Wiedźmin
Sprawdziłem screenshoty. To rip z tego wydania. Don't bother. DVDripy z serialu są o niebo lepsze.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Od 2:21

PLUS

Czyli jak zagranicą spostrzegają Witchera :D

Jeśli mam wtrącić swoje trzy grosze na temat tej cienizny - to niech będzie fakt, że gdyby postacie nie nazywałyby siebie elfami, to wziąłbym ich za ludzi w strojach z epoki.

Odpowiedz
Jakby to kogoś interesowało to: od dzisiaj leci serial na Tele5.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W sensie, żeby unikać Tele5?

Odpowiedz
W sensie, że ktoś tam gdzieś pisał, że chce zmontować film ale nie ma serialu w wystarczająco dobrej jakości ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Hehehe no Tele5 to raczej jakością nie rozpieści :D Ta stacja jest jak Polonia 1, nostalgia po VHS ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Odpowiedz
Wiedźmina oglądałem wieki temu, a dokładniej w kinie(pierwszy i ostatni raz), więc moje pytanie dotyczy jednej kwestii:
- tam naprawdę był taki montaż, czy to Mieciu tak pociął?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Mieciu.

Odpowiedz
http://www.platige.com/pl/films/

Cytat: Renomowana, amerykańska firma produkcyjna Sean Daniel Company [SDC] - znana z takich produkcji jak seria „Mumia”, a także przygotowywanej właśnie nowej wersji filmu „Ben-Hur” czy serialu „The Expanse” - została oficjalnym partnerem Platige Films w przygotowaniach do produkcji pełnometrażowego filmu aktorskiego o wiedźminie Geralcie, bohaterze książek Andrzeja Sapkowskiego. Film oparty będzie na motywach opowiadań „Wiedźmin” i „Mniejsze Zło” z tomu „Ostatnie Życzenie”. Reżyserem będzie Tomasz Bagiński, nominowany do Oscara za film „Katedra”.

Przygotowywany film będzie stanowić wprowadzenie do świata Wiedźmina i jest planowany jako początek serii. Nad scenariuszem filmu, a także jego kontynuacją filmową i telewizyjną, pracuje doświadczona hollywoodzka scenarzystka Thania St. John, autorka takich produkcji telewizyjnych jak „Grimm”, „Chicago Fire” czy „Buffy: Postrach wampirów”.

Film przeznaczony będzie do dystrybucji światowej, a jego premiera planowana jest na rok 2017. Producentami z ramienia Platige Films są Jarosław Sawko i Piotr Sikora, a ze strony SDC Sean Daniel 
oraz Jason Brown.

Ciekaw jestem na ile poważnie należy traktować ten 2017, a także co tym razem uda się sklecić z opowiadań, które jak dla mnie należałoby ekranizować jako odcinki serialu, tyle że WIERNIE, nie tak, jak to zrobiono poprzednio. No i to SDC... "Mumia" nie napawa optymizmem... a anglojęzyczny wiedźmin... cóż... trochę boli, bo niepasujący do ruchu ust duibbing to już nie będzie to... pod tym względem zanosi się trochę na sytuację rodem z "Cudownego dziecka".

Czekam, ale większych nadziei sobie nie robię.

Odpowiedz
Mnie najbardziej rozpierdala ta cała Thania - raz, że kobieta, więc można zapomnieć o klimacie Sapka (który dodatkowo położy, jako osoba zagramaniczna), a dwa, że jej dorobek to jakieś pojedyńcze odcinki dość przeciętnych w sumie seriali. Póki co jeden wielki meh
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Spoko, szkoły przyjdą. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Budżet jakoś nie jest porywający. Czy już wiadomo jaka będzie obsada? Znaczy będzie to film angielskojęzyczny czy polski?
Plus obym się mylił, ale coś czuję, że może z tego wyjść coś ala Solomon Kane i mam wątpliwości czy to trafi do szerszej dystrybucji.
Przy czym nie chcę też typowo po polsku marudzić i narzekać i w sumie dobrze, że ktoś się za Wiedźmina wziął i w Bagińskiego dalej wierzę.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Jakby to było na poziomie Solomona Kane'a to byłbym BARDZO zadowolony.
Ale mam spore wątpliwości czy będzie.

Odpowiedz
Jak zaangażują i ściągną Fassbendera prosto z planu "Assassin's Creed" idę na to w ciemno :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Obstawią milion Madsowi i jakoś to będzie :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Jedyne co mi nie pasuje o czym już wspomniał Mefisto to osoba scenarzystki. Tak naprawdę kim ona kurde jest? Mam pewne obawy, może nie poczuć klimatu powieści. Reszta newsów o budżecie czy głównym aktorze zdecydowanie na plus. Nawet osoba reżysera mi pasuje.
Jak już pisałem niech to się świetnie sprzeda, wtedy Bagiński nie będzie miał żadnych problemów z wyprodukowaniem i wyreżyserowaniem Hardkora 44 jako wysokobudżetowej nawalanki S-F:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Lepszego kandydata nie widzę:

[Obrazek: TWhrrXv.jpg]

Odpowiedz
Pewnei nikt się nie zgodzi, ale...

[Obrazek: Nicolas_Cage_Season_of_the_Witch_B.png]

:)

Odpowiedz
Nikt się nie zgodzi.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości