcji jest tak głupi, że ręce opadają - no kurde, zemsta za syna?! OMFG ktoś tu chyba nie miał pomysłu! Po czwarte, za wyjątkiem doskonale zrealizowanej eksplozji pod kopułą, CGI ssie okropnie - samoloty/wszelkie latające rzeczy wyglądają jak z gierki SEGI.

Początek był dobry - szybka akcja, przejecie WH, a potem ci goście, co 1 (JEDNYM) strzałem zdejmują ludzi w kamizelkach nie mogą udupić biegającego typka. Kolesie wchodzą do windy, źli obstawiają piętra, widzą windę pustą i ŻODYN nie wpadł na to, aby sprawdzić dach windy... no kurva...

Za dobry początek plus świetny widok płonącej kopuły podciągam ocenę, ale i tak wyjdzie 3/10

Ach, i jedyna emocjonująca akcja to gadka do dziewczynki, że zaraz zginie, i że musi to zrozumieć.

loading podpis...

Odpowiedz
Zrobiłem sobie ostatnio mały maraton Die hardowych akcyjniaków, których premiery były w tym roku. na pierwszy ogień poszedł najnowszy film Emmericha. Niemiec znany z wybuchowego i zarazem dość głupiego kina i tym razem nie zawodzi, dostajemy bardzo wybuchowe i obsadzone wieloma przesadzonymi i nad wyraz głupimi akcjami. Na szczęście to wszystko nie irytuje za bardzo, gdyż mamy naprawdę fajny ekranowy duet. fantastyczna chemia miedzy Foxem a Tatumem. i jest coś w postaci granej przez Tatuma co sprawia, ze nie da się nie lubić gościa.
Daje mocne 6/10 ze względu na bardzo wtórną akcję i poniekąd niewykorzystanego Badguya.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:fantastyczna chemia miedzy Foxem a Tatumem

Chemia między Czajnikiem a Obamą nie może być dobra (suchar mode off).

Co powiecie na remake "Sejm na Wiejskiej Down"? Jakiś frajer będzie to ratował? ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon