Wierzę w ciebie, Uwe! czyli Postal
Krótko: czekam na ten film z niecierpliwością. Czekam, bo wierzę, że zajechany przez krytykę Uwe stał się na tyle cyniczny, żeby swoją porażkę przekuć w chamski, bezkompromisowy, przezabawny sukces. Oto dowody:

=

Three thumbs up!

Postal i John Rambo najbardziej oczekiwanymi (przeze mnie) filmami lat 2007-2008.

Odpowiedz
Postal jako gra czyms wybitnym nie byl i takie moje zdanie 8) Jednak film zapowiada sie niezle ,Uwe moze w koncu oderwie sie od swojej tandety i wypsci cos co sie zapamieta jakos :D

Odpowiedz
Też czekam na Postala, trailery były świetne widać Uwe się rozwija z każdym swoim filmem ;)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Boże... trailer numer 3 to coś nieprawdopodobnie zajebistego...

"Postal is a must see for all families in the USA" (The MPAA) - to mnie rozłożyło na części pierwsze :)

ten film skopie mi dupsko. wiem to :)

Odpowiedz
Chcialbym tez teraz napisac, ze cenie ironie Bolla i jego zdystansowanie do wlasnej osoby, a sam film zapowiada sie wbrew pozorom rewelacyjnie, ale... nie, te filmiki wciaz zwiastuja niezle gowno. :)

Odpowiedz
Zgodze sie z Jakuzzim. Zeby film byl dobry potrzeba troche weicej niz autoironii i humoru w trailerze.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch, a widziałeś ten film? Bo wiesz, na razie oceniamy sam trailer. Skąd wiesz, że film będzie niedobry? Trailer jest bardzo ciekawy, a ty oceniasz że jednak "trzeba czegoś więcej", choć nie wiesz, czy to coś będzie, czy tego nie będzie.

Odpowiedz
Alez ja mowie o trailerze. Ma pewne ciekawe elementy ale wraz czuc od niego kupe.
--
Laozi

Odpowiedz
Dołączam do marudzących jako trzeci :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Dla mnie wygląda to trochę jakby Uwe stwierdził, że poważne filmy mu nie wychodzą i postanowił stworzyć coś co będzie jak najbardziej kontrowersyjne i obrazoburcze. Może być ciekawie, ale wydaje mi się, że Uwe może przesadzić.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytując genialny komiks Baranowskiego: "Panowie, źle widzicie!". :) Ale nie chce mi się tego tematu rozwijać, raczej chce mi się spać. Jutro coś dopiszę.

Odpowiedz
Uwe najgorszym reżyserem? nieprawda. dla mnie gość to partacz, ale taki, z którym chętnie bym pogadał i wypił browarka. ed wood najgorszy? tu mi jedzie. najgorsi są intelektualiści pokroju niewolskiego. Uwe jest w porzo koleś. nigdy nie kumałem ludzi, którzy wytykają partaczy palcami, a nie widzą wokół siebie oceanu pretensjonalnego gówna.

akrobatów w stylu bolla klepie się serdecznie po ramieniu i zachęca do dalszej twórczej pracy :) "filozofów" niewolskich wali się po mordzie aż im dupa nie spuchnie. sorry za te wyszukaną krytykę, ale właśnie skończyłem oglądać plac zbawiciela.

Odpowiedz
Eh, co to sie dzieje, Boll zyskuje wiecej zwolennikow niz przeciwnikow. ;)

Nie ogladalem wprawdzie zadnego filmu Uwe, ale z tego co o nim slysze, to tak wiele go z Niewolskim akurat nie rozni - obaj sa gotowi robic z siebie idiotow dla rozglosu.

Odpowiedz
Ja widzialem oba House of Dead :) z czego 1 to bylo totalne nieporozumienie ,po ktorym musialem walnac sie mlotkiem w leb ,a 2 czesci tez slaba ,ale juz nie az tak jak 1 czesc. Wiecej grzechow nie pamietam :D ale Postala obejrze obowiazkowo nawet ,gdybym mial sie na nim ostro przejechac ,ale taki zywot kinomana :)

Odpowiedz
- ROTFL! Dawaj, Uwe!

Odpowiedz
I ten właśnie fragment przekonał mnie do zobaczenia tego filmu. ;)

Odpowiedz
No niezly fragment, niezly. Jesli film utrzyma poziom tych 4 minut jestem na tak :)
--
Laozi

Odpowiedz
Nie wiecie jak jest oceniana produkcja Postala ??:) Czy w ogole wypuszcza go na ten rynek ??

Odpowiedz
Sadze ze zostanie zbanowany w USA za zarty z WTC :)
--
Laozi

Odpowiedz
O kurde. Ten początek jest boski :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon